علت عمل جراحی سنگین نفیسه روشن چیست؟ + عکس بعد از عمل

در این مطلب از جدولیاب، گزارش کاملی از وضعیت نفیسه روشن پس از عمل جراحی اش آماده کرده ایم. نفیسه روشن ، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه مجازی خود به شایعات مبنی بر عمل جراحی زیبایی که اخیرا دامن‌ گیر این بازیگر شده بود، خاتمه داد!

نفیسه روشندر این پست با لحنی گلایه ‌مند صحبت می ‌کند و از مخاطبان خود می‌ خواهد گول کسی را نخورند و فقط زندگی کنند! نفیسه روشن می گوید آن ها را که مدعی جراحی زیبایی او شدند، حلال نمی کند!

او هم اکنون در بیمارستان بستری است و با انتشار عکس زیر نوشت:

” دوستان عزیز سلام

متاسفانه مدت زیادی درگیر چیزی بودم که خیلی برام فرصت نذاشته بود یه عمل سخت ،، حدود ۳ ساعت!!!!! که از غصه و دردهایی که بعضیا تو این ۴ سال بهم دادن!! اسم نمیارم علنی چون ابروش میره!!!

ولی به عزیزانم خواهم گفت…فقط حرص نخورید و اتفاق هایی که باعث شد من به جادو ایمان بیارم، نکنید…چون شرش زندگیتونو سیاه می‌کنه! فقط این اتفاق ها برای من خود خوری داشت……….چون ایمان دارم به چوب خدا،،،،گول هیچ کسی را نخورید. زندگی کنید…

ممنونم از بیمارستان بهمن و بخش vipکه منو تحمل کردن و دکتر ماهم اقای احمدی عاملی.

در ضمن تمام کسانی که گناه منو شستن که جراحی زیبایی کردم تمام ورم صورتم بخاطر کورتون و مورفین است که امیدوارم خدا حلالشان کند چون منکه حلالشان نمی‌ کنم. “

لازم به بیان است نفیسه روشن از غم و غصه های ۴ ساله خود گفته است! طبق اظهارات نفیسه روشن او یک غده داشته است که در اثر سکوت در سالیان سال و حرف نزدن و درون گرایی کردن بروز کرده است. اخیرا نفیسه روشن حدود ۴ ساعت تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و بسیاری او را قضاوت به عمل زیبایی کرده بودند!

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

فاطمه شعیب

معلم و مترجم زبان انگلیسی هستم اما علاقه به نویسندگی و خبرنگاری باعث شده این جا خدمت شما باشم...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن