خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال ترکی تو در بزن + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال ترکی تو در بزن (تو در خانه ام را بزن) را مطالعه می کنید. با ما همراه باشید. سریال ترکی تو در بزن به تهیه کنندگی شرکت  MF Yapım از شبکه Fox TV پخش می شود و کارگردانی آن به عهده کارگردان مشهور و خوشنام ترک اوندر میهلار Ender Mıhlar میباشد. هانده ارچل و کرم بورسین که نقش های اصلی داستان را به عهده دارند مهمترین دلیل جذابیت این سریال است. ( Sen Çal Kapimi ) یا همان تو در خانه ام را بزن شنبه ها از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ترکیه به مدت ۱۳۰ دقیقه از شبکه فاکس پخش میشود.

قسمت ۱۷ سریال ترکی تو در بزن

خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال ترکی تو در بزن

افه آکمان تمام تلاششو میکنه تا یکی از خانواده های مهم ترکیه را به عنوان مشتری وارد شرکت کند که از این طریق بتواند اعتماد سرکان را جلب کند و رابطه اش را با او بهتر اما در صورتیکه برای سرکان نقشه های پنهانی دارد. افه موفق می شود و مشتری را جذب میکند. بازسازی خانه برعهده ادا و سرکان میباشد. آنها با صاحب خانه امره و اسلی دوست می شوند. اسلی به خاطر اینکه با ادا خیلی جور شده راز خاصشو با او درمیان میگذارد. ادا و سرکان وارد بازی شیرینی میشوند و سوء تفاهم بوجود میاورد.

سرکان به خاطر اتفاقات و شواهد به خودش اطمینان دارد که ادا حاملست و از طرفی به خاطر اینکه ادا بهش چیزی نمیگه تا حد مرگ دیوونه و عصبی میشه. سرکان تو موقعیت خوبی قرار ندارد چون از یک طرف عشق عمیقش به ادا و از طرفی دور بودن ادا ازش او را نابود میکنه. تو این بازی که افه راه انداخته رابطه ادا و سرکان به مسیر متفاوتی کشیده میشه…

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن