وبلاگ جدول یاب jadvalyab.ir/blog

جدولیاب ; راهنمای جامع حل جدول و جدول آنلاین

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - Tuesday 23rd April 2019
شما اینجا هستید :
خانه » اطلاعات عمومی » فال روزانه سه شنبه ۳ اردیبهشت ۹۸ | فال حافظ ۹۸/۲/۳
شناسه نویسنده : 4 شناسه خبر : 6857 تاریخ انتشار : ۹۸/۰۲/۰۳ - ۰:۰۰

فال روزانه سه شنبه ۳ اردیبهشت ۹۸ | فال حافظ ۹۸/۲/۳

فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون. در مطلب زیر فال امروز از نظرتان می گذرد.

همراهان عزیز فال بیشتر جنبه سرگرمی و تفننی دارد. برخی از افراد علاقه زیادی به این موضوع دارند و مدام پیگیر هستند که اطرافیان و دوستانشان متولد چه ماهی هستند و اخلاقیات آن‌ها را با ماه تولدشان می سنجند. در زیر فال امروز ۳ اردیبهشت ماه ۹۸ همراه با فال حافظ و تعبیر آن از نظرتان می گذرد.

فال روزانه

 

متولدین فروردین

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

 

شما بیشتر وقت ها تمام فکر و ذهنتان را روی خودتان و مسائل شخصیتان متمرکز می کنید، اما بد نیست امروز کمی به اطرافیانتان توجه کنید و دست از تمرکز کردن روی خودتان بردارید. به حرف هایشان گوش کنید و بی آنکه بگویید چکار باید بکنند و یا آنها را مورد قضاوت قرار دهید، سنگ صبورشان باشید. امروز یکی از دوستان خیلی قدیمی تان از طریق یکی از شبکه های اجتماعی و یا به واسطه ی یکی از دوستان و آشنایان مشترکی که دارید بار دیگر با شما ارتباط برقرار خواهد کرد. شما حرف های زیادی برای گفتن به هم دارید، پس شاید بهتر باشد به جای اینکه از راه دور پیام بفرستید یا زنگ بزنید یک قرار حضوری با هم بگذارید.

 

 

متولدین اردیبهشت

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود. سر نماز همیشه دعا می کنید که خوار و ذلیل نشوید. در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود.

 

 

امروز بیرون آمدن از تختخوابتان برای شما کار بسیار دشواری خواهد بود و دلتان می خواهد همانجا بمانید، اما باور کنید ترک کردن جای گرم و نرمتان به آنچه در مقابل به دست خواهید آورد می ارزد. هرچقدر با دیگران با صداقت بیشتری رفتار کرده باشید امروز به همان اندازه پاداش خواهید گرفت. این که قابل اعتماد باشید و دیگران بتوانند به شما تکیه کنند ویژگی هایی هستند که علاوه بر دیگران به کار خودتان هم خواهند آمد، پس تا می توانید روی این رفتارهای ارزشمند تمرکز داشته باشید. این که محکم و با اراده رفتار کنید بسیار خوب است و پاداش های قابل توجهی را هم برایتان به همراه خواهد داشت، اما حتما کمی مهربانی را هم چاشنی اخلاقتان کنید.

 

متولدین خرداد

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

 

امروز سعی نکنید خودتان را به زور در قالبی که به شما تعلق ندارد جای دهید. شما این اواخر تحولات زیادی را در شخصیت خود تجربه کرده اید و دیگر آن آدم قبلی نیستید، اجازه ندهید اطرافیانی که هنوز متوجه این تغییرات در شما نشده اند و یا حاضر به پذیرفتن این تغییرات در وجود شما نیستند، وادارتان کنند دوباره در قالب شخصی که قبلا بوده اید فرو بروید. به آنها نشان بدهید که اصلا خوشتان نمی آید طوری با شما برخورد شود که انگار باید حتما باب میل آنها رفتار کنید. بدون شک آنهایی که واقعا دوستتان دارند و برایتان اهمیت قائل هستند شما را همین طوری که هستید خواهند پذیرفت، این که دیگران چه فکری می کنند هم هیچ اهمیتی ندارد!

 

متولدین تیر

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

 

 

امروز اطرافیانتان در میان حرف هایی که به شما می زنند پیام هایی برای شما دارند که با کمی دقت و توجه به حرف هایشان متوجه این منظورهای پنهانی نیز خواهید شد. شاید بعضی ها بخواهند با اشاره به برخی مسائل حرصتان را در بیاورند، شاید هم یک نفر بخواهد دلخوری و ناراحتی هایی که از شما دارد را از این طریق به شما گوشزد کند. به جای اینکه خودتان را به کوچه ی علی چپ بزنید خیلی صریح و مستقیم در مورد این موضوع با آنها صحبت کنید و چنانچه سوء تفاهمی پیش آمده است سعی کنید آن را برطرف نمایید. خیلی از این حرف ها و شکوه و گلایه ها ممکن است تنها از روی عشق و علاقه باشند.

 

متولدین مرداد

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

 

 

اگر نمی خواهید مدام با همان مشکلات و تنش ها دست به گریبان باشید باید یاد بگیرید که روش های جدیدی را امتحان کنید و دست از کارها و رفتارهای قدیمی که می دانید این مشکلات را برای شما به وجود آورده اند بردارید. با قرار دادن خودتان در موقعیت شخص قربانی شما به دیگران این اجازه را می دهید که با شما همان رفتاری را داشته باشند که خودشان دلشان می خواهد. اگر از این روند تکراری خسته شده اید باید از جایتان بلند شوید و درک کنید که خودتان چه نقش مهمی در تغییر این شرایط می توانید داشته باشید. شما قدرت و شجاعت لازم برای تغییر شرایط فعلی را دارید، ببینید چه چیزی باعث شده است اینطور سر تسلیم فرو بیاورید؟!

متولدین شهریور

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

 

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. شما شور و انرژی فوق العاده را در خود احساس می کنید و در شرایط فعلی می توانید در انجام هر کار هنری و خلاقانه ای موفق باشید. به قلبتان این فرصت را بدهید که همان کاری را بکند و همان حرف هایی را بزند که دلش می خواهد. در حال حاضر زن درون و مرد درونتان هر دو به یک اندازه قدرت دارند، پس از این فرصت استفاده کرده و برای به تعادل رساندن این دو جنبه ی وجودتان تلاش کنید. شما در حال حاضر همچون آهنربایی عشق و محبت را به خود جذب می کنید و این می تواند فرصت فوق العاده ای باشد تا دل شخصی را که دوست دارید به دست بیاورید.

متولدین مهر

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

فال روزانه

 

امروز به باغچه تان رسیدگی کنید، علف های هرز آن را از ریشه دربیاورید و گل های تازه بکارید. امروز برقراری تماس با خاک و زمین برای شما خیلی خوب خواهد بود، پس حتی اگر باغچه ندارید هم چند گلدان جدید برای خانه تان بخرید یا در بالکن خانه تان یک باغچه کوچک سبزیجات درست کنید. امروز شاید تصمیم بگیرید در یک فعالیت گروهی و یا جمعی حضور پیدا کنید که حاضران در آن افکار و عقاید مشابهی دارند و یا هدف خاصی را دنبال می کنند. حضور در این موقعیت برای شما تجربه ی بسیار جالبی خواهد بود، چون نه تنها اطلاعات بسیار جالبی به دست خواهید آورد، بلکه دوستی های جدیدی را نیز آغاز خواهید کرد که به احتمال زیاد تا مدت ها ادامه خواهند داشت.
 

متولدین آبان

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

 

 

امروز شانس عاشق شدن شما بسیار زیاد خواهد بود. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که همان قدر که دوست داشتن اطرافیانتان مهم است، این که آنها را با عشق خفه نکنید هم اهمیت دارد. هر چقدر آنها را رها کنید و راحت بگذارید کنترل بیشتری روی عشق و روابط خود خواهید داشت. صبح که از خواب بیدار می شوید تصاویر واضحی از خواب های شب گذشته تان پیش رو دارید که نویدبخش آینده ای بسیار روشن برای شما و خانواده تان هستند. به احتمال زیاد این رویاها تعابیر مثبتی دارند، اما بهتر است پیش از هر برداشتی خوب به آنها فکر کرده و ببینید چه نشانه هایی را در بر می گیرند و چه معانی نهفته ای ممکن است داشته باشند.

 

متولدین آذر

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

 

امروز شما می توانید بسته به رفتاری که با خودتان و اطرافیانتان دارید عشق، اقبال و ثروت را به خود جذب کنید. آنچه اهمیت دارد این است که بدانید چطور بین دادن و گرفتن تعادل برقرار کنید. از اینکه بین توانی که صرف خودتان و آنهایی که دوست دارید می کنید تعادل برقرار کنید اطمینان حاصل نمایید. امروز شاید تصمیم بگیرید در یک فعالیت گروهی و یا جمعی حضور پیدا کنید که حاضران در آن افکار و عقاید مشابهی دارند و یا هدف خاصی را دنبال می کنند. حضور در این موقعیت برای شما تجربه ی بسیار جالبی خواهد بود، چون نه تنها اطلاعات بسیار جالبی به دست خواهید آورد، بلکه دوستی های جدیدی را نیز آغاز خواهید کرد که به احتمال زیاد تا مدت ها ادامه خواهند داشت.

 

متولدین دی

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد

از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

 

 

امروز باید در صحبت با دوستان و اعضای خانواده تان صریح و با صداقت رفتار کنید. خوشبختانه شرایط در حال حاضر به گونه ای است که احساس نزدیکی و مودت بین شما تا حدی است که به هیچ مشکلی برنخواهید خورد و سوء تفاهمی به وجود نخواهد آمد. اگر کسی را دوست دارید اما هنوز تعهدی نسبت به هم ندارید امروز احتمال این که احساس خود را به طور واضح و شفاف بیان کرده و رابطه تان را وارد مرحله ی جدیدی کنید بسیار زیاد خواهد بود. در محل کارتان تا جای ممکن سعی کنید با همکارانتان سر مسائل جزئی بحث نکنید و به جای درگیر شدن با آنها روی کارها و مسئولیت های خودتان تمرکز کنید.

 

متولدین بهمن

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا” سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

 

 

 

آیا تا به حال در مورد این که داشتن نگرش مثبت نسبت به زندگی چه تأثیراتی روی احساس خوشبختی و همچنین سلامت جسمانی شما می تواند داشته باشد چیزی شنیده اید؟ اگر تا به حال این اطلاعات را تنها در کتاب ها دیده باشید امروز می توانید آنها را به طور ملموس و در زندگی خود تجربه کنید و ببینید داشتن تفکر و نگرش مثبت چه نتایج ارزشمندی می تواند داشته باشد. شما امروز احساس می کنید بسیار قوی هستید و ذهنتان هم خیلی خوب کار می کند. از این وضعیت به خوبی استفاده کنید تا نتیجه ی آن را خیلی زود در زندگی حرفه ای خود ببینید و شاهد فرصت های کاری فوق العاده باشید.

 

متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش

 

 

امروز تحقیقاتی که داشته اید برای یکی از پروژه هایتان انجام می داده اید بالاخره تکمیل خواهند شد و برای به پایان رساندن کارتان آماده خواهید شد. ذهنتان در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و همین باعث می شود که در موقعیت بسیار خوبی برای کار کردن روی پروژه هایی که ارتباط با دیگران را در بر می گیرند قرار داشته باشید. روابط عاطفیتان نیز خوشبختانه دارند خیلی خوب پیش می روند و نزدیکی و ارتباط محکمی بین خودتان و شخصی که دوست دارید احساس می کنید. از این احساس نزدیکی بیشترین بهره ی ممکن را برده و اگر مشکلی بین شما وجود دارد که حل نشده باقی مانده است همین امروز به سراغ آن بروید.

۰۳ اردیبهشت ۹۸ دسته بندی :
ارسال دیدگاه ها بدون دیدگاه
تبلیغات

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - Tuesday 23rd April 2019