شخصیت شناسی از روی پرنده / به نظرتان رنگ پرنده در روز آخر چه رنگی می شود؟

در ادامه تست های شخصیت شناسی و روانشناختی اینبار می توانید شخصیت شناسی از روی پرنده آبی رنگ را امتحان کنید ، تست روانشناسی جالب پرنده آبی با شناخت احساسات شما نشان می‌دهد که واکنش احساسی و رفتاریتان به مشکلات و بلاتکلیفی‌ها در زندگی واقعی چگونه است.

با پاسخ دادن به این تست رنگ احساساتتان را دریابید و بفهمید که در مقابل مشکلات و تغییرات زندگی چه واکنشی از خود نشان می‌دهید.

تست شخصیت شناسی از روی پرنده آبی

تصور کنید که در یک روز معمولی پرنده‌ای آبی رنگ ناگهان از پنجره وارد اتاق شما می‌شود و در آنجا به دام می‌افتد. شما جذب این پرنده می‌شوید و تصمیم می گیرید از آن نگهداری کنید. صبح روز بعد که از خواب بیدار می‌شوید در عین شگفتی متوجه می‌شوید که رنگ پرنده از آبی به زرد تغییر کرده است. این پرنده استثنایی در صبح روز بعد دوباره تغییر رنگ می‌دهد و سوم به رنگ قرمز روشن در می‌آید و در روز چهارم سیاه رنگ می‌شود.

اکنون روز پنجم است، وقتی از خواب برمی‌خیزید این پرنده چه رنگی است؟ (جواب را باید از بین چهار گزینه زیر انتخاب کنید)

۱. پرنده تغییر رنگ نمی‌دهد و سیاه باقی می‌ماند.

۲. پرنده به رنگ آبی که در ابتدا داشت باز می‌گردد.

۳. پرنده سفید می‌شود.

۴. پرنده طلایی می‌شود.

خوب حس کنید، فکر کنید و هر وقت به نتیجه رسیدید ادامه مطلب را بخوانید.

تفسیر تست روانشناسی پرنده آبی:

۱. کسانی که گفتند پرنده سیاه باقی می‌ماند دیدگاهی بدبینانه به زندگی دارند.

  • شما باور دارید که اوضاع هیچ وقت بهبود نمی‌یابد. امید را در خود تقویت کرده و نگاه خود را به زندگی تغییر دهید. به یاد داشته باشید همیشه پایان شبه سیه سپید است.

 

۲. کسانی که گفتند پرنده دوباره آبی می‌شود خوش بین و عمل گرا هستند.

  • شما باور دارید زندگی ترکیبی از خوب و بد است و مقابله کردن و سرسختی نشان دادن در برابر این واقعیت سودمند نیست. ناملایمات را با خونسردی می‌پذیرید و اجازه می‌دهید زندگی روال طبیعی خود را طی کند. این دیدگاه باعث می‌شود از تلاطم ناملایمات و سختی‌ها با موفقیت بیرون آیید.

 

۳. کسانی که گفتند پرنده سفید می‌شود در برابر فشارهای زندگی مصمم و خونسردند.

  • شما در زمان بحران وقت خود را در تردید و دودلی تلف نمی‌کنید. اگر وضعیت بغرنج شود ترجیح می‌دهید جلوی ضرر را بگیرید و به دنبال راه دیگری برای رسیدن به هدفتان می‌گردید و در غم و اندوه گرفتار نمی‌شوید. این روش محتاطانه بدین معنی است که اوضاع بطور طبیعی بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت.

 

۴. کسانی که گفتند پرنده طلایی می‌شود، بی‌باک و نترس هستند.

  • برای شما هر بحرانی، یک فرصت است اما مواظب باشید این اعتماد به نفس زیاد، مرز بین شجاعت و حماقت را از بین نبرد.

پرنده‌ای که در اتاق شما به دام افتاد، نماد خوشبختی است اما ناگهان تغییر رنگ دادن آن در شما دلهره و اضطرابی نسبت به ناپایداری خوشی و شادمانی به وجود می‌آورد. عکس العمل شما در این وضعیت و پاسختان به این تست روانشناسی جالب نشان دهنده واکنش شما به مشکلات و بلاتکلیفی‌ها در زندگی واقعی است.

 

 

 

بیشتر بخوانید :

شخصیت شناسی از روی دو تصویر متفاوت و جالب با پاسخ های عجیب

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

فرزانه سمندر

استقلالی ام و عاشق نوشتن، کار خبرنگاری رو از آوای ساوه شروع کردم و مدت 15 ساله با گروه مجلات کلبه و کولاک آشنا هستم و همکاری می کنم.
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن