گوناگون

قیمت طلا | قیمت دلار | قیمت سکه امروز ۱۱ فروردین ۹۹

 جدول یاب به صورت شبانه روز قیمت طلا ، دلار، سکه و ارز را رصد می کند. با ما تغییرات لحظه ای نرخ دلار و انواع ارزهای رایج را به صورت آنلاین لمس کنید.

قیمت دلار و طلا امروز

زندگی امروز ما وابستگی زیادی به قیمت ارزهای رایج بازار و به خصوص دلار دارد و از صراف حرفه ای بازار گرفته تا آن بقالی که فروش روزانه اش هیچ ارتباط مستقیمی با نوسانات ارز ندارد همه و همه با تیزبینی و دقت تغییرات و نوسانات بازار ارز و طلا را پیگیری می کنند.در چنین بازار مهیج و تعیین کننده ای اگر از قیمت ها و تحولات عقب بمانید شاید از قافله عقب بیافتید.پس ضروری است که با ما همراه باشید و به صورت آنلاین از نرخ دلار و دیگر ارزها و همچنین قیمت سکه و طلا مطلع باشید.شما را به این بازار داغ دعوت می کنیم.

قیمت طلا امروز 

در حالی که به دنبال امیدواری به افزایش فعالیت های اقتصادی چین ارزش سهام در بازارهای بورس افزایش یافته و ارزش دلار نیز تقویت شده است، قیمت طلا امروز ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ، شاهد کاهش بود. اما در عین حال بالا بودن تقاضا برای سرمایه گذاری در بازار طلا به دلیل شیوع ویروس کرونا موجب شد تا فلز زرد در مسیر ثبت ششمین افزایش قیمت فصلی متوالی خود باقی بماند.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ، با نیم درصد کاهش به ۱۶۱۳ دلار و ۴۰ سنت رسید. قیمت فلز زرد در سه ماهه نخست امسال شاهد رشد حدود ۶٫۴ درصدی بوده است و در ماه مارس نیز حدود ۱٫۸ درصد رشد داشته است. قیمت طلا در بازار امریکا نیز امروز با ۰٫۲ درصد کاهش به ۱۶۱۵ دلار و ۸۰ سنت رسید.

استفن اینز، تحلیلگر بازار طلا در موسسه آکسی کورپ در این باره گفت: «تقویت ارزش دلار، بهبود عملکرد اوراق قرضه و افزایش ارزش سهام در بازارهای بورس موجب افت نسبی قیمت طلا شده است.» وی افزود، رابطه معکوس میان شاخص های بورس و قیمت طلا مجددا در حال برقرار شدن است. در حالی که سرمایه گذاران خود را برای یک دوره عدم قطعیت طولانی آماده کرده اند و دولت ها ضمن تشدید مقررات قرنطینه اقدامات محرک پولی و مالی را برای مقابله با تاثیرات کرونا در پیش گرفته اند، شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی شاهد افزایش بوده است.

به دنبال انتشار آمارهای مثبت از بخش تولیدات کارخانجات چینی که امیدها نسبت به ترمیم فعالیت های اقتصادی را تقویت کرده است شاخص های بورس در بازارهای آسیایی امروز شاهد افزایش بود. در همین حال میزان سوددهی اوراق قرضه بلندمدت دولت آمریکا نیز همراستا با بازارهای بورس شاهد رشد بود. دولت آمریکا در حال مذاکره با شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی برای تولید انبوه تجهیزات مقابله با کروناست.

 

امتیاز کاربران: ۴.۴۶ ( ۹ رای)

وبگردی

نوشته های مشابه

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 ارسال دیدگاه ها
1 پاسخ دیدگاه ها
0 Followers
 
چالشی ترین دیدگاه
داغ ترین دیدگاه
2 نویسندگان دیدگاه
جدول یابامیر آخرین نویسندگان دیدگاه
  ایمیل برای اطلاع رسانی  
جدیدترین قدیمی ترین پرطرفدار
بهم خبر بده
امیر
میهمان
امیر

با سلام
لطف می کنید قیمت دینار عراق به قیمت دلار را برای من محاسبه کنید و پاسخ بدید ؟

دکمه بازگشت به بالا