ویدئویی از فرودگاه بسیار زیبا و رویایی چانگی سنگاپور + تصاویر فرودگاه

فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور در هفت سال متوالی به عنوان بهترین فرودگاه دنیا معرفی شده است. صرف نظر از نظم و ترتیب خوب فرودگاه و سالن و خدمات کاملا مکانیزه از دریافت کارت پرواز و تحویل چمدون گرفته تا مراحل خروج از کشور، زیبایی بصری اینجاس که ازش محبوبترین فرودگاه دنیا رو ساخته است.

Image result for فرودگاه بسیار زیبا و رویایی چانگی سنگاپور
جذابیت این فرودگاه فراتر از این حرف هاست. با ۴ ترمینال که هرکدام به سبک و سیاقی جذاب و منحصر به فرد تزیین شدن و از همه مهمتر پروژه عظیم جواهر، سازه ای کروی و شیشه ای در ترمینال یک. در جواهر بزرگترین آبشار سرپوشیده دنیا رو میبینیم و باغی وسیع و عظیم که نمیشه ازش چشم برداشت.
Image result for فرودگاه بسیار زیبا و رویایی چانگی سنگاپور
آبشار در مرکز جواهر و دراطراف اون امکاناتی مثل پل شیشه ای کانوپی، پارک کانوپی، هزارتوی آینه ای و … است که هرکدوم بلیط ورودی جداگانه ای بین ٨ تا ٢٢ دلار دارن. در مرکز آبشار، گرداب بارانی قرار داره، با ابهتی خاص و چشم نواز.
Image result for فرودگاه بسیار زیبا و رویایی چانگی سنگاپور
مهم‌ترین و شاید بتوان گفت جذاب‌ترین بخش فرودگاه چانگی سنگاپور بخش آبشاری است که از سقف فرودگاه شیشه‌ای به پایین فرو می‌ریزد. این تنها ویژگی منحصر به فرد فرودگاه نیست زیرا وقتی وارد چانگی می‌شوید گویی قدم در جهان دیگری گذاشته‌اید؛ درخت و گیاهان بی‌شمار که شما را به یاد فیلم سینمایی آواتار و یا حتی ژوراسیک پارک می‌اندازد.
Image result for فرودگاه بسیار زیبا و رویایی چانگی سنگاپور
۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن