علت گرانی مجلات جدول کلبه سرگرمی و کولاک

چرا کلبه و کولاک گران شد؟

راهنمای حل جداول کلبه سرگرمی شماره 405 / نیمه اول مهر سال 1400
علت گرانی مجلات جدول

همراهان گرامی، با توکل بر خدا و پشتگرمی شما عزیزان توانستیم در این چند سال، سختی ها را پشت سر گذاشته و دفتر خاطرات و دوستی مان را پر کنیم از صفحات شاد و رنگین که بی شک پیمودن این مسیر طولانی و پر پیچ و خم بدون حمایت و نگاه های گرم شما امکان پذیر نبود. حال در نقطه ای ایستاده ایم که همه جامعه بشری به دلیل کرونا و شرایط بد اقتصادی، روزهای پر از تنش و اضطرابی را سپری می کند و متاسفانه تمام فعالیت های شغلی را تحت تاثیر خود قرار داده که چاپ و توزیع مجله کولاک نیز از این امر مستثنا نمانده است. ما همچنان با امید به لطف خدا و صبر و پشتگرمی شما، قدم هایتان را هر چند سخت و دشوار اما محکم تر از قبل برمی داریم تا همدلی هایمان دستخوش آسیبی نگردد و کولاک شادمانی مان همچون گذشته بر پیکره بی جان این روزهایمان، نسیمی از امید ببخشد. عزیزان جان، متاسفانه به دلیل افزایش تعرفه پستی و توزیع نشریات، افزایش قیمت چاپ و کاغذ و افزایش قیمت تولید محتوا مجبور شدیم علی رغم میل باطنی مان قیمت مجله را به ۱۵ هزار تومان افزایش دهیم. تمام تلاش ما این بوده که بدون افزایش قیمت، مانند گذشته مجله را در اختیارتان قرار دهیم ولی متاسفانه با توجه به شرایط فعلی مقدور نبود.
امید است که با صبر و شکیبایی خود همچنان یاریگر ما باشید تا این روزهای دشوار را نیز سپری کنیم و طلوع آفتاب امید و سلامت را در کنار یکدیگر جشن بگیریم. آرزومندیم سلامتی و تندرستی، سنگ بنای اصلی دل هایتان باشد.

توضیح و پوزش بابت گران شدن قیمت کلبه سرگرمی و کولاک

این روزها با افزایش ناگهانی قیمت اجناسی روبه رو هستیم که مردم روزانه با آنها درگیر هستند؛ یکی از این اجناس کاغذ و ملزومات چاپ است که اخیرا قیمت آن افزایش چشمگیری داشته، به گونه ای که به یکی از دغدغه های فرهنگیان و اصحاب رسانه تبدیل شده است. متاسفانه وضعیت کاغذ از یک سال پیش مناسب نیست و در روزهای اخیر بیش از پیش این شرایط حادتر شده است و تا وقتی تصمیم جدی، قاطع و درازمدتی برای حل مشکل کاغذ گرفته نشود، این مشکل همچنان وجود خواهد داشت. نرخ کاغذ در سال جدید افزایش قیمت نداشته، بلکه شاهد انفجار قیمت بودیم و این اتفاق تمام ناشران را شوکه کرده است. با وجود حجم بالای مشکلات پیش روی مجله کلبه سرگرمی، جز عشق و دلدادگی به حوزه نشر و مجله نباید دلیل دیگری را برای ادامه فعالیت در این حوزه جست‌وجو کرد. چون این روزها نه تنها قیمت کاغذ به شکل چشمگیری افزایش داشته است، بلکه تمام ملزومات و مواد اولیه مانند زینک ، فیلم و … هم جهش قیمت داشته‌اند. جز قیمت کاغذ، سایر اقلام دیگر نیز در قیمت مجله تأثیرگذار هستند و باعث گرانی این کالای فرهنگی می‌شوند. ما نیز چون شما همراهان وفادار از افزایش قیمت مجله به هیچ عنوان راضی نیستیم، اما برای ادامه و بقا چاره ای جز این نداریم.راهنمای حل جداول کولاک شماره 388 / نیمه اول مهرماه 1400

متاسفانه اوضاع کاغذ فاجعه است، قیمت کاغذ هر هفته گران می‌شود و بازارش ثبات ندارد، با دلار بالا می‌رود، اما با دلار پایین نمی‌آید. در نهایت تاسف برای پرداخت هزینه‌های چاپ با مشکل مواجهیم و این امر در کنار قیمت پر نوسان و بالای کاغذ، مجلات ما را با بحران روبه رو کرده است. چشم امید به یاری و همراهی شما عزیزان داریم که در این بحبوحه تنهایمان نگذارید تا با هم از این ورطه به سلامت عبور کنیم.

 

 

 

بیشتر بخوانید :

بوی خوب پاییز ؛ بوی مدرسه بوی آدم‌های جدید

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *