همکاری زنان قربانی اسید پاشی با یک برند لباس به عنوان مدل + عکس

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره همکاری زنان قربانی اسید پاشی با یک برند لباس به عنوان مدل خواهیم داشت! با ما همراه باشید. آمن خادمی ، طراح لباس و مدیر مجموعه فرهنگی هنری ماهورا از انتخاب زنان قربانی اسید پاشی به عنوان مدل لباس برای اولین بار خبر داد!

آمن خادمی ، طراح لباس و مدیر مجموعه فرهنگی هنری ماهورا درباره پوشاندن لباس‌ های این برند بر تن قربانیان اسیدپاشی برای نخستین بار در ایران توضیح داد:

در جامعه ما و در تمامی جهان افرادی هستند که به دلیل حوادث مختلف زیبایی ظاهری خود را از دست می ‌دهند، قربانیان اسیدپاشی از جمله این گروه‌ ها هستند که با تحمل دردهای زیاد جسمی بعد از حادثه و نقص عضو، از نظر روحی نیز با مخاطرات و مصائب زیادی مواجه می‌ شوند؛ چرا که زیبایی برای همه افراد انسانی موضوعی مهم است. ولی زنان قربانی اسیدپاشی به دلیل تفاوت ‌های روانی بیش از مردان به این موضوع اهمیت می‌ دهند. شاید به همین دلیل هم بتوان گفت زنان قربانی اسیدپاشی کمی بیش از مردان قربانی این اتفاق در رنج هستند!

بیراه نیست اگر بگوییم گوشه‌ نشینی و منزوی شدن زنان قربانی اسیدپاشی را بیش از مردان تهدید می‌ کند.

ما در مجموعه فرهنگی هنری ماهورا با اعتقاد راسخ نسبت به اینکه انسان در ذات خود زیبا است و با تاکید بر اینکه به صورت خاص موهبت زیبایی در زنان و در تمام اجزای روحی و جسمی آنها به ودیعه نهاده شده است، بر آن هستیم تا نشان دهیم که زنان حتی با داشتن صورت ‌هایی که تحت تاثیر اسیدپاشی، ترکیب قبلی خود را از دست داده‌ اند نیز زیبا می باشند و می ‌توانند به لباس ‌هایی که ما برای طراحی و دوخت آن ها ساعت‌ ها وقت گذاشته‌ ایم، طراوت و زیبایی را هدیه کنند.

آمن خادمی ، طراح لباس و مدیر مجموعه فرهنگی هنری ماهورا که روی عروسک ‌های بومی ایران نیز فعالیت دارد و تاکنون چندین عروسک تاریخی را احیا کرده است، خاطرنشان کرد:

بر آن هستیم که ثابت کنیم زیبایی زنان تنها در قالب صورت‌ هایی با ترکیب منظم و لبریز از آرایش های امروزی خلاصه نشده است؛ به همین دلیل و با ایمان به زیبایی همه جانبه قربانیان اسیدپاشی طی صحبت با انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی که مدیریت و گردانندگان اصلی آن بر عهده خود این عزیزان است، موفق شدیم نظر مثبت این زنان را جلب کرده و از آنها به عنوان مدل برای تبلیغ لباس های دوخته شده توسط این گروه و نشان دادن زیبایی‌ های آنها بهره ‌برداری و ثابت کنیم زنان در هر شرایطی می توانند جهان و اطراف خود را زیبا کنند.

 

[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x