خلاصه داستان قسمت ۱۳۸ سریال ترکی تردید (هرجایی)

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۳۸ سریال ترکی تردید (هرجایی) را مطالعه می فرمایید. با ما همراه باشید. سریال ترکی هرجایی در روزهای جمعه ساعت ۸ شب به وقت ترکیه پخش می شود و دارای طرفداران بی شماری در ترکیه و دیگر کشورها می باشد. هرجایی (عهدشکن، بی‌وفا) یک مجموعه تلویزیونی درام عاشقانه ترکیه است که حاصل پیدایش یک عشق با طعم انتقام و با بازی آکین آکین اوزو، گولچین سانتیرجی اوغلو، ابرو شاهین، اویا اونوستاشی، احمد تانسو تانشانلر، سرهت توتوملر می‌باشد.

قسمت ۱۳۸ سریال ترکی تردید (هرجایی)

خلاصه داستان قسمت ۱۳۸ سریال ترکی تردید (هرجایی)

یارن با خوشحالی از خواب بیدار می شود چون دیشب فهمیده که ریحان دختر واقعی هازار نیست و می خواهد از این جریان به نفع خودش استفاده کند و در ضمن ضربه سختی به ریحان بزند. او از حنیفه می خواهد نصوح را به اتاق بیاورد. نصوح با بی میلی به دیدن یارن می رود و می گوید: «بیخود چیزی از من نخواهه. چون در عرض سه روز باید ازدواج کنی و بری و تا من زنده هستم به این خونه نمیای.» یارن با خنده می گوید: «یا این ازدواج رو کنسل می کنی یا من به هم میگم که ریحان دختر واقعی عموم نیست و این خونه رو روی سرتون خراب می کنم.» نصوح از رفتار او درمانده می شود. سلطان با هاندان تماس می گیرد و به او می گوید: «امروز می خوایم جهیزیه الیف رو بیاریم.» و هاندان که دل خوشی از الیف ندارد و دلش می خواهد هرچه زودتر او را از خانه بیرون کند با بی میلی قبول می کند. عزیزه در شرکت جاخوش کرده و برای بیرون کردن شاداغلوها از آنجا تلاش می کندو وکلایش کنارش نشسته اند و می گویند: «شاداغلوها تا امشب مهلت پرداخت دارن واگرنه ریاست رو از دست خواهند داد.» عزیزه خوشحال و خندان منتظر دیدن خفت و خواری شاداغلوهاست. در همین حال گونول وارد اتاق می شود و او را دوباره در حال نقشه کشیدن می بیند. او به دیدن فیرات می رود و همه چیز را به او می گوید. فیرات جواب می دهد: «پس چه انتظاری داشتی؟ قبل از اینکه به آزاد رای بدی باید فکر این چیزا رو می کردی. در ضمن به نظر من به نظر من عزیزه همونطور که به میران دروغ گفته در مورد برادر تو هم دروغ گفته که زنده ست.»

گونول که حس می کند حق با فیرات است غمگین می شود. سلطان و ریحان به خانه شاداغلو می روند و جهیزیه الیف ار می برند ولی از یارن خبری نیست. گل خانم به سلطان می گوید: «یارن بازم خرابکاری کرده و پدربزرگ اون رو تو اتاق زندانی کرده.» هاندان ناراحت می شود. گ.نول در شرکت پیش آزاد می رود و به او می گوید که مادربزرگش قصد بیرون کردن آنها از شرکت را دارد. در همین حین میران هم وارد شرکت می شود و آزاد رو به او می گوید: «اون زمان وقتی خانواده من با میران آکسوی قلابی قرارداد بستن حواسشون نبود که تو بستن قرارداد دقت کنن و حالا عزیزه از ما می خواد بیست میلیون دلار به حساب شرکت واریز کنیم.» میران می خواهد کمک کند ولی آزاد قبول نمی کند و میران به دفتر شرکت می رود. او به عزیزه که با غرور پشت میز کارش نشسته می گوید: «هرکاری دوست داری بکن ولی اگه بخوای نقشه بکشی و به ریحان که عزیزترین کس منه آسیب بزنی با من طرفی. حالا که خوب فکر می کنم می بینم واقعیت ها جلوی چشمم بودن و من برای این که تو رو تبرئه کنم اونا رو نادیده می گرفتم. باید این مساله بیست میلیون دلار رو نادیده بگیری و کاری با شاداغلوها نداشته باشی.» عزیزه جواب می دهد: «من دارم تجارت می کنم و قصد آزار کسی رو ندارم.» بعد از رفتن میران عزیزه به بانکی که قرار است به شاداغلوها وام بدهد زنگ می زند و مانع دادن آن می شود و وقتی آزاد از این مطلع می شود به دیدن پدرش می رود و او را در حال صحبت با هارون می بیند. جهان می گوید: «نگران نباش. اون مبلغ توسط هارون واریز شده. ولی اگه فکر دیگه ای داری بگو.»

هارون تسلیم حرف پدرش می شود و هارون برگه سهامی را که طبق آن پنج درصد سهام شرکت را صاحب می شود امضا می کند. میران سراغ ریحان و شکران می رود تا با گل به روستا بروند ولی می شنود که گل از دست او ناراحت است و دوست ندارد او را ببیند. میران از او عذرخواهی می کند ولی گل از او فرار می کند. هازار پیش گل می رود و با او صحبت می کند و به او می فهماند که میران مثل برادر گل است و او را دوست دارد. سلطان با ماشین شخصی به طرف خانه می رود اما راننده بین راه او را بیرون از شهر و پیش عزیزه می برد. عزیزه می گوید: «بدون من داری جولان میدی ولی به زودی برمی گردم و حسابت رو می رسم. برو کمی خوش باش.»

بیشتر بخوانید: 

خلاصه داستان قسمت آخر سریال ترکی تردید (هرجایی) + جزئیات داستان

 

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا