قیمت طلا | قیمت سکه | قیمت دلار امروز شنبه ۲۵ مرداد مرداد ۹۹ + قیمت طلای جهانی

 جدول یاب به صورت شبانه روز قیمت طلا ، دلار، سکه و ارز را رصد می کند. با ما تغییرات لحظه ای نرخ دلار و انواع ارزهای رایج را به صورت آنلاین لمس کنید.

زندگی امروز ما وابستگی زیادی به قیمت ارزهای رایج بازار و به خصوص دلار دارد و از صراف حرفه ای بازار گرفته تا آن بقالی که فروش روزانه اش هیچ ارتباط مستقیمی با نوسانات ارز ندارد همه و همه با تیزبینی و دقت تغییرات و نوسانات بازار ارز و طلا را پیگیری می کنند.در چنین بازار مهیج و تعیین کننده ای اگر از قیمت ها و تحولات عقب بمانید شاید از قافله عقب بیافتید.پس ضروری است که با ما همراه باشید و به صورت آنلاین از نرخ دلار و دیگر ارزها و همچنین قیمت سکه و طلا مطلع باشید.شما را به این بازار داغ دعوت می کنیم.

قیمت دلار و طلا امروز

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز بدون تغییر نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۶ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان درج شده است.

بسیاری از بازاری‌ها پیش‌بینی می‌کنند که به‌زودی ریزش شدید قیمت‌ها در بازار ارز رخ خواهد داد و این موضوع حتی در کانال‌های دلالی ارز نیز مطرح شده است و به خریداران هشدار می‌دهند که فعلاً در قیمت‌های بالا خرید ارز نداشته باشند چراکه حتماً ریزشی سنگین در راه است.

صرافی ملی یکی از مهمترین صرافی‌ها در خیابان فردوسی است که نسبت به خرید و فروش ارز به قیمت بانکی اقدام می کند و در روزهای پرنوسان بازار ارز معمولا شاهد تشکیل صف‌های طولانی مقابل آن هستیم.

البته صرافی ملی مدتی است که فروش ارز به صورت حضوری را تعطیل کرده و فعالیت ارزی خود را در بازار متشکل ارزی متمرکز کرده است؛ همین امر باعث شده تا مشتریان صرافی ملی به دیگر صرافی های بانکی از جمله صرافی ملت مراجعه کنند و صف خرید و فروش ارز به صرافی های دیگر منتقل شود.

اما در اطلاعیه ای جدید که از سوی صرافی ملی منتشر شده، خرید و فروش ارز در این صرافی با یک تغییر مهم از سر گرفته شده است؛ در این اطلاعیه آمده است: به آگاهی عموم مشتریان و متقاضیان خرید و فروش ارز به صورت اسکناس در این صرافی می رساند به منظور تکریم ارباب رجوع، صرفه جویی در وقت و هزینه ها و جلوگیری از تجمع در محل صرافی و در عین حال رعایت بهداشت فردی و عمومی و پیش گیری از شیوع بیماری‌های واگیردار از جمله کرونا از تاریخ ۲۰ مرداد ۹۹ خرید و فروش ارز در این صرافی با اخذ نوبت اینترنتی از طریق وبگاه (سایت) شرکت صرافی ملی ایران به صورت روزانه و از ساعت ۸:۰۰ صبح هر روز کاری امکان پذیر بوده و از پذیرفتن مشتریان بدون نوبت قبلی و ارائه کد رهگیری معذوریم.

هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۲۳ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۳۳۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۶۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۲۳ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۳۶۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۴۳۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۹۴۵ دلار معامله می‌شود.

در حالی که رشد سوددهی اوراق قرضه خزانه داری آمریکا و تداوم بن بست در مذاکرات بسته محرک مالی آمریکا موجب کاهش اشتها برای حضور در بازار طلا شده است، قیمت فلز زرد روز جمعه شاهد کاهش بود و در مسیر ثبت بدترین عملکرد هفتگی از ماه مارس قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰٫۴۴ درصد کاهش به ۱۹۴۵ دلار و ۱۲ سنت رسید. قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات آتی دیروز برای تحویل در ماه دسامبر با ۱٫۰۵ درصد کاهش به ۱۹۴۹ دلار و ۸۰ سنت رسید.

پس از رسیدن به رقم بی سابقه ۲۰۷۷ دلار و ۵۰ سنت در روز ۷ اوت و ۹ هفته افزایشی متوالی، قیمت طلا در این هفته شاهد کاهش ۴٫۵ درصدی بود.

انتشار آمارهای ضعیف اقتصادی از جمله آمارهای ناامیدکننده از میزان خرده فروشی در آمریکا نیز نتوانست به تقویت قیمت طلا در این هفته کمک کند.

میزان سوددهی اوراق قرضه ده ساله دولت آمریکا به نزدیکی بالاترین رقم های ۷ هفته گذشته رسیده و امیدها به نهایی شدن دور جدید اقدامات محرک مالی دولت آمریکا به دلیل مخالفت کنگره کمرنگ شده است.

افزایش سوددهی اوراق قرضه موجب بالا رفتن هزینه فرصت سرمایه گذاری در بازارهای امنی نظیر بازار طلا می شود. قیمت طلا از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون بیش از ۲۸ درصد رشد داشته است.

در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان، یورو ۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز بدون تغییر نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۶ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان درج شده است.

بروز رسانی: ‌‌شنبه ۲۵ مرداد ۹۹

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۲ هزار و ۵۰  

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۲ هزار و ۴۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۶ هزار

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۶ هزار و ۲۰۰

قیمت درهم

۶ هزار و ۲۰۰  

قیمت پوند

۲۹ هزار و ۳۰۰

بروز رسانی: ‌شنبه ۲۵ مرداد ۹۹

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۰ میلیون و ۷۴۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۳۳۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳ میلیون و ۳۰ هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و ۶۵۰ هزار

بروز رسانی: شنبه ۲۵ مرداد ۹۹

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۲۳ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۳۶۱ هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۴۳۱  هزار

انس طلا(دلار)

۱۹۴۵٫۲

 

[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
2 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
View all comments
امیر
امیر
5 ماه قبل

با سلام
لطف می کنید قیمت دینار عراق به قیمت دلار را برای من محاسبه کنید و پاسخ بدید ؟

جدول یاب
جدول یاب
5 ماه قبل
Reply to  امیر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به تغییرات نرخ ارز و قیمت جهانی دلار، هر دلار آمریکا امروز معادل ۱۱۹۰ دینار عراق می باشد .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن