زمان انتشار آلبوم موسیقی روشن تر از خاموشی با صدای استاد شهرام ناظری

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره زمان انتشار آلبوم موسیقی روشن تر از خاموشی با صدای استاد شهرام ناظری خواهیم داشت! با ما همراه باشید. دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته دوم و سوم دی ماهسال ۱۳۹۹ شمسی، مجوز ۱۸۵ تک آهنگ و ۱۶ آلبوم را صادر کرد! که در این میان آلبوم موسیقی روشن تر از خاموشی به آهنگسازی استاد حسین علیزاده و با صدای استاد شهرام ناظری از جمله آلبوم هایی است که در این دو هفته مجوز انتشار گرفته است!

شهرام ناظری و حسین علیزاده در همکاری جدید خود با یکدیگر آلبوم روشن ‌تر از خاموشی را منتشر خواهند کرد. درباره این آلبوم پیشتر اطلاع‌ رسانی نشده بود و حالا این آلبوم می ‌تواند یک سورپرایز برای هواداران آنها باشد! آلبوم روشن ‌تر از خاموشی نخستین آلبوم مشترک این دو موزیسین ایرانی پس از ۳۲ سال است.

نخستین همکاری مشترک این دو موسیقی ‌دان برجسته ایرانی در یک آلبوم رسمی در سال ۱۳۵۶ شمسی با عنوان سواران دشت امید منتشر شده است. این همکاری با آلبوم نوروز در سال ۱۳۶۲ شمسی ادامه پیدا کرد و در سال ۱۳۶۷ شمسی با کنسرت و آلبوم شورانگیز به اوج محبوبیت رسید. پس از این آلبوم اگرچه شهرام ناظری و حسین علیزاده آلبوم رسمی مشترکی منتشر نکردند، اما به‌ صورت مشترک کنسرت برگزار کردند. کنسرت گروه دوستی که مرداد ماه سال ۱۳۹۰ شمسی روی صحنه رفت، مهم ‌ترین همکاری این دو هنرمند در طول چند سال اخیر است!

 

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن