علی نیکزاد عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی ایران کیست؟

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره علی نیکزاد عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی ایران خواهیم داشت! با ما همراه باشید. با حکم مسعود سلطانی فر ، وزیر ورزش و جوانان ، علی نیکزاد ، نماینده مجلس یازدهم شورای اسلامی و وزیر سابق راه و شهرسازی که پروژه جنجالی مسکن مهر در دوره او کلید خورد، به عضویت هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران درآمد!

این حکم چندمین انتصاب سیاسی مسعود سلطانی فر ، وزیر ورزش و جوانان در فدراسیون های ورزشی و دو باشگاه استقلال تهران و پرسپولیس تهران است که مشخص نیست به چه دلیل با این حجم از ورود سیاسی ها توسط مسعود سلطانی ف به ورزش کشور مواجهیم!

در بخشی از حکم مسعود سلطانی فر آمده است:

” با استعانت از خداوند متعال به پیشنهاد ریاست محترم فدراسیون تیراندازی و به استناد بنده ۶ ماده ۸ اساسنامه فدراسیون‌ های ورزشی آماتوری به موجب این حکم به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌ شوید. “

اما درباره علی نیکزاد بد نیست بدانید در دولت نهم، از ۱۳۸۴ شمسی تا ۱۳۸۷ شمسی استاندار اردبیل بود. علی نیکزاد در دولت دهم از ۱۳۸۸ شمسی تا ۱۳۹۰ شمسی، وزیر مسکن و شهرسازی بود و با حفظ سمت، از ۱۳۸۹ شمسی تا ۱۳۹۰ شمسی نیز سرپرستی وزارت راه و ترابری را برعهده داشت و پس از ادغام دو وزارتخانه، در فاصله سال های ۱۳۹۰ شمسی تا ۱۳۹۲ شمسی نیز به عنوان وزیر راه و شهرسازی فعالیت می ‌کرد. وی در سال ۱۳۹۱ شمسی برای مدتی کوتاه نیز سرپرستی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را برعهده داشت.

 علی نیکزاد در پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور نشان مدیر برگزیده جهادی کشور را دریافت کرد.

 

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x