معما و سرگرمی

فال نوستراداموس برای امروز جمعه ۱۳۹۸/۷/۲۶

زمانی که اتفاقی بزرگ و پر سر و صدا رخ می‌دهد، مردم با روش‌های مختلفی به آن اتفاق واکنش نشان می‌دهند. یکی از این روش‌ها رفتن به سراغ پیش‌گویان قدیمی و یافتن ارتباطی بین پیش‌گویی‌های آن‌ها و اتفاق حاضر است. شاید اکثر مواقع اسمی که به ذهن می‌رسد نوستراداموس باشد. در ادامه مطلب پیشگویی نوستراداموس را برای ماه تولد خودتان را مطالعه فرمایید

فال نوستراداموس

طالع بینی فروردین

 شخصی مورد حمایت شما در زندگی قرار می‌گیرند که احساس خوشایندی در وجودتان به وجود می‌آورد باعث می‌شود بتوانید مشکلات خود را از بین ببرید و زندگیتان را به نحو احسن بسازید.

طالع بینی اردیبهشت

 در زندگی شخصی به شما حسادت می کند و می‌خواهد مشکلات فراوانی برای تان به وجود بیاورد بهتر است حواستان را جمع کنید و در انجام کارهای تان عجله نکنید.

طالع بینی خرداد

صاحب ملک یا املاک بزرگی در زندگی تان می شوید که آینده تان را پراز خوشبختی و نشاط می‌کند شما را به مقامات بالا و سربلندی می رساند و زندگیتان را از غم و اندوه نجات می دهد.

طالع بینی تیر

 به زودی در موسسات تحصیلی و شغلی مدارک معتبری را دریافت می کنید و آینده خوب و روشنی در پیش روی خود قرار می دهید سعی کنید هیچ گاه بی گدار به آب نزنید.

طالع بینی مرداد

 شادمانی و خوشبختی به زودی نصیبتان می‌شود و شما می‌توانید آینده تان را پر از خوشبختی و نشاط کنید سعی کنید در زندگی هیچ گاه بی‌گدار به آب نزنید و در کارهایتان فعالیت داشته باشید.

طالع بینی شهریور

 ممکن است مشکلات بزرگی در زندگی برایتان به وجود بیاید و شما را به نابودی برساند بهتر است حواستان را جمع کنید و در انجام کارهای تان باهوش و زیرک باشید.

طالع بینی مهر

 به کسی در زندگی اعتماد نکنید این روزها کسی قابل اعتماد نیست ممکن است برایتان مشکلات فراوانی به وجود بیاورند و شما را به دردسر های بزرگی در آینده مواجه کند.

طالع بینی آبان

 مراقب مال و ثروت که در زندگی دارید باشید در موسسات معتبر بانک سرمایه گذاری کنید تا بتوانید سود و منفعت فراوانی به دست بیاورید و در آینده محتاج کسی نشوید.

طالع بینی آذر

 به زودی راهی سفری خوش آب و هوا می شوید شخصی به شما پیشنهاد فوق العاده عالی را می دهد که بهتر است قبول کنید که زندگیتان را به خوبی می سازد و شما را از مشکلات نجات میدهد.

طالع بینی دی

 اگر در زندگی وابسته به شخصی شدید سعی کنید این وابستگی را از خود دور کنید تا بتوانید آرامش را در زندگی تان به دست بیاورید و خود را به موفقیت و سربلندی در زندگی تان نزدیک کنید و شادی و خوشبختی را به دست بیاورید.

طالع بینی بهمن

 به زودی مشکلات از سر راهتان برداشته می شود و آرامش و آسایش نصیبتان خواهد شد بهتر است شکرگزار نعمت های فراوان خداوند باشید و هیچ گاه از یاد و نام خداوند غافل نشوید.

طالع بینی اسفند

 در زندگی به دیگران اتکا نکنید که برای تان مشکلات بزرگی به وجود می آورد و شما را به نابودی و شکست مواجه می کند بهتر است حواستان را جمع کنید و در انجام کارهایتان فعالیت داشته باشید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا