خلاصه داستان قسمت ۲۴۲ سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۴۲ سریال ترکی سیب ممنوعه را مطالعه می فرمایید. با ما همراه باشید. فصل چهارم این سریال پر طرفدار هر دوشنبه ساعت ۲۰:۰۰ پخش می شود. «سیب ممنوعه» مجموعه‌ای عاشقانه – درام است که نمایش بی نظیری از تمایلات، احساسات و دروغ‌ها را دارد. سریال ترکی سیب ممنوعه با بازی بازیگران مطرح ترکیه ای  چون ادا اجه ، شوال سام ، طلعت بولوت ، نسریت حواد زاده و… این روزها از شبکه جم سریز و جم تی وی در حال پخش است.

قسمت ۲۴۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه

زینب و ییلدیز(ستاره) دو خواهری هستن که خیلی به هم وابسته ان ولی آرزوهاشون کاملا متفاوته.. زندگی ییلدیز بعد از آشنایی با شاهزاده ی اشراف،اندر آرگون تغییر میکنه..اندر برای رهایی از شوهرش،هالیت آرگون، ییلدیز رو به کار میگیره ، وقتی این اتفاقا در زندگی ییلدیز میفته شرکتی که زینب در آن کار میکنه از طرف علیهان تاش دمیر خریداری میشه. علیهان یه کارمند خشن،پررو و ثروتمندی هست..تضادهای زینب و علیهان در مدت کوتاهی به جذابیت تبدیل میشه..و چیزی که زینب نمیدونه اینه که علیهان شریک و برادر زن دوم هالیت هست…

قسمت ۲۴۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

روز بعد، اندر به خانه ییلدیز می آید. ییلدیز برای او تعریف میکند که شب گذشته کریم را به همراه شاهیکا در رستوران دیده. او ماجرا را تعریف کرده و میگوید که هالیت حرفهای کریم را نشنیده است. اندر میگوید که او نباید مطمئن باشد،زیرا ممکن است که هالیت شنیده باشد اما به روی خودش نیاورد. شاهیکا قصد دارد هرطور که شده رابطه کایا و اندر را خراب کند تا کایا از اندر جدا شود. او به شرکت رفته و تصمیم می‌گیرد برای جلب رضایت کایا، درصدی از سهامش را به او واگذار کند. شاهیکا متوجه می شود که اندر جزو سهامداران شرکت است و سهامها را به پسرانش انتقال نداده است. او نقشه ای کشیده، و ییعیت را برای دیدن خانه ای که برایش خریده است می برد. او سپس این فکر را در سر ییعیت می اندازد که زمین خالی کنار خانه را نیز بخرد و بعد ها به خانه اضافه کند. او پیشنهاد میدهد که ییعیت از سهام شرکت برای ضمانت وام استفاده کند. اندر برای کمک به خرید لباس عقد به همراه لیلا به فروشگاه می رود. کمی بعد شاهیکا نیز به آنجا می آید. او و اندر بر سر انتخاب لباس برای لیلا با یکدیگر اختلاف نظر دارند و بخاطر بحث بر سر یکی از لباسها، لباس را پاره میکنند. لیلا به شدت کلافه شده و وقتی پیش ییعیت می رود، از آنها پیش او گله میکند. اکین و زهرا تصمیم میگیرند با استفاده از ییلدیز یک بیزینس اینترنتی درست کنند.

ییلدیز و جانر و امیر به خانه هالیت رفته و ییلدیز یک ویدیو از محصولات پوره سیب خود ضبط کرده و در صفحه اینستاگرام خود میگذارد تا محصولات را خودشان بفروشند و سودش را شریک شوند. کمی بعد، بولنت با ییلدیز تماس گرفته و قرار میگذارد و به آنجا می آید. او با دلخوری به ییلدیز میگوید که بخاطر خلاف مقررات قرارداد و فروش بی اجازه محصولات، از کار اخراج شده و از او شکایت خواهد شد. ییلدیز به شدت ناراحت شده ولی هیچ راهی برای جبران ندارد. او با کایا قرار گذاشته و ماجرا را میگوید. کایا میگوید که او طبق قرارداد حق این کار را نداشته و حالا نیز نهایتا به پرداخت جریمه محکوم خواهد شد. شاهیکا نمیخواهد که شب هنگام صحبت در مورد خرید زمین، اندر در خانه باشد تا روز بعد در عمل انجام شده قرار بگیرد. اندر برای قرار کاری شب به رستوران می رود. شاهیکا از این فرصت استفاده کرده و به همراه ییعیت در خانه، ماجرای خرید زمین را به کایا میگوید و با بانک و املاک برای صبح روز بعد قرار میگذارد. کایا از این پیشنهاد بخاطر تلاش ییعیت از طریق پول خودش استقبال کرده و ییعیت میخواهد که ماجرا را به اندر نیز بگوید.

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن