خلاصه داستان قسمت ۲۵۱ سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۵۱ سریال ترکی سیب ممنوعه را مطالعه می فرمایید. با ما همراه باشید. فصل چهارم این سریال پر طرفدار هر دوشنبه ساعت ۲۰:۰۰ پخش می شود. «سیب ممنوعه» مجموعه‌ای عاشقانه – درام است که نمایش بی نظیری از تمایلات، احساسات و دروغ‌ها را دارد. سریال ترکی سیب ممنوعه با بازی بازیگران مطرح ترکیه ای  چون ادا اجه ، شوال سام ، طلعت بولوت ، نسریت حواد زاده و… این روزها از شبکه جم سریز و جم تی وی در حال پخش است.

قسمت ۲۵۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه

زینب و ییلدیز(ستاره) دو خواهری هستن که خیلی به هم وابسته ان ولی آرزوهاشون کاملا متفاوته.. زندگی ییلدیز بعد از آشنایی با شاهزاده ی اشراف،اندر آرگون تغییر میکنه..اندر برای رهایی از شوهرش،هالیت آرگون، ییلدیز رو به کار میگیره ، وقتی این اتفاقا در زندگی ییلدیز میفته شرکتی که زینب در آن کار میکنه از طرف علیهان تاش دمیر خریداری میشه. علیهان یه کارمند خشن،پررو و ثروتمندی هست..تضادهای زینب و علیهان در مدت کوتاهی به جذابیت تبدیل میشه..و چیزی که زینب نمیدونه اینه که علیهان شریک و برادر زن دوم هالیت هست…

قسمت ۲۵۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

هالیت و اریم داخل می آیند و ییلدیز از اینکه هالیت حرفهای آنها را شنیده باشد، می ترسد. هالیت طبیعی رفتار کرده و ییلدیز حس میکند که او چیزی نشنیده است. اندر می رود و هالیت به ییلدیز میگوید که اسم کریم را در حرفهای آنها شنیده بود. ییلدیز به دروغ میگوید که کریم را برای شب دعوت کرده است و در این مورد با اندر صحبت می‌کرده است. بعد از رفتن هالیت، ییلدیز از اینکه اندر با حرفهایش باعث دردسر شده، عصبانی شده و با اندر تماس میگیرد و قرار میگذارد تا به خانه او برود. ییلدیز ابتدا به شرکت می رود تا پولش را از مرت بگیرد، اما مرت مقداری از پول را به عنوان ضرر سرمایه‌گذاری کسر کرده است.ییلدیز سپس پیش کریم می رود و از او میخواهد که شب به خانه آنها بیاید. ییعیت با اندر و کایا قرار میگذارد و از آنها بابت طلاق ناگهانی که باعث ناراحتی و رفتن لیلا شده است، بحث میکند و با ناراحتی می رود. ییلدیز به خانه اندر می رود و بخاطر برخوردش با او دعوا میکند. او نگران است که اریم حرفهای آنها را نشنیده باشد.

ییلدیز سپس به خانه می رود و کاست قرار است سپس او بیاید تا در مورد پرونده صحبت کنند. کایا به ییلدیز میگوید که تا سه روز مهلت پرداخت جریمه را دارد، وگرنه اموال خانه توقیف می شوند. ییلدیز با درماندگی دنبال راه حلی برای پیدا کردن پول است و نمیخواهد هالیت در این باره چیزی بداند. زهرا به شرکت می رود و از مرت میخواهد که به او برای سرمایه‌گذاری کمک کند. مرت قبول کرده و از اینکه در حال کلاهبرداری از همه اعضای خانواده هالیت است، خوشحال می شود. کایا به خانه پیش ییلدیز می رود. اریم در حال صحبت تلفنی با اندر است و وقتی اندر متوجه می شود که کایا پیش ییلدیز آمده، عصبی می شود. شاهیکا وقتی متوجه می شود که رابطه بین اندر و ییلدیز شکرآب شده، تصمیم می‌گیرد بین آنها را کاملا خراب کند. او با ییلدیز تماس گرفته و صدای او را ضبط میکند تا این بار از صدای او استفاده کند. او سپس پیش اندر می رود و به عمد با شماره ساختگی ییلدیز تماس میگیرد و صدا را روی پخش گذاشته و باعث می شود که اندر تصور کند شاهیکا و ییلدیز خیلی صمیمی شده اند.

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن