زمان واریز آخرین یارانه نقدی ۱۴۰۰ اعلام شد+ مبلغ و جزییات

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام‌ کرد: یکصد و سی‌ و سومین مرحله یارانه نقدی مربوط به اسفند ماه، ساعت ۲۴ روز پنجشنبه _۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۰_ به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یکصد و سی و سومین مرحله یارانه نقدی مربوط به اسفندماه جاری به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ روز پنجشنبه _۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۰_ به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و قابل برداشت خواهد بود.

 

واریز یارانه نقدی
واریز یارانه نقدی

همچنین طبق اطلاعیه این سازمان بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع‌رسانی‌های قبلی، این ماه بیست و یکمین قسط از اقساط تسهیلات قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده‌اند، کسر خواهد شد.

طبق آخرین آمار موجود بیش از شش میلیون و ۹۹۳ هزار و ۳۸۰ سرپرست خانوار در دو مرحله پرداخت تسهیلات به یارانه‌بگیران معیشتی، از تسهیلات یک میلیون تومانی بهره‌مند شده‌اند.

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
على شرفي
على شرفي
2 سال قبل

سلام آقا مااین یارانه معیشتى برایمان واریز نشد من یک کارگر بنایی ساده هستم لطفا پیگیری کنید این نباشه که مافقط بنویسیم من از خداوند میخوام که مسولین با کفایت این موضوع های مارا بخوانند یاخود شخص شخیص ریاست جمهوری اسلامی یامقام معزم رهبری تاکه به مارسیدگی شود چون جزوام دیگر چیزی نصیبمان نشد بااحترام نسبت به مقامات

دکمه بازگشت به بالا