خلاصه داستان قسمت ۲۳۷ سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۳۷ سریال ترکی سیب ممنوعه را مطالعه می فرمایید. با ما همراه باشید. فصل چهارم این سریال پر طرفدار هر دوشنبه ساعت ۲۰:۰۰ پخش می شود. «سیب ممنوعه» مجموعه‌ای عاشقانه – درام است که نمایش بی نظیری از تمایلات، احساسات و دروغ‌ها را دارد. سریال ترکی سیب ممنوعه با بازی بازیگران مطرح ترکیه ای  چون ادا اجه ، شوال سام ، طلعت بولوت ، نسریت حواد زاده و… این روزها از شبکه جم سریز و جم تی وی در حال پخش است.

قسمت ۲۳۷ سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت ۲۳۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه

زینب و ییلدیز(ستاره) دو خواهری هستن که خیلی به هم وابسته ان ولی آرزوهاشون کاملا متفاوته.. زندگی ییلدیز بعد از آشنایی با شاهزاده ی اشراف،اندر آرگون تغییر میکنه..اندر برای رهایی از شوهرش،هالیت آرگون، ییلدیز رو به کار میگیره ، وقتی این اتفاقا در زندگی ییلدیز میفته شرکتی که زینب در آن کار میکنه از طرف علیهان تاش دمیر خریداری میشه. علیهان یه کارمند خشن،پررو و ثروتمندی هست..تضادهای زینب و علیهان در مدت کوتاهی به جذابیت تبدیل میشه..و چیزی که زینب نمیدونه اینه که علیهان شریک و برادر زن دوم هالیت هست…

قسمت ۲۳۷ سریال ترکی سیب ممنوعه

لیلا و ییعیت به همراه جانر و زهرا همگی به شرکت می روند تا خبر نامزدی را به هالیت و کایا و اندر بدهند و آنها را راضی کنند. کایا و اندر خوشحال و راضی شده و هالیت نیز با وجود مخالفت، بخاطر لیلا قبول کرده و از آنها حمایت میکند. همگی خوشحال شده و به ییعیت و لیلا تبریک می‌گویند. آسمان که نمیخواهد فرصت ازدواج هالیت و ییلدیز از دست برود، همچنان نگران اسرا، معماری است که در خانه هالیت دیده بود و میترسد که هالیت از او خوشش بیاید و ییلدیز را فراموش کند. او سعی دارد هر طور که شده اسرا را از هالیت دور کند. او با هالیت تماس گرفته و به بهانه تغییرات دکوراسیون خانه،از او میخواهد اسرا را به خانه آنها بفرستد، تا دیگر در خانه هالیت نباشد. در شرکت، شاهیکا به اتاق هالیت می رود و سعی دارد با مظلوم نمایی، به او ثابت کند که بی گناه است تا هالیت با ا‌و آشتی کند. هالیت ابتدا عصبانی می شود، اما شاهیکا با اظهار پشیمانی سعی دارد هالیت را متقاعد کند که واقعا تغییر کرده و کار اشتباهی انجام نداده است. هالیت میگوید که او بی گناهی اش را باید در رفتارش در طول زمان ثابت کند. شب، همگی برای رفتن به جشن تولد جانر آماده می شوند. هالیت که از این مراسمات خوشش نمی آید، در خانه میماند. لیلا قبل از رفتن به مهمانی به اتاق هالیت آمده و بخاطر قبول ازدواج او و ییعیت از او تشکر میکند. در خانه کایا نیز او بخاطر قهر با اندر تمایلی به رفتن به مهمانی ندارد، اما اندر او را راضی میکند تا بخاطر خوشحالی پسرشان به جشن بیاید‌. کایا نیز قبول میکند.

در مراسم، کریم و مرت نیز حاضر می شوند. مرت در مسیر، مدام به کریم گوشزد میکند که مراقب جدیت رابطه اش با ییلدیز باشد، زیرا قصد آنها جلب اعتماد هالیت و کلاهبرداری از شرکت است و کریم با نزدیک شدن به ییلدیز نقشه آنها را خراب میکند. کریم سعی دارد خودش را نسبت به رابطه اش با ییلدیز بی اهمیت نشان بدهد و میگوید که خودش به خوبی میتواند شرایط را مدیریت کند و نیازی به گوشزد نیست. در خانه کایا نیز، ییعیت پیش شاهیکا رفته و با وجود اینکه تا به حال ضربه های زیادی از او خورده، عشقش به لیلا را مدیون او میداند و از شاهیکا تشکر میکند. در تولد، همگی لباس شخصیت های منفی معروف را پوشیده و گریم کرده اند. ییلدیز ظاهر خودش را مانند اندر کرده و او را شخصیت منفی میداند. اندر با دیدن او متوجه شخصیت ییلدیز شده و وقتی که ییلدیز ادای اندر را در می آورد، اندر او را تأیید میکند و همگی می خندند.

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن