خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال ترکی تو در بزن + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال ترکی تو در بزن (تو در خانه ام را بزن) را مطالعه می کنید. با ما همراه باشید. سریال ترکی تو در بزن به تهیه کنندگی شرکت  MF Yapım از شبکه Fox TV پخش می شود و کارگردانی آن به عهده کارگردان مشهور و خوشنام ترک اوندر میهلار Ender Mıhlar میباشد. هانده ارچل و کرم بورسین که نقش های اصلی داستان را به عهده دارند مهمترین دلیل جذابیت این سریال است. ( Sen Çal Kapimi ) یا همان تو در خانه ام را بزن شنبه ها از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ترکیه به مدت ۱۳۰ دقیقه از شبکه فاکس پخش میشود.

قسمت ۱۴ سریال ترکی تو در بزن

خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال ترکی تو در بزن

سرکان به ادا میگه از این دیدارهای یواشکی خسته شده و باید همین امشب هرجور که شده به عمه رابطمونو بگی منم به خانواده ام میگم. ادا قبول میکنه و همان شب به عمه آیفر و دوستانش ماجرای اعتراف سرکان را به عشق میگه و بهشون میگه که سرکان ۲ ماه دیگه باهام به ایتالیا میاد قراره اونجا خونه بگیره و از وضعیتش و این عشقش خیلی راضی و خوشحاله اما آیفر خانم ته دلش بازهم نگران ادا هست که نکنه باز سرکان دلش را بشکند. سرکان موضوع رابطه اش با ادارو به خانواده اش میگه و در آخر میگه این ماجرا به من هیچ ربطی نداره و هیچ چیزی و هیچ کسی نمیتونه منو از ادا جدا کنه، آلپتکین و آیدان خانم از شنیدن این حرفها نگرانش می شوند و میگن تو باید هرجوری که شده این ماجرارو به ادا بگی.

سرکان به خاطر عشقش به ادا میخواد زمان بیشتری را با ادا بگذرونه به همین خاطر کار را به تعویق میاندازد. در حالی که سرکان عشق را با ادا تجربه میکند، کارهای شرکت بهم میریزد . برنامه ها مختل می شود. کارکنان شرکت از این نابسامانی کلافه می شوند. سرکان از دخالت های افه تو امور شرکت، کمک کردنش به ادا و از تلاشش به نظم بخشیدن امور شرکت و ریختن طرح رفاقت با کارکنانش عصبی می شود.

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن