خلاصه داستان قسمت ۳۴ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۳۴ سریال ترکی روزگاری در چکوروا را می توانید مطالعه کنید. این مجموعه با نام ” زمانی در چوکوروا ” نیز در ایران و با نام های Tierra amarga, Once Upon a Time in Cukurova در ترکیه شناخته می شود. ژانر این سریال درام رمانتیک است و کارگردانان این سریال Murat Saracoglu و Faruk Teber می باشند.

قسمت ۳۴ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

خلاصه داستان سریال ترکی روزگاری در چکوروا

داستان این سریال به این شکل است که در حدود سال های ۱۹۷۰ میلادی در استانبول دو جوون که خودشون رو برای ازدواج حاضر میکردن با اتفاقی مواجه میشن که اصلا انتظارش رو نداشتن. ییلماز بخاطر زلیخا دست به قتل میزنه و مجبور به فرار میشه و زلیخا هم اونو تنها نمیذاره. دست تقدیر این دو رو به چوکوروا میکشونه. این دو جوون که با وجود تمام مشکلات مصمم بودن همچنان عاشق هم باشن ولی بعد از آشنایی با خانواده ی یامان که ارباب چوکوروا و صاحب مزارعی که ییلماز و زلیخا در اون کار میکردن بودن، همه چیز تا ابد عوض میشه.

این داستان داستان زندگی ییلمازی است که بخاطر عشقش قاتل شدن رو به جون میخره و داستان زلیخایی که بخاطر عشقش خودش رو مجبور به ازدواجی میکنه که نمیخواد و از طرفی داستان مادر ارباب “هونکار یامان” که برای حفظ گذشته ی پر زرق و برق و همچینین تنها پسرش میجنگه و اربابی که چنان عاشق زلیخا میشه که حتی حاضره برای بدست آوردن عشقش اونو اسیر کنه….

قسمت ۳۴ سریال ترکی روزگاری در چکوروا

ییلماز به خانه فیضی می رسد و کالسکه را دم در می‌بیند. او فیضی را صدا زده و از او میخواهد که بچه را بیاورد، زیرا اگر دمیر خودش بیاید برای او بد می شود. فیضی بچه را به زور از زنش که کمی مشکل روحی دارد، میگیرد و به ییلماز میدهد. دمیر از خواب بیدار شده و تصمیم می‌گیرد پیش پلیس برود، زیرا گشتن آنها بی فایده بوده است. غفور به سرعت به سمت خانه دمیر آمده و با خوشحالی میگوید که بچه را پیدا کرده است و در خانه فیضی است. ییلماز، عدنان را زیر درختی نزدیک خانه دمیر گذاشته و سپس با اسلحه چند بار به هوا شلیک کرده و از آنجا می رود. دمیر به سرعت به سمت صدا می رود و عدنان را داخل کالسکه اش پیدا میکند و به داخل خانه می آورد. همه از پیدا شدن عدنان خوشحال می شوند. زلیخا با گریه عدنان را بغل میکند‌ و به اتاق می برد. ییلماز به خانه برگشته و برای فکلی تعریف میکند که بچه را به مادرش رسانده است. در خانه، زلیخا به دمیر میگوید که مطمئن است که او دشمنی دارد که بچه را دزدیده است و متوجه است که همه از او چیزی را پنهان می‌کنند و اجازه خروج از خانه را نیز به او نمیدهند. دمیر این مسایل را انکار میکند و او را دلداری میدهد که دیگر این اتفاق نمی افتد. ثانیه از اینکه غفور باز هم نتوانست کاری کند تا نظر دمیر جلب شود، از او شاکی است و مدام غفور را سرزنش میکند و ده هزار لیره را به او یادآوری میکند. دمیر به همراه جنگاور به خانه فیضی می رود و از او در مورد بچه و ییلماز سوال میکند اما فیضی همه را انکار میکند.

دمیر عصبانی شده و به سمت فیضی حمله میکند، اما جنگاور جلوی او را گرفته و او را بیرون می آورد و از او میخواهد که انقدر پرخاشگر نباشد. غفور به خانه رفته و به هونکار خبر میدهد که رستم، پدر مسلم مرده است و اهالی سر زمین، دمیر را مسبب مرگ او میدانند. وقتی دمیر به خانه می آید، هونکار از اینکه او بی فکر عمل میکند و باعث دردسر می شود با او بحث میکند. روز بعد، هونکار برای تسلیت سر زمین می رود. خانواده رستم از آنها ناراحت هستند و دختر رستم با عصبانیت با هونکار صحبت میکند. هونکار برای خیرات روح رستم، برای افراد سر زمین غذا سفارش میدهد تا بپزند، اما هیچکس از غذاها نمی‌خورد. وقتی غذاها برگشت می‌خورند، هونکار کلافه می شود و دمیر را مقصر این بی احترامی کارگران میداند. او با دمیر بحث میکند. دمیر از او میخواهد که مدام از او ایراد نگیرد و او را تحت فشار نگذارد. گولتن پیش زلیخا به اتاق آمده است. زلیخا میگوید که حس میکند همه از او چیزی را پنهان می‌کنند. سپس از گولتن سوال میکند اما گولتن نیز میگوید که از چیزی خبر ندارد، و به دروغ قسم میخورد که اگر چیزی بداند به زلیخا میگوید. شب در خانه فکلی، ییلماز با او درد و دل کرده و میگوید که با دیدن بچه زلیخا حس خاصی به او دست داده و از اینکه تقدیر اینچنین با زندگی آنها بازی کرده، ناراحت است.

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۲]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن