سرگرمی

فال تاروت | فال تاروت روزانه

فال و طالع بینی در میان بسیاری از افراد علاقمندان و طرفداران بسیار زیادی دارد. فال تاروت یکی از مهمترین انواع فال ها می باشد که به شکل های مختلف موجود است. اگر کلماتی مانند فال تاروت ، فال تاروت امروز، فال تاروت روزانه و … را جستجو می کنید و به دنبال خواندن فال روزانه تاروت هستید این مطلب متعلق به شماست! در این بخش از قسمت سرگرمی سایت جدول یاب، فال تاروت را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

فال تاروت
فال تاروت

فال تاروت امروز

🌅فروردین🐏

📜نماد :قربانی

به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی – سرزنش – طرد شدن – انجام کارهای بی نتیجه و نامعلوم – اگر تصمیم دارید کاری مهم انجام دهید هم اکنون دست نگاه دارید – فدا کردن شخصی.

🌅اردیبهشت🐃

📜نماد :دلقک

آغازی تازه – موقعیت‌های جدید و مناسب – دست به تصمیمات درست و عالی می‌زنید – استقلال – شرایطی عالی – خوشحالی – دگرگونی – تمایل به برقراری روابط جنسی – کارهای سرسری – شتابزدگی.

🌅خرداد🧜‍♂

📜نماد :جادوگر

فردی اصیل و نجیب – شخصی مبتکر – فردی که در حیطه کاری اش کاملا ماهر و مسلط است – اراده راسخ – فردی که نسبت به خودش کاملاً مطمئن است – شخصی که حواسش به همه چیز جمع است.

🌅تیر🦀

📜نماد :دادرسی

ترمیم شدن – بازیابی – تندرستی – رهایی از مرض و بیماری – تصمیم دارید تا انتخاب های مهم و اساسی را انجام دهید- آگاهی و اندیشمندی – ازبین رفتن مشکلات و دردسرها – یافتن آسایش و آرامش.

🌅مرداد🦁

📜نماد :قدرت

توانایی – تلاش فراوان – تهور و نترسی – از قدرت بالایی برای مقابله با بدخواهان تان برخوردارید پس هراس به دل راه ندهید – فردی پرتلاش و ساعی – یافتن قدرت و شان و مقام.

🌅شهریور🧚‍♀

📜نماد :ماه

دورویی و ریاکاری – فریب خوردن – فردی بد ذات و دو رو – انجام کارهای نامناسب – خاری و پستی – بی آبرویی – توطئه – شخصی سعی دارد شما را در راهی اشتباه بیندازد مراقب باشید.

🌅مهر⚖️

📜نماد :اعتدال – جهت مخالف

دعوا و درگیری – متارکه – طلاق – دوری و فراق – کینه و قساوت – کم صبری و عجله – عدم آرامش و امنیت – دل نگرانی و تشویش – مخالفت‌های فراوان – روی دادن اتفاق های ناخوشایند.

🌅آبان🦂

📜نماد :نوباوه

فردی رئوف و با محبت – به دنیا آمدن – رسیدن خبرهای تازه و دور از انتظار – فردی که در رویا و خیال به سر می‌برد – شخصی اندیشمند و دانا – تمایل به کسب علم و دانش – دست و دلبازی – فردی محصل.

🌅آذر🎠

📜نماد :اعتدال

معتدل بودن – عدم افراط و تفریط – مطمئن بودن – اعتماد – صبوری و تحمل بالا – شرایط مطمئن و مطلوب – اوضاع مساعد که رضایت شما را به همراه دارد – زندگی نرمال و معمولی.

🌅دی🐐

📜نماد :چرخ سرنوشت

بخت و اقبال موافق – منفعت – پایان یافتن دردسرها و گرفتاری‌ها – اتفاقات دور از انتظار – رشد و ترقی – آغازی نو و تازه – تسلیم قضا و قدر بودن – زندگی بر وفق مرادتان می‌شود.

🌅بهمن👫

📜نماد :دنیا

پیروزی – تکمیل شدن – رسیدن به نتایجی که انتظارش را دارید – آینده نگری – تشخیص دادن درست موقعیت ها – فخر و مباهات – قرار گرفتن در یک برههه ای جدید از زندگی.

🌅اسفند🐋

📜نماد :شیطان – جهت مخالف

مراقب باشید فردی سعی دارد از شما سوء استفاده کند و اگر دارای مقام و مرتبه ای هستید از طریق آن خودش را به اهدافش برساند – فردی در نزدیکی تان با اعمالی بسیار بد – کارهای نادرست – وابستگی فراوان به چیزی نامناسب – شخصی معتاد – جدایی و به هم خوردن زندگی زناشویی.

فال تاروت

فال تاروت روزانه چیست؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که تفاوت بین تاروت و اخترشناسی چیست؟

در نگاه اول ، ممکن است به نظر خیلی نزدیک نباشد ، اگرچه مطمئناً شباهت های زیادی با هم دارند.

طالع بینی مطالعه حرکت اجسام آسمانی است زیرا آنها به زندگی روی زمین مربوط می شوند ، و تاروت … ۷۸ کارت با چند تصویر عجیب و غریب بر روی آنها.

توصیف آنچه تاروت است دشوار است ، زیرا حتی اگر تقریباً به اندازه طالع بینی بوده است ، اما عمل تاروت به اندازه جریان اصلی مشخص نیست.

در حالی که هر دو روش بسیار نمادین هستند ، مواردی وجود دارد که خواندن کارت های تاروت خود می تواند به شما بگوید که فال شما نمی تواند.

تاروت می تواند به سوالات خاصی برای مشکلات پاسخ دهد

اگرچه جوابها فقط به همان اندازه مشخص خواهند بود که شما بخواهید باور کنید.

از آنجا که تاروت بصری است ، معنای آن بیشتر از تفسیر به اخترشناسی مربوط می شود و بنابراین می توان از آن برای نتیجه گیری های خود استفاده کرد.

شما نوع جوابهای مستقیم و پرمخاطره ای را که ممکن است بدنبال آن نباشید دریافت خواهید کرد ، اما به شما تصویری داده می شود که احساسی را ترسیم می کند.

احساسی که از نگاه کردن به یک کارت دریافت می کنید (با فرض اینکه نمی توانید از اوضاع بترسید) جوابهای مورد نظر را به شما می دهد … این بدان معنی است که در نهایت ، جواب ها در درون شما هستند. برای یافتن این پاسخ ها به کارت ها نیازی ندارید ، اما آنها ابزاری در دسترس برای یافتن آنها هستند.
تاروت می تواند منعکس کننده احساس شما در مورد یک وضعیت باشد

زیرا فلسفه تاروت این است که از صدای درونی خواننده سرچشمه می گیرد ، تا زمانی که برای خودتان کارت می خوانید ، جواب های مورد نظر خود را می گیرید.

⇐ برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: ۴.۸۵ ( ۲ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا