خلاصه داستان قسمت ۲۰ سریال ترکی تو درم را بزن

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۰ سریال ترکی تو درم را بزن (تو در خانه ام را بزن) را مطالعه می کنید. با ما همراه باشید. سریال ترکی تو درم را بزن به تهیه کنندگی شرکت  MF Yapım از شبکه Fox TV پخش می شود و کارگردانی آن به عهده کارگردان مشهور و خوشنام ترک اوندر میهلار Ender Mıhlar میباشد. هانده ارچل و کرم بورسین که نقش های اصلی داستان را به عهده دارند مهمترین دلیل جذابیت این سریال است. ( Sen Çal Kapimi ) یا همان تو در خانه ام را بزن شنبه ها از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ترکیه به مدت ۱۳۰ دقیقه از شبکه فاکس پخش میشود.

قسمت ۲۰ سریال ترکی تو درم را بزن

خلاصه داستان قسمت ۲۰ سریال ترکی تو در بزن

سرکان ماجرارو برای ادا تعریف میکنه و توضیح میدهد که مرگ پدر و مادرش به خاطر سهل انگاری پدرش در زمان جوانی اش بوده و به خاظر این ازش جدا شده چون بار سنگینی روی خودش احساس می کرده. ادا با آلپتکین درباره این موضوع صحبت می کند و میفهمد که صاحب کار معماری مجازاتش را کشیده ولی باز با خود میگوید که دلیل اصلی این اتفاقات چی؟ ادا بهم میریزد و نمیدونه باید با این واقعیت چیکار کنه؟ به خاطر همین با دوستانش تصمیم میگیرد به یک جای دور بره برای مدتی تا درست تصمیم بگیرد.

سرکان تو این مدت که ادا رفته از خونه اش بیرون نمیاد، با دوستاش صحبت نمیکنه حی به سرکار هم نمیره. وقتی ادا برمیگرده سرکان تمام تلاششو میکنه تا او را ببیند و باهاش صحبت کند. ادا برای جلو بردن یک رابطه کاری با سرکان قرارداد یبنده و سرکان بدون اینکه توافق نامه را بخواند او را امضا میکنه. تو این وضعیت آیدان خانم وارد عمل می شود و تو یک پروژه خیریه ادا و سرکان را وارد میکند و همه تلاششو میکند تا این ۲تا عاشق را در کنار هم نگه داره و از هم جدا نشن…

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن