مهدی علی حسینی کشتی ‌گیر محکوم به اعدام خوزستانی کیست؟

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره مهدی علی حسینی کشتی ‌گیر محکوم به اعدام خوزستانی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. غلامرضا قیطاسی، رئیس هیات کشتی اندیمشک درباره مهدی علی حسینی کشتی ‌گیر محکوم به اعدام خوزستانی اظهار داشت:

” هرخلاف کاری را نباید به کشتی گیران اندیمشکی منتسب کنند و چهره کشتی گیران اندیمشکی را مخدوش کنند! متاسفانه با نسبت دادن این افراد به هیات کشتی اندیمشک تنها ورزشکاران و کشتی گیران اندیمشکی را بدنام می ‌کنند. اندیمشک در کشور و جهان صاحب یک جایگاه است و برخی می‌خواهند به کشتی این شهرستان لطمه بزنند.

به هر حال این شخص چند سال گذشته، خلافی مرتکب شده و قاضی بر اساس مستندات برایش حکم صادر کرده است. وی به خانه مردم رفته و یک نفر را به قتل رسانده است و طبیعی است که دادگاه او را به قصاص محکوم کند. حالا چه شده است که رسانه‌های بیگانه حامی یک فرد قاتل شده اند و او را کشتی گیر معرفی می کنند. رسانه‌ های داخلی نباید به این مسائل خیلی دامن بزنند و چهره کشتی اندیمشک را خراب کنند!

مگر ما ورزشکار تربیت کرده ایم که برود دزدی کند یا آدم بکشد پس حتی اگر ورزشکار هم باشد باید تاوان جرم خود را بدهد. به یاد ندارم علی حسینی بر روی تشک کشتی گرفته باشد و فقط شنیده ام در مقطع کوتاهی با کشتی گیران ما تمرین کرده است. هر کسی که ۲ روز تمرین کرده باشد کشتی گیر نیست بلکه کشتی گیر کسی است که سال ‌ها زحمت کشیده است و مقام کشوری، آسیایی و جهانی کسب کرده باشد. هر چند این شخص گناهکار است، اما به هر حال نجات یک آدم هم یک طرف قضیه است. ما به همراه دیگر بزرگان شهرستان پیگیر کار علی حسینی هستیم، اما خانواده مقتول راضی نمی‌شود که به وی رضایت دهند. “

لازم به بیان است مهدی علی حسینی در سال ۱۳۹۴ شمسی یک نفر را به قتل رسانده بود که اتهام وی در دادگاه تایید و برای وی حکم قصاص صادر شده است!

 

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن