ماجرای برگزاری جشن بزرگ مردمی در مشهد بدون مجوز چه بود؟

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره ماجرای برگزاری جشن بزرگ مردمی در مشهد بدون مجوز خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به دنبال برگزاری جشن بیعت در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد که ظاهرا با تلاش موسسه مصاف (وابسته به علی اکبر رائفی پور) و سخنرانی رائفی پور، محمدرضا طاهری، احمد واعظی و حسین طاهری عصر روز ۵ آبان ماه سال ۱۳۹۹ شمسی برگزار شد، بتول گندمی ، عضو شورای شهر مشهد در همین رابطه و با اشاره به برگزاری جشن بیعت که با حضور چند هزار نفر جمعیت فشرده و بدون رعایت تمام پروتکل ‌ها برگزار شد، گفت:

این جشن ارتباطی با شهرداری مشهد نداشت و از لوگوی شهرداری مشهد در این جشن سواستفاده شده است!

ما در شورای شهر از شهردار مشهد در این خصوص سئوال کردیم که ایشان گفتند که این مراسم بدون هماهنگی برگزار شده و شهرداری در خصوص این موضوع مجوزی صادر نکرده و کسی را هم دعوت نکرده است. نصب لوگو شهرداری مشهد در این جشن بدون هماهنگی و بی اجازه بوده است.

برگزاری جشن بیعت با حضور علی اکبر رائفی پور که عصر روز گذشته در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار شد واکنش های بسیار زیادی را به دنبال داشت. مینو محرز ، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به برگزاری جشن بیعت و تجمع در شهر مشهد گفت:

از مردم و مسئولین تعجب می کنم که بعد از این همه مدت چرا اجازه می دهند که چنین اتفاقاتی رخ دهد؟ گویا برخی هنوز باور ندارند که این بیماری به صورت وحشتناک در کشور زیاد شده است و نباید اجازه برگزاری تجمعات را داد. فقط می توان متاسف بود.

فقط می توان بگویم که متاسفم! کسانی که چنین تجمعی را در مشهد ایجاد کردند مسئول هستند و باید پاسخگو باشند.

 

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن