ویژه برنامه های شب های قدر رمضان ۱۴۰۰ از شبکه های صدا و سیما

به گزارش جدولیاب به نقل از روابط عمومی سیما ، با توجه به شرایط پیش آمده در سال ۱۴۰۰، شبکه های سیما به مناسبت فرا رسیدن شب های قدر رمضان ۱۴۰۰ ،  ویژه برنامه های مراسم احیاء را اعلام کردند.

شب های قدر رمضان 1400
شب های قدر رمضان ۱۴۰۰

ویژه برنامه های شب های قدر رمضان ۱۴۰۰

در همین ارتباط، شبکه های مختلف تلویزیون برنامه های متنوعی را برای شب های قدر تدارک دیده اند که در ادامه آن را می‌خوانید:

برنامه‌های شب بیست و یکم ماه رمضان و شب شهادت حضرت علی (ع)

شبکه یک سیما در شب بیست و یکم ماه رمضان، سخنرانی مراسم حرم علی ابن موسی الرضا (ع) را با حضور حجت الاسلام و المسلمین رفیعی پخش می کند. آقایان شجاع و قانع هم به ذکر دعا و مداحی می‌پردازند.

شبکه دو سیما مراسم شب بیست و یکم را با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سعیدی و دعاخوانی عباس حیدرزاده از حرم حضرت معصومه (س) را پخش می‌کند.

شبکه سه سیما مراسم احیاء لیالی قدر را از حسینیه همدانی‌ها ساعت ۲۳:۳۰ با سخنرانی شیخ حسین انصاریان و قرائت دعای جوشن کبیر از امام زاده قاضی الصابر علیه السلام با نوای حاج میثم مطیعی پخش می‌کند.

شبکه چهار سیما مراسم احیاء در شب بیست و یکم را با قرائت دعای محمدرضا غلامرضا زاده و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین میرباقری از مسجد مقدس جمکران روی آنتن می‌برد.

شبکه پنج سیما مراسم شب بیست و یکم را با قرائت دعای حاج احمد زین العابدین فرد، حسن شالبافان و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید حمید میرباقری پخش می‌کند.

برنامه شبکه افق در شب بیست و یکم از مصلی امام خمینی (ره) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سعدی پخش می‌شود. قرائت دعا درشب‌های قدر با نوای سعیدیان، سبحانی و قربانعلی و مداحی حاج احمد واعظی انجام خواهد شد.

در شبکه آموزش سخنران مراسم در شب بیست و یکم حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان خواهد بود و سادات رضوی در شب شهادت امیرالمومنین علیه السلام به ذکر دعا و مناجات می‌پردازد.

شبکه قرآن و معارف سیما هم در شب بیست و یکم از امامزاده صالح (ع) با سخنرانی حجت الاسلام رئیسی میهمان خانه عزاداران است.

برنامه‌های شب بیست و سوم ماه رمضان

در شبکه یک سیما در شب بیست و سوم حجت الاسلام و المسلمین عالی از مشهد مقدس سخنران خواهد بود و آقایان برادران و جعفر ملائکه مداحی خواهند کرد.

شبکه دو مراسم شب بیست و سوم را با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میرباقری و قرائت دعای حسن شالبافان و سیدعلی حسین نژاد از حرم حضرت معصومه (س) پخش می‌کند.

شبکه سوم سیما مراسم احیاء لیالی قدر را از حسینیه همدانی‌ها ساعت ۲۳:۲۰ با سخنرانی شیخ حسین انصاریان و قرائت دعای جوشن کبیر را از امام زاده قاضی الصابر علیه السلام توسط حاج میثم مطیعی پخش می‌کند.

شبکه چهار سیما در مراسم شب بیست و سوم قرائت دعای جوشن کبیر با نوای عباس حیدرزاده و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی از مسجد مقدس جمکران را روی آنتن می‌برد.

در شبکه پنج سیما مراسم شب بیست و سوم با قرائت جوشن کبیر توسط حاج احمد زین العابدین فرد، مجتبی محمدبیگی، مداحی علی فراهانی و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رفیعی پخش می‌شود.

در شبکه افق مراسم شب بیست و سوم از امامزاده صالح (علیه السلام) پخش می‌شود و حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد سخنران مراسم احیای این شب خواهند بود. قرائت دعا با نوای سعیدیان، سبحانی و قربانعلی و مداحی حاج احمد واعظی انجام خواهد شد.

شبکه آموزش سیما مراسم بیست و سوم را از حرم امام خمینی (ره) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان پخش می‌کند. مداحان احمد خلف زاده و مهدی منصوری هم به ذکر دعا و مناجات می‌پردازند.

شبکه قرآن و معارف سیما در شب بیست و سوم نیز مراسم احیاء را از مصلی امام خمینی (رحمت الله علیه) پخش می‌کند

بیشتر بخوانید :

اعمال شب و روز قدر | شب های ۲۱ و ۲۳ رمضان

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن