مهران مدیری از دیوید کاپرفیلد هم عجیب تر است!

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره اجرای برنامه دورهمی توسط مهران مدیری خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مهران مدیری ، شب گذشته ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ شمسی در برنامه دورهمی از راز بزرگ این برنامه ی تلویزیونی پرده برداشت و درباره این موضوع که چگونه با وجود آرشیوی بودن تصاویر، مهمانان را روی صحنه می ‌آورد، صحبت کرد!

شب گذشته چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ، مهران مدیری ، مجری برنامه دورهمی درباره مسائل مختلفی صحبت کرد و از نحوه دعوت مهمانان روی صحنه صحبت کرد! بعد از شیوع ویروس  کرونا، مهران مدیری تصمیم گرفت که به جای مهمانان واقعی از تصاویر آرشیوی آنان استفاده کند! اما در هر قسمت از برنامه از یک خانم و یک آقا درخواست می کرد تا روی صحنه بیایند و به سوالات او پاسخ دهند.

در بخشی از این برنامه تلویزیونی که مهران مدیری مشغول خواندن نظرات کاربران در اینستاگرام بود، با کامنت یکی از مخاطبان روبه رو شد که در آن نوشته بود:

مدیری تو از دیوید کاپر فیلد هم عجیب تری، تصاویر مهمانانت آرشیویست، اما آن‌ ها را روی صحنه می ‌آوری! 

کارگردان برنامه دورهمی هم در پاسخ به این نظر گفت:

ایشان درست می ‌فرماید! این تصاویر آرشیوی است؛ اما از چند مهمان خواهش کردیم به این برنامه بیایند و با فاصله ۱۷ متری از هم بنشینند! کلا هفت، هشت نفر آدمیم که دورهمی، برنامه دورهمی را می چرخانیم!

 

[تعداد: ۱   میانگین:  ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x