خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال ترکی دختران آفتاب

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال ترکی دختران آفتاب را مشاهده می فرمایید. با ما همراه باشید. این سریال ترکی به کارگردانی Metin Balekoğlu در ژانری درام، کمدی، رمانتیک در ۱ فصل ۳۹ قسمتی در استانبول ساخته شده است. تهیه کنندگان سریال دختران آفتاب اسماعیل گوندوگو و اینچی کرهان می باشند. این سریال یک مجموعه تلویزیونی ترکیه‌ای با بازی امره کینای، اوریم آلاسیا، تولگا ساریتاش و بورجو اوزبرک و هانده ارچل است.

قسمت ۱۴ سریال ترکی دختران آفتاب

خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال ترکی دختران آفتاب

گونش و هالوک به بیمارستان می روند. علی با دیدن هالوک عصبانی می شود و رعنا او را کنترل میکند. بعد از بیرون رفتن هالوک، گونش سعی دارد با مهربانی به علی کمک کند. علی به گونش می‌گوید که هالوک این کار را با سویلای کرده است. گونش یاد تهدید شب گذشته هالوک به سویلای افتاده و به او شک میکند. نازلی و ساواش به خانه می روند. ساواش از نازلی میخواهد او را تنها بگذارد تا خودش سی دی را ببیند.‌نازلی علیرغم میل خود بیرون می رود. ساواش سی دی را نگاه میکند و داخل آن، فیلمی از ملیسا است که به ساواش میگوید که او مجبور شده از آنجا برود و نمیتواند دلیلش را به ساواش بگوید و از او خداحافظی میکند. ساواش با ناراحتی بیرون می آید و میخواهد کمی تنها باشد.نازلی برای ساواش ناراحت است. ساواش پنهانی به اتاق هالوک می رود و سعی دارد رمز لپ‌تاپ او را پیدا کند اما موفق نمی شود. سلین متوجه می شود که علی در بیمارستان است و سریع به همراه امره پیش علی می روند.

توچه به سلین طعنه می زند اما سلین به او اهمیت نمی‌دهد و نگران حال علی است. رعنا با احمد، برادرش تماس میگیرد و از او میخواهد به استانبول بیاید زیرا به او احتیاج است. احمد با کلافگی قبول میکند. هالوک متوجه رفتن ساواش به اتاقش شده و پیش او می رود و از او توضیح میخواهد. او به ساواش میگوید که هرچه لازم بود را میداند و اگر بخواهد بیش از این کندوکاو کند برای او گران تمام می شود. ساواش از هالوک عصبی شده و می رود. گونش که به هالوک شک کرده، با کاپیتان کشتی او تماس میگیرد و متوجه می شود که هالوک شب گذشته به کشتی نرفته است. او چیزی به روی هالوک نمی آورد اما از او ناراحت می شود. ساواش پیش جان می رود و از او میخواهد برای هک کردن کامپیوتر هالوک به او کمک کند. جان از او میخواهد که در عوض، شب سر نازلی را گرم کند تا او بتواند با پری بیرون برود. شب در خانه، هالوک همه میگوید که او قرارداد ازدواج را باطل کرده است. رعنا با شنیدن این قضیه حرصش میگیرد اما دختران گونش خوشحال می شوند. هالوک قصد دارد ماجرای خانه جدید را نیز به همه خبر بدهد اما گونش از او میخواهد فعلا دست نگه دارد.

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن