خلاصه داستان قسمت ۲۴ سریال ترکی دختران آفتاب

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۴ سریال ترکی دختران آفتاب را مشاهده می فرمایید. با ما همراه باشید. این سریال ترکی به کارگردانی Metin Balekoğlu در ژانری درام، کمدی، رمانتیک در ۱ فصل ۳۹ قسمتی در استانبول ساخته شده است. تهیه کنندگان سریال دختران آفتاب اسماعیل گوندوگو و اینچی کرهان می باشند. این سریال یک مجموعه تلویزیونی ترکیه‌ای با بازی امره کینای، اوریم آلاسیا، تولگا ساریتاش و بورجو اوزبرک و هانده ارچل است.

قسمت ۲۴ سریال ترکی دختران آفتاب

خلاصه داستان قسمت ۲۴ سریال ترکی دختران آفتاب

ملیسا با شماره های تماس گرفته و قرار میگذارد. ساواش شلوار نازلی را که خشک شده برای او می آورد ، اما نازلی روی مبل خوابش برده است. ساواش کنار او می رود و نازلی سرش را روی شانه ساواش میگذارد. ملیسا به عکس خودش و ساواش نگاه میکند. سپس بعد از کلنجار رفتن با خودش، با شماره ای ناشناس به ساواش زنگ می زند.او با شنیدن صدای ساواش گریه اش گرفته و تماس را قطع میکند و با خودش می‌گوید که دلش برای او تنگ شده است. ساواش متوجه نمی شود که چه کسی پشت خط بوده است. نازلی از خواب بیدار شده و میفهمد که دیر شده است و سریع باید به سمت خانه برود. او از ساواش خداحافظی کرده و با ناراحتی می رود. سلین نیز دم خانه می رسد. او و نازلی هر دو به یکدیگر میگویند که نتوانستند احساسشان را ابراز کنند. سپس پنهانی داخل خانه می روند. صبح، احمد پیش ساواش رفته و او را برای رفتن از استانبول بدرقه میکند. ساواش سوار موتور شده و حرکت می کند. سلین به خانه امره می رود تا علی را ببیند. علی در حیاط نشسته و دیدم و توچه داخل استخر هستند. سلین احوال علی را میپرسد. علی با او سرد برخورد کرده و از سلین میخواهد دست از سر او بردارد، اما سلین همچنان پیگیر است و سعی دارد مدام با علی حرف بزند. او در مورد رابطه علی و دیدم سوال میکند.
علی پیش دیدم می رود و او را بغل میکند تا صمیمیتش را نشان دهد و سلین را حرص دهد. سلین ناراحت و نا امید شده و داخل می رود. کمی بعد، شماره ای را با علی تماس گرفته و پسری که شب گذشته از علی کتک خورده بود ، از او میخواهد که برای تسویه حساب پیش او برود. علی داخل خانه می رود و با او قرار میگذارد. سلین مکالمه علی را می شنود و نگران می شود، اما علی به او میگوید که جایی نمی رود و به سلیم اطمینان میدهد. سپس سلین از خانه بیرون می رود. ملیسا سر قرار با رعنا می رود. رعنا از اینکه ملیسا برگشته، متعجب و عصبی است و میگوید که طبق قرارشان او نباید برمیگشت. ملیسا می‌گوید که مجبور شده است. سپس حال ساواش را از رعنا می پرسد. رعنا با عصبانیت میگوید که ساواش ارتباطی با او ندارد. ملیسا میگوید‌ که او به پول بیشتری احتیاج دارد و برای همین برگشته است. افراد هالوک که شب گذشته دخترها را تعقیب کرده بودند، آدرس ساواش را پیدا کرده و او را گیر می اندازند و قبل از فرار پیش هالوک می آورند. ساواش از این قضیه عصبی است. هالوک به او می فهماند که نمی‌تواند او را بازی دهد و حالا که فرار کرده، باید تاوان پس بدهد و خودش با رضایت کامل دوباره بستری بشود، وگرنه تقاص این کار را از رعنا و احمد پس می‌گیرد. ساواش عصبانی شده اما کاری از دستش بر نمی‌آید.

جان و پری به پارک رفته اند. هنگامی که جان می رود، ظفر دوباره به پری نزدیک شده و به بهانه سگ با او همکلام می شود. هالوک به خانه رفته و خبر میدهد که ساواش خودش به بیمارستان رفته و بستری شده است و با طعنه به رعنا میگوید که تلاشش بیهوده بوده است. رعنا عصبی شده و به سمت بیمارستان می رود. نازلی نیز همراه او می رود. گونش از کارهای هالوک عصبانی و کلافه شده و با او دعوا میکند و میگوید که او بیمار است و او را نمی‌خواهد، اما هالوک میگوید که او اشتباه میکند و اینکه نمی‌تواند او را از دست بدهد و جدایی در کار نیست. در بیمارستان، نازلی متوجه می شود که ساواش به پشت بام رفته تا خودکشی کند. او سریع خودش را می رساند و سعی دارد جلوی ساواش را بگیرد. او به ساواش میگوید که عاشق اوست. علی از خانه اسلحه برداشته و بیرون می رود. سلین او را با تاکسی تعقیب کرده و جلویش را میگیرد. او وقتی متوجه می شود که علی اسلحه دارد، اسلحه را داخل دریا پرت می کند و از اینکه علی قصد رفتن سراغ آن پسر را داشته و به او دروغ گفته با او دعوا میکند. علی کلافه شده و گریه میکند و میگوید که خسته شده و هیچ‌کس را ندارد و کسی او را دوست ندارد. سلین ناراحت شده و او را بغل میکند تا آرام کند. علی سلین را می‌بوسد. هالوک با عصبانیت به خانه سویلای می رود.

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن