معما و سرگرمی

فال شمع امروز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

فال شمع از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند توسط شخصی خاص و با تجربه در این زمینه تعبیر می‌شود. برخی نیز اشکالی که موقع آب شدن شمع ایجاد می‌شود و یا رنگ نور شمع را به موضاعات خاصی ارتباط داده‌اند.

فال شمع

فَروردین

 سفر خوشایندی در پیش دارید و ممکن است که در این سفر با فردی آشنا شوید که از نظر روحی بسیار به شما نزدیک است و شما کشش فراوانی نسبت به او احساس می کنید اما در هر صورت بهتر است خودتان را کنترل کنید و عجولانه تصمیم نگیرید.

اُردیبهشت

اقدام به کاری کرده اید که راه نادرستی را در پیش گرفته‌اید و فردی در تلاش است و شما را از این اشتباه در بیاورد اما شما نسبت به او بی توجه هستید و فکر می کنید که فقط قصد تخریب شما را دارد، بهتر است که حواستان را جمع کنید و به حرفهای او گوش فرا دهید.

خُرداد

کاری را آغاز خواهید کرد که برای تان سود و منفعت بسیاری به دنبال خواهد داشت و موجب می شود تا از این بلاتکلیفی و سردرگمی نجات یابید اگر تمام توان تان را بگذارید آینده خود را تضمین خواهید کرد.

تیر

اخبار مسرت بخشی به دستتان خواهد رسید که مربوط به ازدواج یکی از دوستان نزدیکتان میباشد شرکت در این مهمانی برای تان خوشایند و عالیست و خوشبختی و سعادت بسیاری در انتظارتان است نگران نباشید.

مُرداد

سوپرایز خواهید شد و یکی از عزیزانتان کاری برایتان انجام خواهد داد که موجب می‌شود تا سرزنده و شاداب شوید و از توجه به نسبت به خودتان شادمان گردید، بهتر است که به هر صورتی که شده این عملش را جبران نمایید.

شهریور

نشست بزرگی در پیش دارید که اگر در آن شرکت نمایید موقعیت‌های مناسبی را پیش رویتان قرار خواهید داد پس بهتر است که از شرکت در آن امتناع نکنید و به بخت خود پشت پا نزنید، این موقعیتی طلایی برای شماست.

مِهر

به زودی آشنایی با شخصی بسیار برایتان مسرت بخش و هیجان انگیز می باشد چرا که انتظار قرار گرفتن در چنین موقعیتی را نداشتید، بهتر است که از رفتارهای زننده به دور باشید. تلاش نمایید خودتان را در دل او جای دهید چرا که او کلید راه موفقیت شماست.

آبان

فردی وارد زندگیتان خواهد شد که از نظر احساسی کشش فراوانی نسبت به او خواهید داشت و زندگیتان را دستخوش تحولاتی بسیار مثبت خواهد نمود. شما می‌توانید به او اعتماد کنید چرا که هیچ سو ٕنیتی در رابطه با شما ندارد.

آذر

به زودی به آنچه که آرزویش را داشتید و مدتها در انتظارش به سر می‌برید خواهید رسید و اندک زمانی بیش نمانده است، بی قراری نکنید و توکلتان بر خداوند باشد.

دِى

نگران نباشید به زودی راهی در مقابل شما قرار خواهد گرفت که از این پریشانی و استیصال شما را نجات می‌دهد و اگر هم در آن مسیر حرکت نمایید آینده خود را به بهترین شکل ممکن تغییر خواهید داد.

بهمن

تحولاتی در پیش دارید و امکان دارد محل کار یا محل زندگی خود را تغییر دهید که برای بهبود روحیه شما بسیار مفید می باشد و شاید کمی در زحمت بیفتید و این شما را خسته کند اما در هر صورت به نفع تان خواهد بود.

اسفند

اخباری مسرت بخش به دستتان میرسد که موجب می‌شود از یک گرفتاری بزرگ رهایی یابید و دست به کاری نان و آبدار بزنید، مراقب باشید پول های تان را بیهوده از دست ندهید چرا که چنین موقعیتی دیگر برایتان پدید نمی‌آید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا