عکس پروفایل پهلوان ۱۵ ساله ایذه ای علی لندی

قصه این پهلوان دهه هشتادی را در کتاب ها باید نوشت قهرمانی که جان خود را برای همسایه خود از دست داد ، جانفشانی علی کم از جانفشانی شهدای کشورمان ندارد ، او فداکاری را در حق همه ما تمام کرد ! مجموعه ای از عکس پروفایل پهلوان ۱۵ ساله ایذه ای را در اینجا خواهید دید.

علی که بعد از سانحه آتش سوزی در بیمارستان بستری شده بود بعد از ساعتها تحمل درد فوت می کند. مسئول فنی بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) اصفهان، در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تایید خبر فوت علی لندی نوجوان ایذه‌ای اظهار داشت: متاسفانه این نوجوان فداکار شب گذشته در بیمارستان جان باخت.

فریدون عابدینی، با بیان اینکه این نوجوان دارای ۷۰ درصد سوختگی عمیق و ۲۰ درصد سوختگی قابل درمان بود، افزود: وی را ۲۴ ساعت پس از سوختگی از بیمارستان طالقانی اهواز به اصفهان منتقل کردند.

مسئول فنی بیمارستان امام موسی کاظم (ع) با بیان اینکه این نوجوان یک هفته در این بیمارستان تحت درمان بوده است، گفت: شهروندان باید توجه داشته باشند که سوختگی شوخی بردار نیست و افرادی بوده‌اند که در حین مراجعه به بیمارستان حال عمومی خوبی داشته‌اند اما به دلیل درصد بالای سوختگی و عفونت شدید کمتر از هشت ساعت جان خود را از دست داده‌اند.

"عکس پروفایل پهلوان ۱۵ ساله ایذه ای علی لدنی

 

عکس پروفایل پهلوان ۱۵ ساله ایذه ای علی لدنی

واکنش کاربران در پی فداکاری نوجوان ۱۵ ساله ایذه ای که به شهادت رسید

واکنش کاربران در پی فداکاری نوجوان ۱۵ ساله ایذه ای که به شهادت رسید

 

 

 

 

بیشتر بخوانید :

تاریخ دقیق روز جهانی آتش نشان در تقویم سال ۱۴۰۰ چه روزی است؟

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۲.۷]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *