گوناگون

قول علیرضا بیرانوند به شرکت کننده مسابقه عصر جدید + عکس

در این مطلب، عکسی از قول علیرضا بیرانوند دروازه‌ بان ملی‌ پوش تیم فوتبال پرسپولیس تهران به شرکت کننده مسابقه عصر جدید خواهیم دید! با ما همراه باشید. یدالله غلامی و احمد بابایی اهل نورآباد دلفان استان لرستان در بخش اول از قسمت پنجم دور مقدماتی فصل دوم مسابقه عصر جدید ، به عنوان اولین اجرا به روی صحنه رفتند! این دو ورزشکار ثابت کردند می‌ توانیم با وجود کمبود‌ها به موفقیت دست یابیم.

یدالله غلامی و احمد بابایی در قسمتی از صحبت‌ های خود از آرزوهای خود صحبت کردند و گفتند دوست دارند تا هم‌ استانی خود را از نزدیک ببینند و به او پنالتی بزنند. احمد همچنین آرزو کرد که کریستیانو رونالدو را از نزدیک ببیند و یدالله نیز دوست داشت که با امین حیایی در یک فیلم سینمایی همبازی شود.

علیرضا بیرانوند ، دروازه‌ بان ملی‌ پوش تیم فوتبال پرسپولیس تهران با انتشار فیلمی از اجرای این دو هم‌ استانی خود، نوشت:

احمد و یدالله عزیز، شما ثابت کردید آنچه در موفقیت مهم است خودباوری است، برای رسیدن به آن باید زحمت کشید و به توانایی خود تکیه کرد و حرف مردم نا امید نباید کوچکترین تأثیری در اراده پولادین شما داشته باشد. از نمایش شما لذت بردم و باعث افتخار است که شما عزیزان را از نزدیک ببینم، به امید خدا بعد از شکست کرونا و اولین جلسه تمرین شما را میبینم و با هم رقابت خواهیم کرد.

 

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  ایمیل برای اطلاع رسانی  
بهم خبر بده
دکمه بازگشت به بالا