سرگرمی

فال موفقیت مخصوص آذر ماه ۹۸

فال موفقیت یکی دیگر از روش های خواندنی و جذاب فال و طالع بینی است. که به کمک آن می توانید خصوصیات خوبی را جایگزین خصوصیاتی از خود کنید که مانع موفقیتتان می شود و سپس آینده ای شیرین و امیدوار کننده برای خود بسازید. در ادامه این مطلب از سایت جدولیاب می توانید از فال موفقیت خود استفاده کنید.

فال موفقیت

طالع بینی موفقیت متولدین فروردین

برج فلکی قوچ یا همان حمل نشانه تنهایی است و اگر مراقب نباشید ممکن است در پایان، مجبور شوید تمامی کارها را خودتان انجام دهید! ( شما خواهید گفت که فقط به این خاطر که کارها به درستی انجام شوند.) اگر دفتر ساعت پنج بسته می‌شود، نیازی به ماندن تا نیمه‌شب نیست. هنر محول کردن کارها را یاد بگیرید، و کارهای ریز را به افرادی از برج فلکی ثور یا جزئی‌گرای کژدم واگذار نمایید که می‌توانند آن کار را در نیمی از زمان انجام دهند.

در نهایت، عصبانی نشوید، افراد برج فلکی قوچ براحتی دچار خشم می‌شوند و اگر برای هر چیزی کوچکی عصبی شوید، متحدان ارزشمند خود را از دست خواهید داد. اما اگر خشم خود را در درون خود نگاه دارید، برایش یک خروجی مانند باشگاه پیدا نمایید یا با کسی که می‌تواند به شما کمک کند صحبت کنید، به سلامتی شما آسیبی وارد نمی‌شود.

بهترین شغل‌ها برای افراد برج فلکی قوچ : کارآفرین، روزنامه‌نگار، وکیل مدافع، شفادهنده مقدس، استاد، سخنران انگیزشی، دلقک، آرایشگر، فروشنده، سردبیر مجله، مامور

طالع بینی موفقیت متولدین اردیبهشت

برج ثور دومین برج از بروج زودیاک محسوب می‌شود. بنابراین یک حقوق و درآمد ثابت برای آرامش درونی شما حیاتی می‌باشد. اگرچه شما می‌توانید یک مدیر کسب و کار پر رونق باشید، امنیت اولین اولویت در زندگی شماست.

سوار بر مرکب کارآفرینی شدن، ممکن است تنها باعث بد شدن حال شما گردد. در نتیجه، بسیاری از افراد برج ثور در پست‌های مدیریتی رده بالا قرار می‌گیرند، اغلب در سازمان‌های بزرگ و پایدار، یا صنعتی مانند بانک‌های بزرگ مشغول می‌گردند.

تحت حکمرانی ونوس، برج ثور یکی از نشانه‌های خلاقیت بالاست. مطمئن شوید که داشتن یک درآمد ثابت و پایدار برای خود را نادیده نمی‌گیرید. بسیاری از افراد برج فلکی ثور در هنر شکوفا می‌شوند، نظیر رقصنده‌ها، نقاشان ( سالوادور دالی)، بازیگران ( Uma Thurman، پنه‌لوپه کروز). به این دلیل که افراد برج ثور در حواس پنج‌گانه حکم‌فرمایی می‌کنند، شما حس قوی‌ای درباره رنگ‌ها دارید، چشایی بی‌نظیر و گوشی مشتاق به موسیقی.

ماخوذ به حیا بودن در رابطه با خود یکی از دیگر از عادات آسیب زننده به شماست که باید ترک کنید. شما تمایل دارید که با ادب و منظم باشید و احترام قابل توجه‌ای به افراد رده بالاتر نشان دهید. اگر با مقام بالادست خود دچار مشکل شوید، به او نخواهید گفت. در مقابل، اعتراض و صحبت در مورد او را به میان همکاران خود خواهید برد.

در نهایت به خودتان آسیب خواهید زد و شهرت خود را خدشه‌دار می‌نمایید و پل‌های ارزشمندی را تخریب خواهید نمود. بهتر است آرام باشید، زمانی که مشکلی ایجاد می‌شود بهتر است مستقیم صحبت نمایید. قبل از اینکه این صحبت‌ها پراکنده شوند.

طالع بینی موفقیت متولدین خرداد

افراد برج فلکی جوزا، سلطان ارتباطات هستند، شما در محیط هایی با تعداد زیادی ایمیل، تلفن، کمی وظایف و صحبت‌های کوتاه شکوفا خواهید شد. یک دفتر ساکت شما را دیوانه می‌کند. اگر روی یک میز کار کنید، بهتر است که آن شغل دارای یک کامپیوتر عالی باشد، که بتوانید با دیگران ارتباط داشته باشید و بین پروژه‌های خود در تمام روز سرک بکشید.

افراد متولد برج فلکی جوزا همچنین سلطان مسافرت‌های کوتاه هستند. شما از انجام ماموریت‌های سفرگونه لذت می‌برید، یا انتقال مواد لازم برای دپارتمان های مختلف و صحبت با ‌آنها در طول کار شما را راضی خواهد نمود. به عنوان دوقلوی بروج فلکی زودیاک، شما نیازمند یک زوج هستید که هرجا می‌روید با شما باشد. که این می‌تواند رئیس شما باشد یا یک همکار حمایت کننده – هر شخصی که بتواند با شما در رابطه با مشکلات و ایده‌هایتان گفت و گو نماید.

جوزا نشانه‌ی معلمی است. بنابراین شما از سرپرستی افراد جدید در سر کار لذت می‌برید—البته که در برابر یادگیران کند، کمی بی‌تابی خواهید نمود. شما مطالب جدید را سریع یاد می‌گیرید ولی در نظر داشته باشید که ذهن همه افراد به سرعت شما نیست! همچنین به دوستی با دیگران علاقه دارید و همواره سعی در یافتن فرصت‌های جدید دارید.

به دلیل اینکه جوزا تحت سلطه عطارد است، سیاره اطلاعات، شما معمولا اولین کسی هستید که در مورد هر چیزی اطلاعات کسب می‌کنید. با قدرت ذهنی خود و توانایی جستجوی سریع هر چیزی در گوگل، شما یک متصل کننده سریع بین همه دوستان خود خواهید بود.

مخاطره اصلی یک جوزایی چیست؟ تردید. بخاطر اینکه شما چند وجهی هستید، ممکن است در انتخاب مسیر شغلی خود دچار تردید شوید و ترس از به دام افتادن داشته باشید. در نتیجه، به این ترتیب شما درگیر یک کلاف سر در گم در بین شغل‌ها خواهید شد، به این خاطر که هیچ‌گاه قصد تلاش کامل برای یک شغل را ندارید.

فال موفقیت

طالع بینی موفقیت متولدین تیر

افراد برج فلکی سرطان در خانه و خانواده و مهمان‌نوازی سلطان هستند. این افراد در مشاغلی چون هتل، رستوران و صنایع مربوط به کودکان عالی خواهند بود. شما نشانه‌ی مادر زودیاک هستید . شما هر کسی را که در جوارتان باشد، پرورش خواهید داد. این به معنای محکوم به فنای مادر زمین بودن برای زندگی نیستید. شما بسیار حساس هستید و احساس خود را در هر چیزی وارد خواهید کرد، چه در کار هنری باشید، یا در یک شغل سخت در شرکت بزرگ (هر دو بخش مکان شکوفایی افراد برج سرطان است).

به عنوان یک شخص خانه نشین، شغل‌هایی که در خانه انجام می‌شوند نیز برازنده شما هستند. کد نویسی یا نوشتن مقاله به صورت آزاد برای دیگران از خانه – هر چیزی که بتوانید در خانه و با پوشیدن پیراهن مورد علاقه‌تان انجامش دهید.

اخطار: آن‌چنان خود را منزوی نکنید که ارتباط خود با دنیای بیرون را از دست دهید. افراد برج فلکی سرطان می‌توانند در کنج خود غرق شوند، اما صرف زمان زیادی در تنهایی خود باعث از دست رفتن دید شما خواهد شد. شما می‌توانید افسرده و عبوس و بد‌خلق گردید. اگر اینطور شد، بیرون بروید و با دوستان خود معاشرت کنید.

همانطور که گفته شد، افراد برج فلکی سرطان می‌توانند خود را در دژی مستحکم از یک دفتر کار قرار دهند. شما ممکن است خود را پشت کار خود پنهان نمایید یا یک دفتر کوچک برای خود ایجاد کنید تا از همه چیز اجتناب کنید. ممکن است اتفاق بیفتد، خودتان را به بیرون از منطقه آسایش خود روانه کنید و افراد و موقعیت‌های جدیدی را ببینید و تجربه نمایید.

همواره بهترین  توانایی خود را انجام خواهید داد اگر به افق خود اجازه گسترش دهید. به یاد داشته باشید، که آن بیرون، امن‌تر از چیزی است که تصورش را می‌نمایید.

طالع بینی موفقیت متولدین مرداد

شما برای تولد همکار خود در دفتر کیک خواهید پخت یا برای جشن بدنیا آمدن نوزاد برنامه‌ریزی می‌کنید، مانند یک شیر وفادار، همگی نیز بخشی از کار شما خواهند شد. فقط زمانی که دیگران لطف شما را بی پاسخ می‌گذارند، ناراحت نشوید. همگی، آن‌چنان که شما به اطراف می‌نگرید به دنیا نگاه نمی‌کنند، پس مطمئن شوید که آن‌چیزی را که برای دیگران می‌خواهید از جهت برگشت آن در آینده نباشد.

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده افراد برج فلکی اسد آن است که شما می‌دانید که جایگاه شما در آن بالاست. حتی زمانی که در جایگاه رئیس حضور ندارید، افراد به رهبری و قدرت شما واکنش نشان می‌دهند. این امر در نهایت یا شما را در جایگاه رهبری قرار می‌دهد یا برای خود دشمنانی تراشیده‌اید.

تا زمانی که تصور بالایی که از خود دارید با واقعیت صدق کنید، شما یک رهبر دوست داشتنی هستید. اگرچه، یک فرد از برج فلکی اسد ممکن است این احساس را داشته باشد که شغل رده‌بالایی که دارد با پرداخت کافی همراه نیست. اگر شما به سرعتی که دوست دارید در حال پیشرفت نیستید، از یک دوست نزدیک بخواهید که به شدت شما را در بوته آزمایش قرار دهد.

آیا بیش از حد دیکتاتور گونه رفتار کرده‌اید یا بالعکس؟ یک مقدار تحمل، مقداری فروتنی و کار فراوان ( که توانایی آن را دارید) مسیر طولانی را پیش خواهد برد که احترام کسب کنید.

از سوی دیگر مورد ستایش قرار گرفتن برای یک فرد از برج فلکی اسد بسیار مهم است. بسیاری در شغل‌های با درآمد کم باقی می‌مانند، تنها به این علت که این نیاز را حس کنند. تشکر و قدردانی در تانک شما سوخت می‌ریزد، اما توجه کنید که در حساب شما پول قرار نمی‌دهد. مطمئن شوید که به اندازه‌ای که استحقاق دارید کسب درآمد می‌کنید. به یاد داشته باشید، شما ستاره‌ی زودیاک هستید، شما لایق درخشیدنید.

طالع بینی موفقیت متولدین شهریور

ذهن جزئی گرای شما همه چیز را دنبال می‌کند و شما همیشه در حال برنامه ریزی برای آینده هستید. دسته‌بندی و مدیریت داده‌ها اگر چه برای دیگران یک کار عادی و روزمرگی به شمار می‌آید، ولی برای شما یک روز خوب در دفتر را رقم می‌زند.

شما تحمل نبود هر چیزی در سر جای خود را ندارید! شما یک طراح داخلی عالی یا مشاور فوق‌العاده‌ای برای افراد مختلف در جهت سازمان‌دهی آنان می‌شوید( از قضا، شما از دور انداختن وسایل بیزار هستید ولی حداقل آن‌ها را در یک جا مرتب و سازمان‌دهی خواهید نمود).

با ذهن تیز و تند خود و گوش شنوای خود، شما یک ژورنالیست بی‌نظیر می‌شوید. شما می‌دانید که به چه طریق حقایق را بیابید و مانند داستان آن‌ها را کنار هم قرار دهید. شما از پرسش سوالات سخت از دیگران نمی‌هراسید تا انتهای قضیه را متوجه شوید.

شما مسحور این هستید که بهفمید چه چیز دیگران را وادار به رفتاری خاص می‌کند و دوست دارید که در مورد هر شخصی که ملاقات می‌کنید اطلاعاتی کسب نمایید. این مورد شما را به یک درمان‌شناس، کارمند امور اجتماعی یا مدیر منابع انسانی عالی بدل خواهد نمود. بسیاری از افراد برج فلکی عذرا  مشغول حسابداری هستند و به عنوان نشانه‌ی زمین، شما در علوم طبیعی مانند بیولوژی یا گیاه‌شناسی بهتر هستید. شما از بیرون بودن لذت می‌برید، پس چرا طبیعت را به عنوان دفتر کار مجازی خود قرار ندهید؟ همچنین در باغ‌داری و مراقبت از گل و گیاه نیز بی‌نظیر هستید.

به عنوان ششمین خانه سلامت و سازمان زودیاک، بسیاری از افراد برج فلکی عذرا در مشاغل مربوط به سلامت مشغول می‌گردند. به عنوان معلم یوگا، طب سوزنی یا متخصصان تغذیه. به احتمال زیاد شما کابینتی پر از ویتامین‌ها و داروهای گیاهی در اختیار دارید، بنابراین، شما همواره یک دکتر غیررسمی هستید، فارغ از اینکه در کجا کار می‌کنید.

حرف آخر، شما انتخاب‌های فراوانی دارید. تنها چیزی که می‌تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد، کمال طلبی شماست. افراد این برج فلکی بسیار خود را مورد انتقاد قرار می‌دهند، و ممکن است شما به سمت شغل رویایی خود نروید به خاطر اینکه شما فکر می‌کنید آماده نیستید. ریسک را بپذیرید و تلاش کنید! احتمالا بیش از آن چیزی که نیاز دارید شایسته کار هستید.

همچنین، عطارد به عنوان سلطان عذرا شما را به یک آهنربای اطلاعاتی تبدیل خواهد نمود. شما همواره اولین نفر در دفتر هستید که خبرها به گوشتان می‌رسد.اما از وسوسه پخش آن اجتناب کنید.

طالع بینی موفقیت متولدین مهر

برخلاف دیگر نشان‌ها، به ندرت از یک مراسم جشن و همایش‌های شبکه خجالت می‌کشید. زمانی که صحبت می‌کنید و حرفها را منتقل می‌کنید در بهترین شرایط خود هستید، اما همچنین از حالت سرسری خود فراتر می‌روید و نظرات آگاهانه را به اشتراک می‌گذارید.

اگر به دنبال ساخت آینده شغلی خود هستید در جشن‌های مجلل شرکت کنید و تعداد زیادی کارت ویزیت به دیگران بدهید. ما همچنین کتاب” هیچ وقت تنها غذا نخورید” را پیشنهاد می‌کنیم، که هر آنچه که برای موفقیت در شغل نیاز دارید را در قالب حیطه شما به شما نشان خواهد داد.

این برج فلکی تحت سلطه سیاره زهره است. تعداد زیادی از افراد برج فلکی میزان در زمینه‌ی هنری فعالیت دارند، یا در صنایع زیبایی، مد و طراحی حضور دارند. از آنجایی که شما به طور طبیعی تعادل را درک می‌کنید، می‌توانید همچنین به عنوان آرشیتکت، طراحی و گرافیک یا مهندس کار کنید. شما به رنگ دکور و تناسب حساس هستید. در هر صورت، یک محیط کاری با ذوق، یک باید برای شماست.

اگر شخص تازه کاری هستید، محیط کار خود را در کنار پنجره برگزینید و محیط را با وسایلی چون گل، قاب عکس و لوازم دفتر کار مزین نمایید.

متولدین برج میزان نشانه صلح است. شما از درگیری بیزارید. شما یا از درگیری با کار در یک محیط هماهنگ دوری می‌جویید یا به عنوان یک وکیل، یا فعال صلح طلب و یا حامی عدالت وارد یک نزاع بزرگ خواهید شد. به عنوان نشانه‌ی میزان، شما دائما در حال اندازه‌گیری و سنجش اطلاعات هستید و می‌توانید به عنوان یک قاضی عاقل یا یک منبع قوی عقاید شناخته شوید.

دام اصلی شما تعلل است. افراد برج میزان از تعجیل بیزارند و ممکن است در مورد یک کولر آب یا یک گزارش کار، زمان زیادی را صرف نمایند. شما همچنین ممکن است شب‌های زیادی را برای یک پروژه بیدار بمانید و از استراحت خود غافل شوید. همچنین ضرب‌الاجل‌های زیادی را برای پروژه ها رد می‌کنید. لباس پوشیدن برای کار یکی دیگر از دام‌هاست.

از آنجایی که به طور عمدی و دائمی در مورد چه پوشیدن دچار مشکل هستید. به یاد داشته باشید که توانایی شما در رسیدن به ضرب الاجل‌ها شهرت شما را شکل خواهد داد به همان مقدار که لباس پوشیدن شما آن کار را خواهد کرد. در مورد دقت با خود سخت‌گیر باشید. دو ساعت زودتر برخیزید تا لباس ابریشمی خود را اتو کنید و یا مژه‌های خود را حلقه کنید، ولی مطمئن شوید که به موقع به قرار خود می‌رسید.

طالع بینی موفقیت متولدین آبان

کژدم هشتمین نشانه زودیاک است. شما می‌توانید به عنوان یک غول املاک و مستغلات، وکیل مالیات، سرمایه‌گذار حرفه‌ای، غول رسانه یا هر چیزی که مرتبط با کنترل مقدار زیادی سود است، شکوفا شوید. افراد برج فلکی کژدم مطیع هستند. از توانایی بدن خود آگاه هستند.

ممکن است شما قوت خود را از طریق شغل فیزیکی نشان دهید: یک بدنساز، معلم یوگا یا فیزیوتراپیست. بخاطر اینکه شما سلطان تولد و مرگ هستید، می‌توانید یک متصدی کفن و دفن نیز باشید! ( هی، یه نفر باید این کار رو انجام بده). افراد برج کژدم توجه خاصی به جزئیات دارند.شما دوست دارید که عمق هر چیزی را درک کنید. شما یک سردبیر عالی یا روانشناس فوق‌العاده خواهید شد. با خلاقیت طبیعی خود، شما می‌توانید یک هنرمند بزرگ یا موسیقیدان گردید. در کمترین حالت می‌توانید، یک متخصص در موسیقی های مبهم یا تهیه کننده بزرگ گردید.

اگرچه که به دنبال شهرت هستید، افراد مرموز برج کژدم در لاف زندن متبحر نیستند. فخرفروشی در نزد شما نشانه ناخوشایندی است و شما را درمانده و ناراضی خواهد نمود—که تهدید آمیز است. یک حس قدرتمند در کژدمی ها که ما هم آن را دوست داریم و هم از آن می‌ترسیم.

این نشانه آن است که مخفی‌کاری بیش از حد می‌تواند علیه شما عمل کند. به این دلیل که شما با چنان انرژی قدرتمندی به جوش و خروش در می‌آیید، افرادی که شما را نمی‌شناسند ممکن است با دیدن کنش شما دچار حیرت زدگی گردند. یا آنها ممکن است به سادگی به چیزی مشکوک شوند و تصور کنند که شما چیزی را مخفی می‌کنید.

شما نشانه‌ی افراط هستید، بنابراین مراقب باشید که عجول و بی پروا رفتار نکنید—و مطمئن گردید که قصد خود را در میان جمع نمایان کنید بجای آنکه مرموز باشید.

افراد متولد برج فلکی کژدم به جای این‌کار بایست به دنبال راه‌هایی باشند که بدون اینکه در تصور دیگران حالت توطئه چینی ایجاد نماید، آنچه دارند عرضه کنند. نشان شما مانند آهن‌رباست. بنابراین روی جلب نظر دیگران با خلق یک برند جدید تمرکز کنید تا اینکه به دنبال افراد دیگر باشید. دوست خوب ما Debbie Stoller، ناشر مجله BUST، به تنهایی در بافندگی انقلاب ایجاد کرد و یک سرگرمی را به یکی از پرفروش‌ترین کتاب ها بدل کرد. هیچ چیز سلطه بر دنیا را بیش از سکوت بیان نمی‌کند و این قدرتی است که در افراد برج فلکی کژدم می‌یابید.

طالع بینی موفقیت متولدین  آذر

یک کارآفرین طبیعی، نشانه شما زمانی که برای خود کار کنید شکوفا می‌گردد، زمانی که هیچ کس به شما نمی‌گوید که چه کار کنید و یا کی بیدار شوید. کماندارها دوست دارند که کارها را با روش خود انجام دهند، مطابق تصور و رویای خود.

به این خاطر که علایق فراوانی دارید، ممکن است تمرکز بر یکی کار دشواری باشد. شما اکتشاف را دوست دارید، اما از از خود گذشتن به طور کامل بیزارید، به این خاطر که ترس از دادن دارید. برای جلوگیری از سرگردانی ابدی، ما به شما کتاب Doing Work You Love را پیشنهاد می‌کنیم، عنوان این کتاب نیاز اساسی شغل Sag را بیان می‌کند. بدون اشتیاق و الهام، شما در افسردگی غرق خواهید شد.

همانطور که این نشان سلطان آموزش است، شما آموزنده و معلم ابدی می‌باشید. پر از کلاس‌ها و کتابهایی خواهید بود که ذهن شما را گسترش دهد و ایده‌های جدید را برای شما رقم بزند. شما دوست دارید که دیگران را وادار به تفکر و خنده کنید، مانند کماندارانی چون مارک تواین، Winston Churchill و Jay-Z. افراد برج فلکی کماندار سلطان انتشار و صحبت در جمع هستند که دو خروجی بزرگ برای ایده‌های غیر معمول شما به شمار می‌آیند.

افراد متولد این برج فلکی در پروژه‌ای جدیدی پیش از اتمام ده پروژه قبلی حضور خواهند داشت. تحمل، نقطه قوت شما نیست. شما نشانه‌ی کماندار هستید، بنابراین شما نیازمند یک هدف هستید. داشتن یک هدف پروژه محور می‌تواند در بهبود مهارت ها به شما کمک نماید.

اگر شما به شدت یک کمان‌دار بدون استراحت هستید، کار در بیرون را در نظر داشته باشید، مانند پدرانمان، یک کمان‌دار آرشیتکت که برای خود کار می‌کرد. نشان شما همچنین سلطان مسافرت است. بنابراین شما در کشوری دیگر نیز می‌توانید کار کنید. همچنین به عنوان یک مامور مسافرت یا در کاری که شما را در راه نگاه دارد.

به یاد داشته باشید که نباید به یک چیز خود را اختصاص دهید، با این کار حیرت‌زده خواهید شد. اگر به دنبال تنوع هستید، به دنبال کارهای فصلی باشید. مشاوره، یا به عنوان یک پیمانکار مستقل بجای داشتن یک شغل دائم. این حالت به شما یک امنیت مالی خواهد داد و شرایط خوب و منعطفی را برای شما بوجود خواهد آورد.

طالع بینی موفقیت متولدین دی

برخلاف نشانه‌های دیگر، شما انتظار تپه‌های کمی را در مسیر دارید. حتی اگر دلسرد شوید، به ندرت اجازه می‌دهید که موانع برای مدتی جلوی شما را بگیرد.

جدی سلطان ساختار است و شما به آن نیاز دارید. اگرچه که می‌توانید یک مدیر موفق باشید، سرعت حرکت کارآفرینی شما را دیوانه می‌کند. اگر دوست دارید که یک کسب و کار را اداره کنید و بچرخانید، بهتر است با تحقیق یک صنعت مناسب که درآمد آن تضمین شده است را انتخاب نمایید. کلید موفقیت افراد برج فلکی جدی، برنامه ریزی است. در حیطه خود تحقیق نمایید، یا یک برنامه کسب و کار بنویسید. شما می‌توانید یک حق امتیاز مدل کسب و کار موجود را به دست گیرید و مراحل را قدم به قدم برای رسیدن به موفقیت در آن انجام دهید.

اگرچه که می‌توانید به سمت شغل‌های معمول در شرکت‌های بزرگ صوق پیدا کنید، افراد برج فلکی جدی می‌توانند بسیار هنرمند باشند. با استعدادی که در ساخت و ساز دارید، می‌توانید یک طراح عالی، آرشیتکت گردید یا یک دپارتمان خلاقیت را اداره نمایید. نشانه زمین بودن، شما در اشکال، رنگ‌ها و طرح‌ها فوق‌العاده هستید. توانایی موسیقیایی نیز یک چیز معمول در میان شماست و شما ممکن است صدایی عمیق و غنی داشته باشید.

برج فلکی جدی نشانه افتخار و شهرت است. شما دوست دارید که برای انجام درست مورد تقدیر قرار گیرید. جوایز، پاداش‌ها و عناوین شما را فعال می‌نماید. شما تمام پیچ و تاب های یک شغل موفق را دوست دارید: از جمله داشتن کارت ویزیت برجسته، ست میز کار چرمی و طلایی و لوازم التحریر فوق العاده. چرا که نه؟ با دیدی که به هدف دارید، اندکی انگیزه شما را برای مدتی طولانی مشتاق نگاه می‌دارد.

چه چیزی می‌توانید برای رسیدن به موفقیت به این دستور کار اضافه کنید؟ اعتدال.

افراد متولد برج فلکی جدی به خاطر ساعات کار طولانی بسیار تحت خطر هستند. شما نمی‌دانید که کی باید کار را زمین بگذارید و تفریح کنید. اگر مراقب نباشید، کار می‌تواند جای خانواده، دوستان، سلامت و شادابی شما را بگیرد. از آنجایی که افراد برج فلکی جدی معمولا نان‌آور خانه هستند، مطمئن شوید که اعتدال را بین سلامت و لذت برنامه‌ی خود داشته باشید.

طالع بینی موفقیت متولدین بهمن

بیشتر افراد متولد برج فلکی دلو فروشنده‌های خوبی هستند. با توانایی ذاتی سخنوری و بذله‌گویی خود شما می‌توانید یک یخ را به یک اسکیمو بفروشید. مانند Oprah Winfrey که یک دلویی بود، شما به صورت ذاتی فعل و انفعال با مردم را دوست دارید و شما به صورت طبیعی در مورد همه چیز کنجکاو هستید. چیز غیر طبیعی برای یک فرد از برج فلکی دلو نیست که با مشتریانش دوست صمیمی گردد.

شغل‌های کمیسیونی شما را به هم نمی‌ریزد. در واقع شما را به چالش دعوت کرده است. فروش تلفنی دیگر افراد را وحشت‌زده خواهد کرد ولی برای شما مثل یک نسیم می‌ماند. شما هیچ مشکلی در تماس با یک غریبه ندارید. برج فلکی دلو نشانه رقابت نیز هست. زمانی که سخن از پاداش در میان باشد، شما فعال خواهید شد و شروع به فروختن می‌کنید.

فکر دمدمی شما علاقه به حل مسائل یا یافتن راه برای بیرون رفتن از مشکلات سخت دارد. شما یک مبلغ عالی خواهید شد، و با تب آینده‌نگر خود می‌توانید یک دانشمند یا مخترع گردید. این برج فلکی سلطان الکترونیک می‌باشد، بنابراین می‌توانید با کامپیوتر یا ارتباطات تلفنی کار کنید. به عنوان نشان محبوبیت، دوست داشتنی بودن ذاتی شما می‌تواند شهرت برای شما به همراه داشته باشد، همانطور که برای دلوهایی مانند جنیفر انیستون، اوپراه وینفری و جاستین تیمبرلیک داشته است. ارتباط عمومی یکی دیگر از نقاط قوت شماست.

افراد متولد برج فلکی دلو روی آینده متمرکز شده‌اند . آنکه همواره شما را به سمت کار با نسل‌های آینده سوق می‌دهد. شما بچه‌ها را دوست دارید و با روحیه کار تیمی خود، شما یک معلم یا مربی خوب خواهید شد. به عنوان نشان بشردوستانه زودیاک، شما دوست دارید که برای اطرافیان خود تا ابد متفاوت بمانید. به عنوان نشانه شورش، شما نیاز بچه‌ها را می‌فهمید و آن‌ها را تشویق به بیان آن می‌کنید.

کارآفرینی با روحیه آزادگی شما سازگار است، اما شما در برابر جزئیات می‌توانید بی‌تاب و درهم و برهم باشید. اگر کسب و کار خود را راه انداخته‌اید، با افرادی از برج‌های فلکی عذرا و جدی تیم شوید. این‌ها که نشانه زمین هستند، مسائل مربوط به وظایف دنیوی که شما از آن‌ها بیزارید را بر عهده می‌گیرند. مطمئن گردید که وکیل خوب و حساب‌دار زبردستی دارید، از آنجا که شما دوست دارید قراردادهای زیادی را با دست دادن با دیگران عقد نمایید.

شما بهترین فروشنده در دید یا محصول خود هستید، پس زمان را روی چیزهای دیگر از دست ندهید. مطمئن شوید که در کار خوشحال و راضی هستید و خلاقیت خود را بیان نمایید و همه را مشغول و سرگرم نمایید. تا زمانی که مردم را بخندانید یا به فکر وادار کنید، شما در مسیر درستی از کار هستید.

طالع بینی موفقیت متولدین اسفند

افراد تخیلی برج فلکی حوت، شما نهمین نشانه زودیاک هستید، رویا پرداز، خلاق و شفابخش. اگر یک هنرمند یا فردی خلاق نیستید، شما حتما دارای قدردانی ذاتی برای هنر هستید. افراد برج فلکی حوت تحت سلطه نپتون، سیاره فانتزی هستند. شما عشق آوردن مناظر زنده تصورتان به فرم مادی هستید.

افراد متولد برج فلکی حوت به ویژه سلطان عکاسی و مد هستند— همه چیز در یک کلام فریبنده است. شما ممکن است به عنوان یک عکاس، یک طراح و یا یک مدل کار کنید. Cindy Crawford به عنوان یک فرد از برج فلکی حوت به عنوان یک سوپرمدل در دنیا شناخته می‌شود. کارگردانی فیلم یکی دیگر از مسیرهای طبیعی زندگی شماست.

در انستیتوها یا کمپانی‌های بزرگ، شما خلاقیت های نادر خود را به صحنه می‌آورید و به سمت انقلاب در آن جا حرکت می‌کنید. شاید برای شخصی کار کنید، ولی هرگز او نخواهید شد. افراد برج فلکی حوت همچنین سلطان شفقت هستند، و شما با کارمندان خود مانند انسان‌ها رفتار می‌کنید، چیزی که کمتر در محیط‌های کاری دیده می‌شود.

در برخی مواقع، ممکن است مرز بین زندگی شخصی و کاری را محو کنید، بنابراین تمایل به خوب بودن را محدود کنید. در غیر این صورت، کارمندان به سرعت از شما سوء استفاده می‌کنند، خشونت کمتر دیده شده از خود را بیرون آورید. شما از قدرت داشتن بیزارید.

در نهایت، افراد برج فلکی حوت رهبر مردم هستند. این مورد شما را به یک مامور یا حامی عالی بدل می‌کند. در واقع، اگر وارد کسب و کاری برای خود شده‌اید، ما پیشنهاد می‌کنیم که نماینده دیگران باشید. افراد این برج فلکی نماینده فروش محصولات هنری خوبی می‌شوند، برای مثال یک مامور با استعداد. اگرچه که چندان با خود مهربان نیستید، شما برای تغییرات خود برای یک پایان تلخ مبارزه می‌کنید.

با قلب بزرگ خود، در محیط‌های غیرانتفاعی و آموزشی شکوفا خواهید شد. تنهایی همچنین یکی از نشانه‌های مهم شماست. تعداد زیادی از افراد برج فلکی حوت خود را در اتاقی ساکت در حال حسابداری کردن می یابند. هنوز، ما تعامل با مردم را پیشنهاد می‌کنیم، به این خاطر که طبیعت گرم و مهمان‌نوازی شما، مردم را آسوده نگاه خواهد داشت.

شما به عنوان نماینده فروش عالی هستید که می‌توانید مشتریان را برای صرف نهار بیرون ببرید، به این خاطر که آن‌ها در کنار شما احساس راحتی می‌کنند. آن‌ها قرارداد را بدون درنگ امضا خواهند نمود، تنها به این خاطر که شما این حس را به آن‌ها منتقل نموده‌اید!

دوازدهمین نشانه زودیاک، که اغلب وابسته به آخرین مرحله از زندگی است، در جایی که واقعیت محور می‌شود و مردم اغلب به دنبال استراحت و منزوی بودن هستند. بیمارستان‌ها، انستیتوها و اماکن خلوت تحت سلطه افراد برج فلکی حوت قرار دارند. به این خاطر، تعداد زیادی از افراد برج فلکی حوت پرستار و درمانگر هستند یا برای انستیتوهای بزرگ کار می‌کنند. شما همچنین یک شفادهنده قدرتمند و حسی هستید، و می‌توانید در کارهای درمانی شکوفا شوید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا