گوناگون

واکنش جنجالی بهنوش بختیاری در رابطه با تبلیغ داروی ویروس کرونا چه بود؟ + عکس

در این مطلب، درباره واکنش جنجالی بهنوش بختیاری در رابطه با تبلیغ داروی ویروس کرونا توضیحاتی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مدتی قبل ویدیویی در صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری ، بازیگر سینما و تلویزیون استوری شد که تعجب همگان را برآورد! بهنوش بختیاری در این ویدیوی کوتاه یک شربت گیاهی را با این عنوان که این محلول می تواند ایمنی و سلامت دستگاه تنفسی را تضمین نماید و آدمی را در برابر بیماری های ویروسی و مشخصا از ویروس کرونا ایمن دارد، صحبت می کند و آن را تبلیغ می نماید.

واکنش جنجالی بهنوش بختیاری در رابطه با تبلیغ داروی ویروس کرونا

به دنبال تبلیغ این شربت گیاهی توسط بهنوش بختیاری، سید یاسر رایگانی ، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از اعلام حکم تعقیب وی خبر داد! لازم به بیان است با توجه به اینکه چین به عنوان مبدا شروع بیماری کرونا و همچنین کشورهای اول صنعتی جهان به صورت رسمی اعلام کرده‌ اند که هیچ دارویی برای پیشگیری و یا درمان ویروس کرونا ۱۹ وجود ندارد، دیدن چنین ویدیوهایی فقط نشان از فرصت‌ طلبی این چنین افراد دارد.

اما بهنوش بختیاری با انتشار پستی در اینستاگرام شخصی خود، به این موضوع واکنش نشان داد! او چنین نوشته است:

مردم عزیز ایران با توجه به انتشار پستی از بنده در فضای مجازی الزم به توضیح می دانم در ویدئوی منتشر شده از طرف بنده، منظور من درمان کرونا نبود بلکه منظورم با توجه به توصیه همه کارشناسان به عنوان یک راه مقابله با این بیماری تقویت سیستم ایمنی بدن کبد چرب ….کبد چرب و ریه ها با استفاده از محصوالت خوب گیاهی بود. متاسفانه با سوء برداشت از جمله من یک هجمه وسیع علیه من و یک شرکت تولیدی معتبر راه انداخته شده که من بیشتر از خودم برا اون شرکت ناراحتم که چرا سعی در تخریبش دارن. ذاتا این شرکت هیچ گونه ادعایی در خصوص درمان کرونا نداشته و ندارد.

پی نوشت… از سازمان تعزیرات و شخصی شکایت میکنم که بدون رعایت قوانین حرفه ای ،عرفی،اخلاقی،انسانی،دینی،یکباره بدون در جریان گذاشتن خود شخص،بدون فرستادن حتی یک نامه،که خارج از قانون و عرف هست خبر بی پایه اساسی رو تیتر رسانه ها میکنن….واقعا متاسفم که بازی با حیثیت مردم چقدر راحت شده….اونم از طرف مقامات دولتی،،،،خجالت اوره که بدون دیدن یکبار ویدیو قصاوت و حکم صادر میکنن. “

وی همچنین در ادامه پستی نیز با این متن منتشر کرد:

” واقعا نمیدونم کجای این پست ولحن صادقانه من معنی مبارزه با کرونا رو میده…وقتی میگیم داروی گیاهی به کل روی سیستم ایمنی بدن تاثیر مثبت میذاره چه کبد چرب چه ریه چه گوارش چه ویروسای بدی شبیه کرونا کجاش سو استفاده از مردمه؟؟ اونم من که تو عمرم فکر چنین چیزیم از سرم رد نشده. دلم ازین میسوزه که اتفاقا علیرغم خیلی پستا من صرفا این شربتو به این دلیل که خودم مصرف کردم و عالی عالی عالی بود دلسوزانه خواستم به همه کسانیکه کبد چرب مثل خودم دارن پیشنهاد کردم و این برداشتهای منفی شد،،،البته هر عاقلی متوجه کلام من میشه… مگر بعضی مسئولین که همیشه عادت دارن حواس مردم رو پرت کنن و از اتفاق اصلی که داره میفته دورشون کنن. متاسفم که بازی با آبروی مردم براتون سرگرمیه. برید جنایتای خودتونو جمع کنید و استباهات بزرگی که مرتکب میشید. فاز دوصفر هفت برای ما نگیرید جون مادرتون… به اندازه کافی مردم مصیبت دارن… خدا بهتون ذات خوب بده دولتیان عزیز. که مملکت اینطوری با انرژی بدتون نفرین زده نشه “

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: ۳.۹۸ ( ۲ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  ایمیل برای اطلاع رسانی  
بهم خبر بده
دکمه بازگشت به بالا