سرگرمی

فال قهوه امروز | فال قهوه روزانه

فال و طالع بینی در میان بسیاری از افراد علاقمندان و طرفداران بسیار زیادی دارد. فال قهوه یکی از مهمترین انواع فال ها می باشد که به شکل های مختلف موجود است. اگر کلماتی مانند فال قهوه ، فال قهوه امروز، فال قهوه روزانه و … را جستجو می کنید و به دنبال خواندن فال روزانه قهوه هستید این مطلب متعلق به شماست! در این بخش از قسمت سرگرمی سایت جدول یاب، فال قهوه را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

فال قهوه
فال قهوه

فال قهوه امروز

☕️فروردین :🐾 سر انسان با دو دست دراز : جسارت _ باهوشی _ دارای مقام ارجمند.

☕️اردیبهشت :🐾 تخت و خواب : ازدواج _ گاهی مواقع کسالت _ به سفر بزرگی می روید و به جاه و مقامی خواهید رسید و بر دشمنان غالب می شوید.

☕️خرداد :🐾 قفل و کلید : پیدایش راه حا _ ازدواج.

☕️تیر :🐾 اسب سوار : فرد تازه ای در زندگی _ خبر خوش _ نامزدی _ برطرف شدن دلتنگی و آرزوها _ مهمان _ دوستی.

☕️مرداد :🐾 خط کج : دوستی های ساختگی و ظاهری – دو رویی – فریب.

☕️شهریور :🐾 چراغ : کدبانوی منزل است – زندگی خوش و راحتی داشتن – آسایش.

☕️مهر :🐾  چتر نجات : برای موفقیت خود محبورید از خطر بگریزید و مصون بمانید.

☕️آبان :🐾 در : کار با ادارات دولتی – کار اداری.

☕️آذر :🐾 دستبند : برای زنان دلیل به شوهر و برای مردان دلیل بر سختی و تنگدستی.

☕️دی :🐾 پنجره باز : یک گرفتاری, اما با عاقبت خوش.

☕️بهمن :🐾 اسب : نشانگر یک آرزو می باشد, به خصوص به مژده ای در مورد عشق اشاره می کند(فردی وارد زندگیتان می شود ) – تغییرات در وضع زندگی.

☕️اسفند :🐾 خورشید : روشنی عقل و هوش و دانش است – به استعداد فوق العاده ای میرسید – برکتی بزرگ _ حمایت والدین.

فال قهوه

انواع مختلف قهوه برای فال قهوه شما

۱- اسپرسو برای جمینی

اگر از قهوه اسپرسو لذت می برید ، احتمال دارد که دوستانه ، تطبیقی ​​و سرزنده باشید. طبق خصوصیات شخصیت زودیاک ، این شباهت بسیار نزدیک به جمینی است که بین ۲۲ مه – ۲۱ ژوئن متولد شده است. دوقلوها اگرچه تمایل دارند عصبی ، تنش ، سطحی و متناقض باشند ، سازگار ، متنوع ، ارتباطی و سرزنده هستند.

۲- اسپرسو مضاعف برای باکره

وقتی اسپرسو را سفارش می دهید ، احتمالاً عملی و کار سختی دارید اگرچه کمی بدتر و بدتر است. بودن یک کمالگرای محافظه کار ، شما را تعریف می کند. شما همچنین می دانید که یک شات فقط برای شما کافی نیست. صفات شخصیت شبیه به علائم زودیاک باکره است یعنی کسانی که بین ۲۲ اوت – ۲۳ سپتامبر متولد شده اند.

۳- اسپرسو سه گانه برای لئو

اگر این اسپرسو سه گانه است که شما را هیجان زده می کند ، شما فردی مشتاق اما وسواس هستید. به هر معنی ، شما کسی هستید که سخاوتمندانه و هنوز سخاوتمندانه و مداخله گر هستید. شما آدم جزم و تحمل ناپذیر هستید. و شخصیت شما از نزدیک شبیه کسانی است که بین ۲۳ ژوئیه – ۲۲ اوت به دنیا آمده اند. شما لئو هستید.

۴- موچا برای ساکن

حال و هوای خود را یکی از دوستداران موچا بدانید ، پس احتمال اینکه شما خوش بین باشید و آزادیخواه باشید ، شانس دارد. فردی خوش ذوق و خوش ذوق با کمی صداقت و صراحت شما را توصیف می کند. اگرچه ، عاشقان موچا کورکورانه خوش بینانه و بی دقتی هستند و همین امر باعث می شود دیگران احساس کنند بی حوصلگی و سطحی هستند. این خصوصیات شخصیتی بیشترین شباهت را به مردمان ساکنان دارد که بین ۲۲ تا ۲۲ دسامبر متولد می شوند.

۵-  لاته برای ترازو

مشروبات الکلی تلخی قهوه را با شیر و شکر نرم می کند زیرا اصلی ترین خصوصیات این افراد این است که آنها به دنبال جویندگان راحتی هستند و دلخواه افرادی هستند که در زمان خود به طور کلی مفید و بخشنده هستند. آنها همچنین به بیان بیش از حد خود می پردازند و از خود مراقبت نمی کنند. همچنین ، بسیار تأمل برانگیز اما غالباً غیرمشخص که همیشه ایمن ترین گزینه را انتخاب می کنند. این خصوصیات شخصیتی بسیار شبیه به مواردی است که ما از آنها به عنوان Libra یاد می کنیم که تولد آنها بین ۲۳ سپتامبر – ۲۲ اکتبر است.

۶- کاپوچینو برای عقرب

اگر دوست دارید قهوه های فوق فوم مانند کاپوچینو ، احتمالاً وسواس و کنترل دارید. اگرچه ، شما عزم ، نیرو ، شور و اشتیاق نشان می دهید ، اما اغلب حسادت ، پنهانی و اجباری هستید. این خصوصیات شخصیتی با عقرب که بین ۲۳ اکتبر – ۲۱ نوامبر متولد می شود مطابقت دارد.

۷-  Macchiato برای Capricorn

نوشابه های Macchiato سنتی هستند. آنها عملی ، محتاط ، جاه طلب ، منضبط ، صبور و مراقب هستند. از طرف دیگر ، آنها همچنین تمایل به کشنده ، بدبین ، بدبخت و کینه ورزی دارند. این نوشابه های Macchiato دارای ویژگی های “برج جدی” هستند که در بین ۲۲ دسامبر – ۱۹ ژانویه متولد می شوند.

۸- قهوه یخ زده برای برج حمل

کسانی که قهوه یخ زده را سفارش می دهند ، به این معنی است که آنها قاطعانه و صریح هستند. آنها پرماجرا ، پرانرژی ، پیشگام ، شجاع ، پویا و با اعتماد به نفس هستند ، اما با این وجود ، آنها تمایل دارند کمی جسورانه خودخواهانه ، تکان دهنده ، بی تاب و با سرعت زیاد باشند. این خصوصیات شخصیتی شباهت به فال برجی دارد که بین ۲۱ مارس – ۱۹ آوریل به دنیا آمد.

۹- آمریکا برای آکواریوس

اگر آمریکایی را بر دیگران ترجیح می دهید ، احتمالاً آرام و وجدان خواهید بود. آنها به دلیل انسانیت ، اشتیاق ، خوش بینی و آرامش برای سایر افراد بسیار جذاب هستند. آکواریوم ها در جهت کسب دانش و دستاوردهای جدید تلاش می کنند. اگرچه آنها کمی غایب هستند اما همه اتفاقاتی را که در اطرافشان رخ می دهد می دانند. آنها از دروغ متنفر هستند ، دوست ندارند وام بگیرند یا پول بدهند. این خصوصیات شخصیتی شبیه هیچ کس به غیر از مس نیست

بیشتر بخوانید:

تصویر شیر در فال قهوه به چه معناست؟ 

تصویر خرس در فال قهوه به چه معناست؟ 

فیل در فال قهوه نشانه چیست؟ 

تصویر خرگوش در فال قهوه به چه معناست؟ 

تصویر گربه در فال قهوه به چه معناست؟ 

⇐ برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: ۴.۷ ( ۳ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا