خلاصه داستان قسمت ۳۱ سریال ترکی بوی توت فرنگی + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۳۱ سریال ترکی بوی توت فرنگی را مطاله می فرمایید. با ما همراه باشید. سریال ترکی بوی توت فرنگی (Çilek Kokusu) محصول سال ۲۰۱۵ شرکت گلد فیلم ترکیه است. این سریال در ژانر کمدی و عاشقانه ساخته شده است که بازیگران اصلی آن عبارتند از؛ Demet Özdemir , Yusuf Çim , Mahir Günşiray, Murat Başoğlu , Laçin Ceylan , Ekin Daymaz , Mine Tugay .

قسمت ۳۱ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۳۱ سریال ترکی بوی توت فرنگی

آسلی به خانه آمده و به امل میگوید که بخاطر آماده شدن برای دانشگاه و خواندن درسهایش، از کار استعفا داده تا بتواند درس بخواند. امل نیز از این کار او استقبال میکند. شب آسلی برای دسر شام خانواده نهاد، کیک توت فرنگی درست میکند. سر میز شام، هنگامی که امل کیک را می برد، نهاد خیلی خوشش آمده و آسلی را صدا می زند تا از او تشکر کند. بعد از رفتن آسلی، نهاد بحث ازدواج بوراک و چایلا را پیش میکشد و به بوراک میگوید که او آمادگی ازدواج را دارد. بوراک کلافه شده و میگوید که هنوز تصمیمی در این مورد نگرفته است. سپس به اتاقش می رود. صبح، شکران میز صبحانه را در حیاط آماده کرده و از آسلی میخواهد که قوری چای را بیاورد. آسلی چای را برده و هنگام چای ریختن برای بوراک، هول شده و چای روی میز می ریزد. سلدا از نگرانی اینکه چای ممکن بود روی بوراک بریزد، عصبی شده و آسلی را سرزنش میکند. آسلی با ناراحتی به اتاقش می رود. بوراک با او تماس گرفته تا از او دلجویی کند. سلدا به آشپزخانه می رود و از امل بخاطر ماجرای چای گله میکند و از او میخواهد که مراقب آسلی باشد تا زیاد با بوراک رو در رو نشود.

امل ناراحت می شود. آسلی با غنچه قرار میگذارد. بوراک متوجه بیرون رفتن آسلی شده و سریع بیرون می رود تا او را سوار کند و به مقصد برساند. باشاک یک نفر را برای تعقیب آسلی گماشته است تا اخبار آسلی را به او بدهد. آن مرد با باشاک تماس گرفته و میگوید که آسلی و دوستش بیرون هستند. اردم به یک کافه می زود و با ناراحتی به بیکاری خودش فکر میکند . او از حرفهای افراد میز بغل در مورد شرط‌بندی فوتبال، متوجه می شود که چه تیمی قوی است و تصمیم می‌گیرد شانس خودش را امتحان کند. او یک بلیت گرفته و تمام پولش را برای آن میدهد و شرط بندی میکند. تیم اردم پیروز شده و او مبلغ زیادی را برنده می شود و از این قضیه خیلی خوشحال می شود. در خانه چایلا در حال تدارکات مهمانی بعد از ظهر است. او نقشه ی اذیت و تحقیر آسلی را کشیده است و مطمئن است که بخاطر آسلی، بوراک نیز خواهد آمد. آسلی حاضر شده و منتظر ولکان است تا دنبالش برود‌ ‌. بوراک از اینکه ولکان قرار است آسلی را به مهمانی ببرد و همراه او باشد عصبی است. سینان با الچین قرار دارد و برای اینکه ادا ناراحت نشود،این موضوع را از او پنهان کرده است. او سعی دارد در فرصت مناسب ادا را توجیه کند که نمی‌تواند از الچین جدا شود و او را دوست دارد.

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن