طالع اشخاص را چگونه می توان به دست آورد؟

جدول یاب ، محمد سیمری : طالع بینی به معنای بررسی و تطبیق حالت ستارگان، خورشید، ماه و… در آسمان و در لحظه ی تولد است که از طریق آن ویژگی‌ های شخصیتی فرد مشخص می شود و اتفاقات زندگی فرد تحت تاثیر قرار می‌ گیرد! لازم است بدانید طالع بینی نوعی پیشگویی است که از اختیار فرد خارج است و در سرنوشت وب نوشته شده است؛ یعنی فرد اختیاری در آن ندارد، همچنین پیشگویی در طالع بینی بر اساس وضعیت ستارگان در زمان تولد فرد می‌باشد.

دقت داشته باشید طالع بینی خود به چند دسته مجزا تقسیم می‌ شود.

تاریخچه ی طالع بینی حداقل به حدود دو هزار سال قبل از میلاد مسیح باز می‌گردد! نگاه کردن به آسمان و جستجو برای معنا، تنها به یک قوم و موقعیت خاص مکانی محدود نبوده است؛ چرا که در حال حاضر انواع سیستم طالع بینی از اقوام مختلف دنیا از جمله مایا، مصر، چین و… از قرون گذشته به جا مانده است. شواهد اولیه از ثبت، اندازه گیری و پیش‌ بینی فصول بر اساس سیک ل‌های اخترنگاری بر روی استخوان و دیواره ی غارها یافت شده است.

این مساله نشانگر ثبت سیستم سیکل خورشیدی در ۲۵۰۰۰ سال قبل است. این مساله پیش زمینه‌ ای برای ثبت حرکات ماه و ارتباط آن با تغییراتی نظیر بالا آمدن آب، سیل و… گردیده است.

یکی از شیوه ها و روش های کشف کردن و رسیدن به نتیجه مطلوب در علوم غریبه حروف ابجد و طالع بینی ابجدی افراد می باشد. درباره ی طالع بینی حروف ابجد لازم است بدانید ابتدا ابجد نام فرد و نام مادر آن فرد محاسبه می شود و براساس فرمول، عدد مرتبط با برج طالع شخص به دست می‌ آید و طالع بینی شخص با توجه به آن برج انجام می‌ شود.

دقت داشته باشید قدما معتقد بودند بین حرف و عدد ارتباط خاصی وجود دارد؛ آن ها اعداد را روح و حروف را جسم در نظر می‌ گرفتند!

حروف ابجد که بر پایه ی خط فنیقی شکل گرفته است، در واقع یک شیوه برای تعیین ارزش عددی حروف عربی بوده است. از حروف ابجد علاوه بر رمزنگاری و ترتیب بندی، در علومی چون عرفان و طالع بینی نیز استفاده می‌ شود. درباره ی حروف ابجد بد نیست بدانید حروف ابجد دو نوع می باشند: ابجد کبیر و ابجد صغیر. از این حروف هشت کلمه ساخته‌ شده است که به ترتیب عبارتند از ابجد، هوز، حطی، کلمن، سعفص، قرشت، ثخذ و ضظغ. یکی از راه های کشف علوم غریبه، استفاده از حروف ابجد و طالع بینی ابجدی می باشد. ماه های هر سال دوازده عدد می باشد، که هر فرد متعلق به یک ماه می باشد.

محاسبه عدد برج طالع فرد

برای طالع بینی حروف ابجد ابتدا باید برج طالع خود را بیابید. هر سال ۱۲ ماه دارد و به هر ماه طالعی نسبت داده‌ اند که به ترتیب عبارتند از:

۱: حمل

۲: ثور

۳: جوزا

۴: سرطان

۵: اسد

۶: سنبله

۷: میزان

۸: عقرب

۹: قوس

۱۰: جدی

۱۱: دلو

و ۱۲: حوت.

همچنین برای محاسبه آن باید به شیوه زیر عمل کنید:

هر گاه بخواهیم طالع شخصی را پیدا کنیم، باید نام و نام مادر او را به ابجد کبیر در آورده و سپس جمع کنیم و حاصل جمع را بر ۱۲ تقسیم نماییم. باقیمانده برج طالع شخص را نشان می‌ دهد! برای مثال اگر باقیمانده یک باشد، برای طالع بینی حروف ابجد فرد باید طالع آمده در برج حمل خوانده شود و اگر دو ماند برج ثو و الی اخر. باقیمانده صفر همان ۱۲ یا برج حوت است.

مثال یک

محمدرضا فرزند معصومه

برای طالع بینی حروف ابجد ابتدا باید اسم محمدرضا را به ابجد کبیر درآوریم که برابر می‌ شود با: ۱۰۹۳

اسم معصومه را به ابجد کبیر را به ابجد کبیر درمی‌ آوریم که برابر می‌ شود با: ۲۵۱

سپس این دو را با یکدیگر جمع می‌ کنیم: ۱۰۹۳ + ۲۵۱ = ۱۳۴۴

۱۳۴۴ را بر ۱۲ تقسیم کرده که برابر با ۱۱۲ شده با باقیمانده صفر

بنابراین طالع این شخص برج حوت است!

مثال دو

بهاره فرزند زری

برای طالع بینی حروف ابجد ابتدا اسم بهاره را به ابجد کبیر درمی‌آوریم که برابر می‌شود با: ۲۱۳

اسم زری را به ابجد کبیر درمی‌آوریم که برابر می‌شود با: ۲۱۷

سپس این دو را با یکدیگر جمع می‌کنیم: ۲۱۷ + ۲۱۳ = ۴۳۰

۴۳۰ را بر ۱۲ تقسیم کرده که برابر با ۳۵ شده با باقیمانده ۱۰

بنابراین طالع این شخص برج ۱۰ یا جدی است!

و اما نکته ی آخر:

دقت داشته باشید برای حروف گ. چ. پ. ژ. که در عربی نیست به جای گ. از حرف ج، به جای پ. از ب. و به جای ژ. از ابجد ز. استفاده می‌ شود! البته بعضی حکما گفته اند برای حروف گ. چ. پ. ژ. که در عربی نیست اصلا مقدار ابجد قرار نمی‌ دهیم و آن را صفر حساب می‌ کنیم.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x