ماجرای کنایه تند آزاده نامداری به علی فروغی درباره عادل فردوسی ‌پور چه بود؟

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره ماجرای کنایه تند آزاده نامداری به علی فروغی درباره عادل فردوسی ‌پور خواهیم داشت! با ما همراه باشید. آزاده نامداری خطاب به علی فروغی مدیر شبکه سه، در اینستاگرام پیرو صحبت های دیروز وی درباره عادل فردوسی ‌پور نوشت: نوشت: تلویزیون مکانی برای تبادل افکار است جایی که به جامعه یاد می دهد آدم ها چگونه با نگاه ها و عقاید متفاوت با هم گفتگو کنند. کاش از بزرگان تلویزیون کسی باقی مانده بود تا آن روزها را به شما یادآوری کند،اینکه اکنون کار به مدار و خروج‌ از مدار رسیده حتما مشکل از جای دیگری است.

راستش اهل تلویزیون بوده باشی و سکوت کنی سخت است.

جناب فروغی! سال های اقتدار تلویزیون شما مدرسه تشریف داشتید، وگرنه حتما الان میدانستید تلویزیون مکانی برای تبادل افکار است جایی که به جامعه یاد میدهد آدم ها چگونه با نگاه ها و عقاید متفاوت با هم گفتگو کنند. کاش از بزرگان تلویزیون کسی باقی مانده بود تا آن روزها را به شما یادآوری کند،اینکه اکنون کار به مدار و خروج‌ از مدار رسیده حتما مشکل از جای دیگری است.

پ.ن: سال های اقتدار تلویزون،دوران دانشگاه ما و ده یازده سالکی شما.

لازم به بیان است علی فروغی ، رئیس شبکه سه صدا و سیما، در یک ویدیو که در شبکه ‌های اجتماعی منتشر شده است، حرف ‌های تازه‌ ای درباره عادل فردوسی ‌پور ، مجری برنامه نود مطرح کرد.

علی فروغی درباره علت حذف برنامه عادل فردوسی ‌پور گفت:

دیگر نمی ‌توانست این ‌گونه ادامه داد، نه محبوبیت و نه تخصص ایشان برای ما پوشیده نبود. از میزان تخصص ایشان آگاه بودیم، اما شما اگر بهترین دروازه‌ بان را ببینید که در یک خط دیگر وارد شده است و فعالیت می ‌کند، یک نفر دیگر را دروازه ‌بان می‌گذارید، درباره ایشان هم همین بود، کار ایشان از مدار خارج شده بود و دیگران هم نگاه می‌ کردند و می ‌گفتند زمانی که یک نفر به‌ خاطر محبوبیتش می ‌تواند از مدار خارج شود و کسی هم به او چیزی نگوید، پس ما هم می ‌توانیم همین کارها را انجام دهیم و این‌ گونه صدا و سیما از هم می ‌پاشید.

به همین دلیل، ما ناگزیر بودیم که این تصمیم را بگیریم، هرچند که هنوز هم راه برای گزارشگری ایشان باز است. ایشان یک رقم درشت از برنامه فوتبال ۱۲۰ دریافت کرده است، به ایشان گفته‌ ایم فوتبال را گزارش کن، خودشان قبول نکردند، می ‌خواهم بگویم، ایشان خوب بلد است مظلوم ‌نمایی کند، در همان زمان که صحبت از مهاجرت بود، درخواست فوتبال ۱۲۰ را داده بود، در واقع می‌ خواهم بگویم، کار خودشان را بلد هستند، رسانه دارند، رسانه ‌های‌ شان هم به هم متصل است و فضای مجازی نیز دست ما نیست، از همان طریق یک کار پر حجمی انجام دادند و یک ادراکی را در جامعه ایجاد کردند.

عادل فردوسی ‌پور ، بنیان‌ گذار و تهیه ‌کننده برنامه نود بود که حدود ۲۰ سال متوالی پخش می ‌شد و بعد از روی کار آمد علی فروغی در شبکه سه، این برنامه در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ شمسی تعطیل شد.

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن