فال تاروت مرداد ماه ۱۴۰۱ | طالع بینی آنلاین تاروت

به جرات میتوان گفت فال تاروت پرطرفدارترین فال در میان انواع مختلف فالهاست که با توجه به تعداد بالا و تنوع کارتها و تصاویر، اطلاعات کاملی را در مورد گذشته، حال و آینده ارائه میدهد. در فال تاروت مجموعه‌ای از کارتهای بازی وجود دارد که این کارتها از نیمه قرن ۱۵ ام میلادی در قسمتهای مختلف اروپا مانند فرانسه و ایتالیا برای ورق بازی گروهی مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

فال تاروت
فال تاروت

متولدین فروردین

🎗نماد :دلاور

مردی آگاه در حوزه مسائل اقتصادی – فردی مورد اعتماد – شخصی مسئولیت‌پذیر – صبوری – فردی مهربان و متهور – فردی زبر و زرنگ – شخصی لایق – به وجود آمدن یا برطرف شدن گرفتاری‌ها – فخر و مباهات – غرور د آگاهی – آغاز و یا پایان یک جریان عشقی. 

متولدین اردیبهشت

🎗نماد :دنیا 

پیروزی – تکمیل شدن – رسیدن به نتایجی که انتظارش را داشتید – تشخیص درست موقعیتها – فخر و مباهات – آغاز دوره ای جدید از زندگی – موفقیت و سعادت د هموار بودن مسیر پیش رو.

متولدین خرداد

🎗نماد :عصا

آغازی تازه – سفر های سودمند – اتفاقاتی جدید – ارث و ماترک – کارهای تازه – مسافرتی منفعت بخش – به دنیا آمدن – دست به کارهای درست برای رسیدن به اهداف تان می می‌زنید – فردی رئوف و مرفه – کارهایی که توسط یک دوست به پایان میرسد – شراکت کاری – فردی اصیل و نجیب.

متولدین تیر

🎗نماد :دادرسی

ترمیم شدن – بازیابی – تندرستی و رهایی از بیماری – باید دست به انتخاب های اساسی و بزرگ بزنید – آگاهی و اندیشمندی – برطرف شدن مشکلات و گرفتاری ها – یافتن آرامش در زندگی.

متولدین مرداد

🎗نماد :شاه

نشان دهنده مردی رئوف و با محبت – فردی سرمایه دار – شخصی با اهمیت – فردی که مسئولیت هایش را بر گردن میگیرد – فرماندهی – شخصی عادل- توانایی – احاطه داشتن بر اطرافیان – فردی پرنفوذ – پدری حامی و حمایتگر – ثابت قدمی – دست و دلبازی و سخاوتمندی – شروع زندگی مشترک.

متولدین شهریور

🎗نماد :ملکه

زنی مهربان و بامحبت – فردی که ذات پاکی دارد د سعادت زنی که در حیطه مسائل اقتصادی کاملاً اندیشمند است – دست و دلبازی – کارهای خلاقانه – رشد و شکوفایی – استعدادهای فراوان – تکمیل شدن – زمان مناسبی است برای شکوفایی استعدادها – تمایل به برقراری رابطه جنسی آبستنی – جذبه.

فال تاروت
فال تاروت

متولدین مهر

🎗نماد :عدالت – جهت مخالف

قضاوت های ناعادلانه – فردی که از قدرتش در جهت منفی استفاده می‌کند – حرفهای نادرست که پشت سرتان زده خواهد شد – طرفداری از فردی اشتباه – دوری و جدایی – به هم خوردن روابط زناشویی – انجام کارهای بی ثمر – آینده‌نگری در جهت اشتباه – غرور و نخوت – تنبلی.

متولدین آبان

🎗نماد :جام

آغاز یک رابطه عاشقانه – سعادتمندی – ورود عشق به زندگی تان – تندرستی – خوشحالی – متحد شدن میان دو جنس مخالف – برقراری یک رابطه دوستانه – اگر عشقی را در گذشته از دست داده اید به جانبتاو باز میگردد – شراکت های کاری – مهمانی – پیروزی – فراوانی – بخت و اقبال موافق – میزبانی از افرادی مهم 

متولدین آذر

🎗نماد :عدالت 

پیروزی – راستی و درستی – موزون بودن – فخر و مباهات – فردی عادل – فردی مهم و پر نفوذ – به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی – سرزنش – طرد شدن – کارهای بی نتیجه – اگر تصمیم دارید کاری را انجام دهید دست نگاه دارید  فداکردن شخصی.

متولدین دی

🎗نماد :نوباوه 

شخصی کم سن و سال و با محبت – فردی رئوف – به دنیا آمدن رسیدن خبرهای بسیار مهم – شخصی که در رویا و خیال به سر می‌برد – فردی اندیشمند و آگاه – فردی دست و دلباز – تمایل به کسب علم و دانش.

متولدین بهمن

🎗نماد :راهبه

علم و اندیشه – فردی حکیم – روشن بینی – مثبت‌نگری – فردی خالص و عاری از گناه – کم تحملی – شخصی که کمکتان می‌کند تا به اهداف تان دست پیدا کنید – فردی که برای رسیدن به آرزوهایش به ندای درونش گوش فرا می دهد – صبور باشید تا زمان مناسب برای رسیدن اهداف تان برسد.

متولدین اسفند

🎗نماد :شمشیر – جهت مخالف

فردی که از توانایی هایش در جهت منفی استفاده می کند – بروز سد و مانع  فردی ستمگر و ظالم د انجام کارهای بی نتیجه – دست به کارهایی می‌زنید که تمایلی به انجام آنها ندارید متعادل نبودن فریب خوردن – ضلالت – سردرگمی – اوضاعی ناآرام – انجام کارهای ناپسند – طرد شدن – حبس شدن – شخصی منزوی – یاس و اندوه.

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا