سرگرمی

فال کائنات | فال کائنات روزانه

فال و طالع بینی در میان بسیاری از افراد علاقمندان و طرفداران بسیار زیادی دارد. فال کائنات یکی از مهمترین انواع فال ها می باشد که به شکل های مختلف موجود است. اگر کلماتی مانند فال کائنات ، فال کائنات امروز، فال کائنات روزانه و … را جستجو می کنید و به دنبال خواندن فال روزانه کائنات هستید این مطلب متعلق به شماست! در این بخش از قسمت سرگرمی سایت جدول یاب، فال کائنات را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

فال کائنات
فال کائنات

فال کائنات امروز

🎗فروردین 🦋

شما اواخر روز سرحال تر می شوید و ترغیب می شوید در نگرش های جدی خود تغییراتی داده و کارهای لذت بخش تر و جالب تر انجام دهید.

🎗 اردیبهشت 🦋

هرگز از زندگی خود گله نکنید و علت نیک و بد آن را در وجود خود بیابید و در رفع آن بکوشید تا موفق و کامیاب شوید.

🎗 خرداد 🦋

همواره در کار خود کوشا باشید و به فعالیت خود ادامه دهید و از رنج و زحمت کار نهراسید و با مشکلات مبارزه کنید تا موفق شوید.

🎗 تیر 🦋

هیچ گاه کار امروز را به فردا واگذار نکنید.از هر فرصت که داری برای انجام کارها استفاده کنید و همواره موقعیت شناس باشید.

🎗 مرداد 🦋

سفر در راه داری. یا در فکر تغییر مکان زندگی خود میباشید. این تغییر مکان برایتان خوشایند است.

🎗شهریور 🦋

خوشبین و امیدوار باشید. شما یا امروز یا به همین زودی ها احساس می کنید که پر انرژی و مثبت اندیش میباشید. زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.

🎗مهر 🦋

اگر یک بار برنامه ریزی انجام دهید دیگر نمی‌توانید به این راحتی آن را تغییر دهید قبل از اینکه هر برنامه ای ‌برای آینده خود بگیرید، تمام دلایل مخالف و موافق را خوب بررسی کنید.

🎗 آبان 🦋

تا می‌توانید مشغول کار و فعالیت باشید، اما تا زمانی که هوا برای‌تان صاف و یک‌دست شود صبر کنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ کنید.

🎗 آذر 🦋

اگر در فکر معامله ای میباشید نگرانی نداشته باشید و در انجام آن بکوشید که زیان نخواهید دید و سود عالی نصیب تو خواهد شد.

🎗 دی 🦋

هرگز از کاری که می کنید نا امید نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

🎗 بهمن 🦋

ناامیدی را از خود دور کنید و از یاس بپرهیزید تا دلشاد شوید و اگر نظر وصلت دارید از آن نهراسید و اقدام کنید که مبارک است.

🎗اسفند 🦋

در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

فال کائنات

فال کائنات چیست؟

انواع بسیاری از شیوه های طالع بینی وجود دارد که اطلاعاتی در مورد خود و زندگی ما به ما می دهد ، اما آیا می دانید که در واقع یک طالع بینی فرشته وجود دارد؟

هرکدام و هرکدام از ما یک فرشته شخصی داریم که برای راهنمایی و کمک به ما از طرق مختلف در دسترس است. در طول زندگی ما ، بسیاری از فرشتگان سرپرست مختلف وجود دارند که برای دوست داشتن ، حمایت و راهنمایی ما هستند ، اما یک فرشته برجسته خاص وجود دارد که براساس نشانه اخترشناسی تولد ما به هر یک از ما اختصاص داده شده است. هر علامت اخترشناسی دارای صفات و خصوصیاتی است که ممکن است یا ممکن است ما را تعریف نکند اما بازتاب دهنده درسی است که ما در اینجا برای یادگیری آن هستیم.

فرشته ها کی هستند؟

فرشته هایی که به آنها اشاره می کنم عبارتند از: “Archangel Ariel، Chamuel، Zadkiel، Grabriel، Raziel، Metatron، Jophiel، Jeremiel، Raguel، Azrael، Uriel and Sandalphon. هر یک از فرشته ها ویژگی یا ویژگی خاصی دارند که در سفر ما در طول زندگی برای ما مفید است. تنها چیزی که لازم است این است که در زمان نیاز با فرشته یا هر یک از فرشته ها تماس بگیرید. فرشتگان بدون اینکه از شما سؤال شود در زندگی شما دخالت نخواهند کرد. همه بهشت ​​آنچه را که به عنوان منطقه آزاد ارزی شناخته می شود احترام می گذارند و فرشتگان تا زمانی که از آنها خواسته اید انجام دهند کمک نمی کنند. فرقی نمی کند که چگونه از آنها بخواهید یا از آنها دعوت می کنید ، یک دعا ، تأیید ، تجسم یا صرفاً نام آنها را صدا می کنید و از آنها می خواهیم لطفاً بیایند و به شما کمک کنند تا آنچه را که می خواهید انجام دهید.

⇐ برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: ۳.۶۷ ( ۵ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا