پوشش زنانه هری استایلز خواننده پاپ جنجال به پا کرد + انتقادات

پس از انتشار عکس هری استایلز برای مجله ووگ، در فضای مجازی انتقادات زیادی بر او وارد شد. اما این بار کندیس اوونز؛ نویسنده، مفسر و فعال سیاسی توییتی علیه هری استایلز منتشر کرد و نوشت: “هیچ جامعه‌ای نمی‌تواند بدون مردان قوی نجات پیدا کند. شرق این را می‌داند، اما در غرب رشد زنانگی مردان همزمان با آموزش فرزندانمان درمورد مارکسیسم (سیستم اقتصادی و اجتماعی) تصادفی نیست! این بدون شک یک حمله است. مردهای مردانه را برگردانید!”

بعد از توییت کندیس اوونز علیه هری استایلز، سیل عظیمی از واکنش‌های مختلف در فضای مجازی به راه افتاده است. اولیویا وایلد، بازیگر و فیلمساز ۳۶ ساله آمریکایی در جواب توییت کندیس نوشت: تو چقدر بدبخت هستی! کندیس هم در جواب به وایلد نوشت: یک دلیلی دارد و این دلیل، این است که تو مجردی (اولیویا وایلد چند روز پیش از همسر خود جدا شد)؛ اما کندیس بلافاصه این‌ توییت رو پاک کرد.

به نقل از سیگاتک علاوه بر اولیویا وایلد، افراد سرشناس دیگری همچون کتی گریفین، زچ برف و …نیز از هری استایلز حمایت و پشتیبانی کردند. گفتنی است، تا به این لحظه خود هری هیچ واکنشی نسبت به این انتقادات نشان نداده است.

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن