ماجرای توهین رامبد جوان به نویسندگان چه بود؟ + پیام عذرخواهی وی

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره ماجرای توهین رامبد جوان به نویسندگان خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی شوخی زشت و زننده فیروز کریمی با نویسنده ها در خندوانه جنجالی شده است!

برنامه خندوانه چهارشنبه شب ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ شمسی و در آستانه عید فطر از فوتبالی‌ هایی چون خداداد عزیزی و فیروز کریمی به برنامه دعوت به عمل آورد و با آنها بازی‌ هایی را ترتیب داد. در یکی از این بازی‌ ها جواب فیروز کریمی و خداداد عزیزی به سوال مسابقه درباره نام بردن از سه نویسنده باعث واکنش‌ هایی شد که در نگاه مخاطبان برنامه تعبیر به بی احترامی به نویسندگان شد و بدتر از جواب آن‌ ها خود رامبد جوان بود که به نوعی با خنده به پاسخ‌ های فیروز کریمی واکنش نشان داد.

در بخشی از مسابقه ای که در برنامه خندوانه به راه افتاده بود، رامبد جوان از خداداد عزیزی خواست که اسم سه نویسنده ایرانی ار نام ببرد؛ در این میان فیروز کریمی شروع به شوخی و تمسخر نویسنده ها کرد…!

ویدئوی این بخش از برنامه در شبکه‌ های اجتماعی بازتاب پیدا کرد و طی یکی دو روز گذشته جمعی از نویسندگان و منتقدان در شبکه‌ های اجتماعی واکنش‌ های انتقادی به آن نشان دادند. به تازگی رامبد جوان در پیامی نسبت به آنچه در برنامه رخ داد عذرخواهی کرد.

متن عذرخواهی وی را در زیر می‌ خوانید:

سلام به اهالی قلم.

در برنامه خندوانه چهارشنبه شب در کنار دو مهمان محترم، لحظه‌ ای پیش آمد که برای من غیر قابل کنترل شد و متاسفانه واکنش من تنها خندیدن بود. واقعاً از پخش این لحظه هم بسیار متاسفم و این هم به خاطر بی‌ دقتی و بی‌ ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه نسیم است.

اینجانب از همه اهالی قلم در کل تاریخ بزرگ این کشور با آثار جاودانشان تمام قد عذر می‌ خواهم و یقین می‌دهم هیچوقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

من همیشه با افتخار مخاطب و خواننده آثار لذت‌ بخش و بی‌ مثال ادبیات کشورمان بوده‌ ام و هستم و خواهم بود و هیچگاه از ترویج کتابخوانی در هر موقعیتی که داشته‌ ام و خواهم داشت دریغ نکرده و نخواهم کرد.

در اولین ضبط برنامه خندوانه در برابر این قشر بزرگ و اندیشمند و دردکشیده عذرخواهی خواهم کرد.

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن