زمان دقیق واریز و برداشت یارانه نقدی و معیشتی شهریور ۱۴۰۰

طبق برنامه واریزی سازمان هدفمندسازی یارانه، در روز ۱۰ هر ماه یارانه معیشتی بنزین و در روز ۲۰ هر ماه یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی واریز می‌ شود. سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد یکصد و بیست و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به شهریور ماه سال ۱۴۰۰ به ازای هر نفر  ۴۵۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.

واریز یارانه نقدی
واریز یارانه نقدی

زمان دقیق واریز و برداشت یارانه نقدی

همچنین پانزدهمین قسط از وام های یک میلیونی کرونا که از چندی پیش پرداخت آن در دستور کار قرار گرفت نیز از حساب دریافت کنندگان کسر خواهد شد. گفتنی است؛ مقرر شده هر ماه مبلغ ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان از سرجمع یارانه هر خانوار کسر شود و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز ۳۰ ماه در نظر گرفته شده است.

مبلغ یارانه ‌های نقدی همان طور که در ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه ‌ها یعنی آذر ماه سال ۱۳۸۹ شمسی، مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان بوده است تاکنون نیز تغییری نکرده است و برای سال ۱۴۰۰ شمسی نیز به همین روال پرداخت خواهد شد.

مبلغ پرداختی بابت طرح حمایتی معیشتی دولت که قرار است به حساب خانوارها واریز شود به حساب سرپرستان خانوار و همان حسابی خواهد بود که ماهانه یارانه به آن واریز می‌ شود ؛ البته با این تفاوت که مبلغ پرداختی ارتباطی با یارانه نقدی هر ماه ندارد و همچنین واریز یارانه نقدی و کمک حمایتی همزمان نخواهد بود.

واریز یارانه نقدی
واریز یارانه نقدی

زمان واریز یارانه معیشتی شهریور ۱۴۰۰

کمک معیشتی از محل مابه التفاوت افزایش قیمت بنزین، ساعت ٢۴ روز چهارشنبه  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ به حساب مشمولان واریز می شود. به گزارش جدولیاب، از آبان سال گذشته با تغییر قیمت بنزین، تصمیم به پرداخت مبلغ نقدی از محل درآمد ناشی از افزایش قیت این سوخت شد، بر این اساس پیش بینی شد حدود ۶۰ میلیون نفر (حدود ۱۹ میلیون خانوار) از جمعیت ۷۸ میلیون نفری  یارانه بگیر در لیست پرداخت قرار بگیرند که در ابتدا با گزینش کمتر از ۱۸ میلیون خانوار آغاز شد.

مبلغ پرداختی بابت کمک معیشتی  برای خانواده های یک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار، سه نفره ۱۳۸ هزار، چهار نفره ۱۷۲ هزار و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان است.

در طرح کمک معیشتی ماهانه (یارانه بنزین) به طور متوسط ۲۵۰۰ میلیارد تومان هزینه می شود که در سال به حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان می رسد.

یارانه ای که ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود بیست و یکمین مرحله از کمک های معیشتی است.

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۲۷ میانگین: ۴]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
على شرفي
على شرفي
1 سال قبل

سلام آقا مااین یارانه معیشتى برایمان واریز نشد من یک کارگر بنایی ساده هستم لطفا پیگیری کنید این نباشه که مافقط بنویسیم من از خداوند میخوام که مسولین با کفایت این موضوع های مارا بخوانند یاخود شخص شخیص ریاست جمهوری اسلامی یامقام معزم رهبری تاکه به مارسیدگی شود چون جزوام دیگر چیزی نصیبمان نشد بااحترام نسبت به مقامات

Mamilimamilivlz
Mamilimamilivlz
23 روز قبل
پاسخ به  على شرفي

حاجی جان هر کجا که هستی کناره خوانوادت انشالاه همیشه شاد و سلامت باشین…شما که میگین بنا هستین الان بنا های زحمت کش عزیزمون روزی ۲۵۰ تومن میگیرید یعنی ماهی ۷ میلیون و پونصد تومن البته حاجی جان جسارت نباشه ها ولی کسایی هستن که نمیتونند کار بکنند و هیچ حقوق ماهانه هم ندارند…یعنی دیگه وضعیتشون خیلی خرابه، اینو بگم که کسایی میشناسم که اینجوری مشکل دارند ولی دولت بی انصاف یارانه و معیشتی اونارو قطع کرده ولی همسایه هایی داریم که خیلی پولدار تشریف دارن با این همه، هروقت که ۱ ساعت یارانه هاشون رو دیر میریزن دنیارو بهم… مطالعه بیشتر »

Last edited 23 روز قبل by Mamilimamilivlz
سیدممل
سیدممل
14 روز قبل
پاسخ به  على شرفي

آخ که چقدر چیز …. تشریف داری که فکر میکنی اونهایی که ازشون طلب رسیدگی کردی؛اینجا منتظرند که کسی کاری بخاد و سریع جوابش بدهند(لیاقت آدمهایی امثال شما؛همینا هستن،که اینجور سواری ازتون بگیرن!)🤣🤣

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن