معما و سرگرمی

فال ورق امروز جمعه ۲۶ مهرماه ۱۳۹۸

فال ورق گونه ای از فالگیری است، که در آن از ورق های بازی استفاده می شود. گفته شده است که پیشینه فال ورق به مصر باستان می رسد و با باورهای کهن نسبت به ایزد مصری دبیران یعنی ثوث ارتباط دارد. در اروپا این کار از سده ۱۴ میلادی رواج یافت. یک دسته ورق استاندارد امروزی که در غرب به نام ورق انگلیسی-آمریکایی شناخته شده (یعنی دسته ورق ۵۴ تایی شامل چهار خال دل، خشت، گشنیز، پیک) می توان برای گرفتن فال بکار رود.

فال ورق

فروردین

♣️ تک خاج ♣️
دست به کاری نادرست زده اید که باعث می شود در شما شکست و نابودی را به وجود بیاورد بهتر است هر چه زودتر از آن کار استعفا بدهید تا هیچ مشکلی در شما ایجاد نشود.

اردیبهشت

♣️ ۲ دل ♣️
هدیه گرانقیمت و دوست داشتنی از همسرتان دریافت خواهید کرد که باعث خوشحالی و آرامش گرفتن در شما می شود رابطه بین شما و همسرتان سرشار از محبت خواهد شد.

خرداد

♠️ بی بی پیک ♠️
اگر در فکر حیله زدن به اطرافیانتان هستید باید این را بدانید که هیچگاه به خواسته خود نخواهید رسید بلکه نابودی و شکست در شما به وجود می آید و اوضاع زندگی تان را پیچیده خواهد کرد.

تیر

♦️ ۳ خشت ♦️
به لطف خداوند شما به سربلندی خواهید رسید و به آرزوهای قلبی تان دست پیدا خواهید کرد سعی کنید در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید و سپاسگزار نعمت های فراوان او باشید.

مرداد

♣️ ۱۰ خاج ♣️
کاری پر سود و درآمد پیدا خواهید کرد که باعث رشد و ارتقای شما می‌شود در شما موفقیت و سربلندی را به وجود می آورد و شما را به موفقیت در زندگی خواهد رساند.

شهریور

♣️ ۷ دل ♣️
بزودی تماس تلفنی عاشقانه در پیش رو دارید که با گفت و گو های شیرین و لذت بخش آرامش وجود تان چند برابر میشود وحس خوشایندی به شما دست خواهد داد.

مهر

♠️ ۸ پیک ♠️
سعی کنید به فکر گذشته خود نباشید گذشته شما را به نابودی می رساند و افکارتان را پر از انرژی های منفی میکند و در شما غم و اندوه فراوانی را به وجود می آورد.

آبان

♦️ ۶ خشت ♦️
در امورات تحصیلی و شغلی خود بهتر است دست معاملات پولی و کاری نزنید چون برایتان خوشایند دیده نشده است اگر می‌خواهید کاری را به انجام برسانید با بزرگان خود مشورت داشته باشید.

آذر

♠️ ۴ پیک ♠️
مراقب خود در زندگی باشید ممکن است رسوایی در پیش رو داشته باشید که باعث می شود زندگی تان از هم پاشیده شود و شکست و ناامیدی در شما به وجود بیاید.

دی

♦️ شاه دل ♦️
به زودی از طرف شخصی خبرهای خوشحال کننده ای را دریافت خواهید کرد شما ازدواج عاشقانه و پر شور و نشاط در پیش رو دارید موفقیت و سربلندی را در زندگیتان به دست می آورید.

بهمن

♣️ ۵ خاج ♣️
به زودی تمام مشکلات زندگی تان از بین می رود شما به خواسته و آرزوهای قلبی تان دست پیدا خواهید کرد و خودتان را به آن هدفی که در سر خود دارید خواهید رساند.

اسفند

♦️ ۹ خشت ♦️
قصد خرید ملک یا املاک را دارید که به لطف خداوند به خوبی این املاک را خریداری می کنید و در مکان های امنیتی و پر آرامش موفقیت را به دست می آورید.

 

امتیاز کاربران: 2.75 ( 1 رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا