ماجرای خودکشی مهناز افشار چه بود؟

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره ماجرای خودکشی مهناز افشار خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مهناز افشار با اشتراک دو توییت از راز تصمیم به خودکشی خود پرده برداشت!

مهناز افشار ، بازیگر سینما که پس از مدت‌ ها به توییتر بازگشته بود، توییت‌ هایی را درباره خودکشی و مرگ خودخواسته منتشر کرد و نوشت خودِ او دو بار تصمیم به خودکشی گرفته است. وی در اظهارنظر توییتری خود نوشت:

” به نظرم مرگ ناشی از خودکشی نمیتونه انتخاب از سر خوشبختی و رضایت باشه که بهش حتی برچسب حق انتخاب و مهر تایید بزنیم. انتخابی که از سر ناچاری و ناتوانی منجر به مرگ بشه دیگه انتخاب نیست! سعی کنیم برای نجات و امید دادن راه‌های بهتری بهم پیشنهاد کنیم و تشویق به زندگی رو الگو قرار بدیم ”

مهناز افشار سپس از تجربه خود برای تصمیم به خودکشی چنین نوشت:

” من هم دوبار تصمیم به خودکشی گرفتم یکبار وقتی پدرم فوت شد و فکر کردم زندگی دیگه معنی نداره و بار دوم هم حدود ۷ سال پیش بود. خیلی شجاع نبودم و تا نیمه راه تجربه‌اش کردم. یکی از دلایلی که اینقدر برای زندگی کردن فریاد میزنم تجربه این لحظه است و حالا قدر زندگی رو‌ میدونم!حتی به سختی و در آخر و بعد این اعتراف باید بگم خانم‌ها و آقایان چه آنها که هم نظر هستیم و چه آنها که کاملا متضاد باید اینو بدونیم خوبه که این حق زیبای حیات را از خودمون و دیگران دریغ نکنیم و همدیگرو به امید و زیستن و‌ تلاش تشویق کنیم . بالاخره هممون دیر یا زود با هر باوری خواهیم رفت. “

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن