خلاصه داستان قسمت ۱۲ سریال ترکی تو در بزن + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۲ سریال ترکی تو در بزن (تو در خانه ام را بزن) را مطالعه می کنید. با ما همراه باشید. سریال ترکی تو در بزن به تهیه کنندگی شرکت  MF Yapım از شبکه Fox TV پخش می شود و کارگردانی آن به عهده کارگردان مشهور و خوشنام ترک اوندر میهلار Ender Mıhlar میباشد. هانده ارچل و کرم بورسین که نقش های اصلی داستان را به عهده دارند مهمترین دلیل جذابیت این سریال است. ( Sen Çal Kapimi ) یا همان تو در خانه ام را بزن شنبه ها از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ترکیه به مدت ۱۳۰ دقیقه از شبکه فاکس پخش میشود.

قسمت ۱۲ سریال ترکی تو در بزن

خلاصه داستان قسمت ۱۲ سریال ترکی تو در بزن

سرکان به دنبال ادا میره و جلوی تاکسی ادا تو راه فرودگاه را میگیره، ادا عصبانی میشه و میگه چرا ولم نمیکنی؟ چرا نمیزاری برم؟ سرکان میگه ادا نرو بمون، ادا میگه چرا یه دلیل واسه موندن بهم بگو که سرکان به عشقش اعتراف میکنه و میگه چون دیوانه وار عاشقت شدم و همانجا بغلش میکند و میبوستش. ادا که باور نمیکرد این اعترافو از سرکان بشنوه انگار پاهاش روی زمین بند نبود از خوشحالی. سرکان بهش میگه تو چی نمیخوای اعتراف کنی؟ که ادا زیر بار اعتراف نمیره چون بعد از این همه اتفاقی که افتاده اعتراف گرفتن از ادا کار راحتی نیست. ولی سرکان با صبر منتظر اعتراف دلنشین ادا میمونه.

ادا چون عمه اش قرارداد آنها را دیده و سخت باور میکند اعتراف عشق سرکان را تصمیم میگیرند تا اطلاع ثانویه و آروم شدن اوضاع به خانواده ها چیزی نگن. تو این مخفی کردن رابطه اتفاقای متفاوتی میافتد و ادا با بهانه های مختلفی به دیدن سرکان میره. عمه آیفر دلیل برگشت ادارو میپرسه که ادا میگه زنگ زدن بهم و بورس را به تاخیر انداختن قرار است ۲ماه دیگه برم، تو این ۲ ماه هم به کارم تو شرکت ادامه میدم و تجربه های بیشتر کسب میکنم. عمه آیفر از سرکان میترسد و میگه خیالم راحت باشه که فقط واسه کاره؟ و به دانشگاه حتما میری؟ که ادا قول میده و میگه من حتما ۲ماه دیگه به دانشگاه میرم نگرانم نباشین…

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن