نحوه آزادسازی زندانیان در گلریزان محسن‌ چاوشی چگونه است؟

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره محسن‌ چاوشی و گلریزان او برای آزادسازی زندانیان خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محسن چاوشی ، خواننده، ترانه ‌سرا، آهنگساز، تهیه ‌کننده موسیقی و تنظیم‌ کننده در سبک ‌های پاپ و راک تاکنون آثار خاطره ‌انگیزی را خلق کرده است! اما با گذشت ۱۵ سال از دوران فعالیت خود همچنان کنسرتی برگزار نکرده است و علاقمندان  او هنوز در آرزوی اولین کنسرت خواننده محبوب خود هستند!

گلریزان محسن‌ چاوشی

محسن چاوشی در سال ۱۳۸۷ شمسی مجوز فعالیت رسمی در عرصه موسیقی را دریافت کرد و در همان سال ‌ها قصد برگزاری کنسرت هم داشت و حتی شهاب اکبری به ‌عنوان رهبر ارکستر او انتخاب شده بود، اما به هر دلیلی در آن برهه روی صحنه نرفت. در اواسط دهه نود نیز بهروز صفاریان در گفتگویی خبر از برگزاری کنسرت محسن چاوشی داد، اما آن همکاری نیز صورت نگرفت تا طلسم کنسرت نگذاشتن محسن چاوشی همچنان پابرجا بماند.

محسن چاوشی در سال‌ های اخیر برای آنکه به شایعات مطرح شده مبنی بر دستگاهی بودن صدای خود پایان بدهد، ویدیوهایی از اجراهای زنده خود منتشر کرده است! اما منتقدان او همچنان باور دارند که محسن چاوشی تنها در یک صورت می ‌تواند خود را ثابت کند و آن هم حضور بر روی صحنه و اجرای زنده در مقابل مردم است. اما جالب است بدانید که محسن چاوشی به ‌عنوان یکی از محبوب ‌ترین خوانندگان ایرانی تنها دو بار در سالن ‌های کنسرت حضور پیدا کرده است، یک ‌بار در روزهای نخست ورود خود به دنیای حرفه ‌ای موسیقی که به‌ عنوان یک ناشناس و بدون سروصدا کنسرتی را تماشا کرد و از سالن خارج شد و بار دیگر مربوط می ‌شود به حضور وی در کنسرت مهدی یراحی در سال ۱۳۹۲ شمسی که سرزده وارد سالن شد و با حضور خود سالن برج میلاد را منفجر کرد!

در بالا ویدیویی از حضور او در کنسرت مهدی یراحی را مشاهده می ‌کنید که با استقبال بسیار خوبی از سوی تماشاگران مواجه می‌ شود!

اما این توضیجات درباره محسن چاوشی کاقی نیست! جالب است بدانید در کمتر از دو سال گذشته یا به عبارت دقیق ‌تر در یک سال و ۱۰ ماه اخیر، محسن چاوشی موفق شده است تا ۴۴ زندانی را آزاد کند و در مورد آخرین زندانی رکورد بی‌ نظیری به ثبت برساند! به استناد توضیحات بهمن بابازاده ، مشاور رسانه ‌ای محسن ‌چاوشی طی پنج ساعت با حمایت طرفداران، مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان جمع ‌آوری شد تا خانم‌ جوانی که از ۱۸ سالگی در زندان بوده است و ۱۶ سال پشت میله ‌ها مانده‌ بود، آزاد شود و به جمع خانواده خود ‌برگردد.

نکته قابل ‌توجه این است که محسن چاو‌شی و طرفداران وی توانسته ‌اند زندانی ‌هایی را از شهرهای مختلف ایران، از اعدام برهانند. بهمن بابازاده ، مشاور رسانه ‌ای محسن ‌چاوشی می‌ گوید با دادستانی شیراز، تبریز، اردبیل، گرگان و خیلی جاهای دیگر همکاری کرده‌ اند و در تمام این شهرها موفق به پرداخت دیه مقتول شده ‌اند.

روال آزادسازی زندانیان در گلریزان محسن‌ چاوشی به چه ترتیب است؟

روند کار طبق توضیحات بهمن بابازاده ، مشاور رسانه ‌ای محسن ‌چاوشی به این ترتیب است که خانواده مقتول، نامه‌ ها و مجوزهای مورد نیاز را با تایید رسمی و مهر و امضای دادستانی آماده می‌ کند. این پروسه گاهی چند ماه زمان می ‌برد. ولی‌ دم باید یک ویدئو تهیه کند و در اختیار گروه محسن چاوشی قرار دهد که بر اساس آن اعلام رضایت خود را با نام و مشخصات دقیق قاتل و مقتول اعلام کرده‌ باشد. بعد از دریافت همه مجوزها و اعلام رضایت، شماره تماس گروه مجسن چاوشی در اختیار بانک قرار می‌ گیرد تا پیامک ‌های واریزی به حساب ولی ‌دم، یعنی همان رقم‌ هایی که طرفداران واریز می ‌کنند به شماره تلفن ‌همراه گروه محسن چاوشی ارسال شود و آن وقت است که محسن‌ چاوشی به طرفداران خود شماره حساب بانکی را اعلام می ‌کند و گلریزان آغاز‌می ‌شود.

تا امروز ۴۴ نفر به این ترتیب آزاد شده ‌اند و نزدیک به ۸۰ نفر هم در نوبت گلریزان محسن چاوشی هستند. بهمن بابازاده ، مشاور رسانه ‌ای محسن ‌چاوشی می‌ گوید: برای انتخاب افراد اولویت‌ هایی داریم مثلا سن زندانی مهم است، عمد یا غیرعمد بودن یا برخی حساسیت ‌ها و ملاحظات عرفی و فرهنگی.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x