پیشگویی و فال راجت نیر هندی ۹۹/۱۱/۲ | فال هندی امروز ۲ بهمن ۹۹

در این مطلب از سایت جدولیاب می توانید پیشگویی و فال راجت نیر هندی خود را مطالعه کنید و از اتفاقاتی که قرار است برایتان به صورت روزانه رخ دهد تا حدودی آگاهی پیدا کنید. راجت نیر از مشهور‌ترین فالگیر‌ها در هند و اولین نفری است که در این کشور به عنوان یک طالع‌بین مشهور شده است. او ادعا می‌کند در فالگیری‌های خود از دو شیوه ستاره‌شناسی و عددخوانی استفاده می‌کند. به من بگو آیا در آینده فرد موفقی خواهم بود؟ کار‌هایم چطور پیش می‌روند؟ زندگی من چگونه خواهد بود؟ این سوالات مشترکی است که بیشتر مردم از فالگیر‌ها می‌پرسند. فرقی نمی‌کند که آن‌ها ساکن کدام نقطه از این کره خاکی باشند، چرا که وقتی پای بساط فالگیر‌ها می‌نشینند همگی به افراد ساده و زودباوری تبدیل می‌شوند که دوست دارند بهترین چیز‌ها را از زبان فالگیر‌ها بشنوند. اگر می خواهید فال راجت نیر هندی خود را مشاهده کنید با ما همراه باشید.

فال راجت نیر هندی

متولدین فروردین

ستارگان: شباهنگ

جنس:خاک

درصد لایه انرژی شما: ۱۲٪؜ لایه روحی

پیشگویی:
امروز برای شما روزی پر از انرژی و خلاقیت است. شما همچنین سرشار از عشق و احساسات رمانتیک هستید و خوشبختانه عشقی دارید که می تواند از این همه انرژی و احساساتی که در وجود شما موج می زند بهره مند شود

متولدین اردیبهشت

ستارگان: مرفق

جنس:آب

درصد لایه انرژی شما: ۹۸٪؜ لایه روحی

پیشگویی :
همه چیز را برای خودتان دشوار و پیچیده نکنید و آنقدر درگیر جزئیات نشوید که از اصل مطلب غافل شوید. با مسائل و موقعیت های مختلف به صورت یک کل رفتار کنید و روی بخش های کوچک و بی اهمیت تمرکز نکنید. به ویژه باید مواظب باشید در ارتباط با مسائل احساسی و عاطفی چنین رفتارهایی از خودتان نشان ندهید، زیرا این کار تنها باعث پیچیده تر شدن مشکلات خواهد شد

متولدین خرداد

ستارگان: کرکس نشسته

جنس:آتش

درصد لایه انرژی شما: ۳۴٪؜ لایه روحی

پیشگویی :
امروز شما دوست دارید کمی در ظاهر خود تغییر ایجاد کنید و شاید به این فکر بیفتید که موهایتان را رنگ یا کوتاه کنید یا سبک متفاوتی را در لباس پوشیدن امتحان کنید. شاید خودتان باور نشود، اما این کار تأثیر فوق العاده ای روی روحیه تان خواهد گذاشت و علاوه بر اینکه حالتان را به میزانی باورنکردنی بهتر خواهد کرد باعث خواهد شد خیلی جذاب تر شوید.

متولدین تیر

ستارگان: سروش

جنس:خاک

درصد لایه انرژی شما: ۷۶٪؜ لایه روحی

پیشگویی:
امروز شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و سعی می کنید که بین زندگی شخصی و حرفه ایتان تعادل برقرار کنید، اما باید این نکته ی مهم را هم به یاد داشته باشید که شما به تفریح و استراحت هم نیاز دارید و باید در برنامه روزانه تان جایی را برای این قبیل فعالیت ها باز بگذارید. امروز در محل کارتان یک روز معمولی نخواهد بود و ممکن است درگیری هایی در انتظارتان باشند. شما نمی توانید با همه بجنگید، به همین خاطر هم باید نبردهایتان را عاقلانه انتخاب کنید. موارد اضافه را حذف کنید تا اولویت هایتان مشخص شوند و روی هدف اصلیتان تمرکز کنید و بی آن که بگذارید هیچ چیزی حواستان را پرت کند یک راست به سوی هدفتان بشتابید.

فال راجت نیر هندی

متولدین مرداد 

ستارگان: آکروکس

جنس:آب

درصد لایه انرژی شما: ۴۵٪؜ لایه روحی

پیشگویی :
انرژی امروز باعث شده است شما به این فکر بیفتید که تغییراتی را در زمینه های مختلف زندگی خود ایجاد کنید. اگر از شغل خود راضی نیستید و فکر می کنید که به اندازه ی کافی برایتان چالش برانگیز نیست شاید وقت آن رسیده باشد که به فکر تغییر شغل بیفتید. شما در حال حاضر اراده و پشتکاری فوق العاده داشته و آماده هستید که با هر کسی یا هر چیزی که سر راهتان قرار بگیرد روبرو شوید. با این حال بهتر است قبل از این که چشمانتان را بسته و با تمام قدرت پیش بروید یک بار دیگر تمام جوانب را سنجیده و مسیرتان را با دقت واحتیاط بیشتری انتخاب کنید تا مبادا در راه اشتباهی قرار بگیرید.

متولدین شهریور

ستارگان: دبران

جنس:آتش

درصد لایه انرژی شما: ۶۵٪؜ لایه روحی

پیشگویی :
امروز روی چنان هدف بزرگی تمرکز کرده اید که ممکن است هدفتان به نظر دیگران مسخره بیاید و به هدر کردن وقت و انرژیتان متهم شوید. با این همه وقتی رویاهایتان تحقق پیدا کنند این شما هستید که با افتخار خواهید خندید

متولدین مهر

ستارگان: گاکروس

جنس:آتش

درصد لایه انرژی شما: ۱۱٪؜ لایه روحی

پیشگویی :
امروز شاید خودتان را در جمع کسانی بیابید که سرشار از انرژی و هیجان هستند، ولی این اصلا به این معنا نیست که می توانید کار و زندگیتان را تعطیل کرده و همراه با آنها به دنبال ماجراجویی بروید. در واقع امروز مسئولیت های زیادی به عهده شما هستند و با انجام وظایفی که به عهده دارید نقش مهمی را ایفا کرده و کمک بسیاری به جامعه اطرافتان خواهید کرد. در حال حاضر بهتر است با خونسردی و آرامش بیشتری برخورد کرده و نسبت به نظرات و عقاید خود تعصب زیادی نشان ندهید؛ در چند روز آینده فرصت کافی برای جبران وضعیت فعلی را خواهید داشت. فعلا سر جایتان بنشینید و با دقت ببینید در اطرافتان چه می گذرد.

متولدین آبان

ستارگان: سرپسین

جنس:آب

درصد لایه انرژی شما: ۸۹٪؜ لایه روحی

پیشگویی:
شما معمولا ترجیح می دهید احساساتتان را برای خودتان نگه دارید و چیزی راجع به آنها نگویید، ولی در حال حاضر میل شدیدی به بیان کردن آنها حس می کنید. شاید با خودتان فکر کنید که اگر خواسته هایتان را به زبان بیاورید قدرت اولیه خود را از دست خواهند داد و انگیزه کمتری برای دنبال کردن آنها خواهید داشت، با این حال نمی توانید با این تفکر منطقی جلوی نیاز شدیدی که به مورد تایید قرار گرفتن از جانب دیگران دارید را بگیرید.

فال راجت نیر هندی

متولدین آذر

ستارگان: دلتا بادبان

جنس:خاک

درصد لایه انرژی شما: ۲۳٪؜ لایه روحی

پیشگویی:
شما ایده های بزرگی برای امروزتان در سر دارید و از صحت آنها اطمینان کامل داشته و اصلا دلتان نمی خواهد قبل از آن که دست به کار شوید نقشه ها و اهدافتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. متاسفانه اگر فکر کنید همه چیز دقیقا همان طوری که خودتان دوست دارید پیش خواهد رفت ممکن است هنگام مواجه شدن با کوچکترین مشکل هم به اعتماد به نفس خودتان لطمه وارد کنید. شاید همکارانتان با نقشه ها و نظراتتان مخالفت کرده و فکر کنند خودشان ایده های بهتری دارند، با این حال اگر در دنبال کردن اهدافتان سرسخت باشید و دقت و احتیاط کافی داشته باشید شانس رسیدن شما به موفقیت خیلی زیاد خواهد بود.

متولدین دی

ستارگان: آتریا

جنس:آتش

درصد لایه انرژی شما: ۴۷٪؜ لایه روحی

پیشگویی:
امروز به نظر می رسد که همه چیز از کنترل شما خارج شده است و هر چه سعی می کنید بین راه هایی که پیش رویتان قرار دارند بهترین راه ممکن را انتخاب کنید کار برایتان سخت تر می شود. به جای این که به دنیای اطرافتان به شکل یک مسیر سرشار از موانع و مشکلات که باید پشت سر گذاشته شود نگاه کنید آن را همچون رقصیدن با موزیکی که تا به حال نشنیده اید ببینید و بدون این که وسواس به خرج دهید همان طوری که دلتان می خواهد پیش بروید. فکر نمی کنید کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید و یا سر و کله زدن با بچه ها باعث شده است که از همسرتان غافل شوید؟ سعی کنید وقت بیشتری را با هم بگذرانید، بدون بچه ها، فقط خودتان دو نفر!

متولدین بهمن

ستارگان: طاووس

جنس:خاک

درصد لایه انرژی شما: ۶۴% لایه روحی

پیشگویی :
تسلیم شدن وقتی تا این حد به موفقیت نزدیک هستید اصلا کار درستی نیست. با این حال وقتی نتوانید پیشرفتتان را به چشم خود ببینید شاید فکر کنید که راه را اشتباه آمده اید و حالا هم انتخاب دیگری ندارید. در هر صورت این نکته را به یاد داشته باشید که پشت ظاهر آرام و راکد وضعیت فعلی چیزهای زیادی در جریان هستند. لزومی ندارد که همین امروز همه کارها روبراه شوند؛ شما راه خودتان را هر چند با قدم هایی کوچک ادامه دهید و کارتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. آرام آرام پیش رفتن خیلی بهتر از درجا زدن و سکون است. بعد از ساعت کاری همراه با عشقتان به دنبال یک بازی و یا تفریح جدید باشید.

متولدین اسفند

ستارگان: ناطح

جنس:خاک

درصد لایه انرژی شما: ۷۵٪؜ لایه روحی

پیشگویی:
امروز شما با خیال راحت سر جایتان نشسته اید و به این و آن دستور می دهید چه کارهایی باید بکنند. شما می خواهید به همه تسلط داشته باشید. شاید هدفتان را به درستی انتخاب نکرده باشید با این حال قدرتی اسرار آمیز در جریان است که نتایج مثبتی را برای این وضعیت رقم خواهد زد.

بیشتر بخوانید:

فال حافظ امروز همراه با تعبیر پنجشنبه ۹۹/۱۱/۲

فال روزانه جدولیاب پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ + فال صوتی امروز ۹۹/۱۱/۲

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن