لحظه بازگشایی در‌های حرم امام رضا (ع) + ویدیو

در این مطلب از جدولیاب، ویدیویی از لحظه بازگشایی در‌های حرم امام رضا (ع) را خواهیم دید! با ما همراه باشید. صحن ‌های روباز آستان ‌های مقدس رضوی از صبح امروز ۵ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی به روی مشتاقان بازگشایی شد. براساس شیوه نامه ستاد مبارزه با کرونا مدت بازگشایی صحن ‌ها یک ساعت بعد از طلوع آفتاب تا یک ساعت قبل از غروب آفتاب خواهد بود.

 

همچنین لازم به بیان است درب های حرم مطهر حضرت معصومه (س) بازگشایی شد

پس از اینکه درب های حرم مطهر حضرت معصومه (س) با توجه به شیوع بیماری کرونا ۲۶ اسفند ماه سال ۱۳۹۸ شمسی بسته شده بود، صبح امروز درب های حرم مطهر حضرت معصومه (س) بار دیگر به روی زائران گشوده شد.

با توجه به اعلام قبلی صورت گرفته صدها نفر از مردم قم و شیفتگان کریمه اهل بیت (س) در مراسم بازگشایی درب های حرم مطهر حضرت معصومه (س) حضور یافتند و پس از بازگشایی درب های حرم مطهر، به عرض ارادت به دخت موسی بن جعفر پرداختند. مراسم بازگشایی درب های حرم مطهر با مداحی حسن شالبافان و قرائت زیارتنامه حضرت فاطمه معصومه (س) همراه بود و آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و فرماندار قم نیز در این مراسم حضور داشتند. قرار است صحن های حرم حضرت معصومه (س) با رعایت پروتکل های بهداشتی هر روز از ساعت ۷ تا ۱۹ پذیرای حضور زائران باشد اما نمازهای جماعت اقامه نمی شود.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x