خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال ترکی اسم من ملک + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال ترکی اسم من ملک را می خوانید. با ما همراه باشید. سریال ترکی اسم من ملک یکی از سریال های غم انگیز شبکه ت ر ت می باشد که پخش خود را دوباره شروع کرده است‌. این سریال دارای ژانر درام می باشد که چه در ترکیه و چه در دیگر کشورها دارای طرفداران زیادی می باشد. بازیگران این سریال عبارتنداز؛ Nehir Erdogan ،Kutsi Kutsi ،Mustafa Mert Koç ،Rabia Soyturk ،Mehmet Çevik ،Kaan Çakir ،Ece Ozdikici ،Ulvi Kahyaoglu ،Nizam Namidar ،Zeyno Eracar ،Muharrem Türkseven ،Hande Kaptan.

قسمت ۱۷ سریال ترکی اسم من ملک

خلاصه داستان سریال ترکی اسم من ملک

نجات که از طرف همسرش بطور ناگهانی ترک شده بود به تنهایی از دخترش نگهداری میکرد و برای این که اونو ناراحت نکنه گفته بود مادرت در یه ماموریت در افریقاست و از زبان اون برای دخترش نامه مینوشت ولی متوجه شد که دخترش بشدت انتظار داره که مادرش در جشن تولد شش سالگیش شرکت کنه و …

قسمت ۱۷ سریال ترکی اسم من ملک

یکی از افراد بازار، سیران را که در داروخانه کار میکند، برای دیدن حال سیدعلی و گرفتن فشار او به بازار می آورد. او میگوید که کمی فشار سیدعلی بالاست و بهتر است پیش دکتر برود. هنگام رفتن، میتات از سیران تشکر کرده و او را به صرف قهوه دعوت میکند. سیران قبول نمیکند و از میتات میخواهد سر فرصت در داروخانه برای قهوه مهمان او باشد. سپس می رود. آلپای، دفنه را به خرید برده و برای او وسایل زیادی می خرد. او برای کرم نیز خرید میکند تا بتواند از طریق آنها، رضایت کرم را برای رفتن جلب کند. دفنه میگوید که با کرم صحبت میکند تا بتواند او را راضی کند. ملک به خانه می رود و به نفیسه میگوید که در حال گشتن دنبال کار است. نفیسه می‌گوید که دفنه بیرون رفته است. ملک نگران شده و با او تماس میگیرد. دفنه، میگوید که در حال گشت و گذار است و کمی بعد به خانه می آید. احسان و خلیل با هم بیرون هستند. احسان ماجرای شکایت ملک را برای خلیل تعریف کرده و میگوید که او تخصصی در پرونده های خانوادگی ندارد.

خلیل میگوید که او وکیل مناسبی پیدا میکند. سپس از احسان میخواهد که ملک نفهمد که پای او در میان است. عمر برای خبر گرفتن از حال ملک به خانه سیدعلی می رود. او از ملک میخواهد که دوباره به بیمارستان بیاید تا آزمایشات بعدی را انجام دهند. کرم با دیدن عمر، عصبی شده و با او بخاطر آمدنش بحث میکند، زیرا او حس میکند که عمر به دفنه علاقه دارد. وقتی عمر به خانه می رود و جمالی می فهمد که او برای دیدن ملک به خانه سیدعلی رفته بود، عصبانی شده و با او دعوا میکند. عمر میگوید‌ که او در مسائل آنها دخالتی ندارد و کار درستی انجام داده است. خلیل نیز از عمر دفاع میکند و به جمالی میگوید که این طرز رفتار از او بعید است. در خانه، ملک گوشی موبایل و یک جفت کفش ورزشی گرانقیمت را که آلپای برای کرم خریده است، به او میدهد. سپس از او میخواهد که همراه آنها به آلمان بیاید‌. کرم باز هم راضی نمی شود. ملک با دیدن وسایل، وقتی متوجه می شود که دفنه با آلپای بیرون بوده است، عصبی می شود. دفنه به ملک اهمیتی نمی‌دهد و سپس به آلپای پیام میدهد و میگوید که کرم راضی نمی شود. آلپای از او میخواهد که به تلاشش ادامه دهد. محمود از رفتن قدریه خیلی‌ ناراحت است و هرچه با او تماس میگیرد، قدریه جواب نمی‌دهد. میتات شب به خانه می آید تا لباسهایش را عوض کند. او با دیدن محمود، به خاطر رفتن قدریه کنایه می زند. محمود که نمیخواهد کسی علت رفتن قدریه را بداند، حرف را عوض میکند و با میتات بحثش می شود.

۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن