مهمان امشب برنامه دورهمی پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹ کیست؟

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره مهمان برنامه دورهمی پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹ خواهیم داشت! با ما همراه باشید. برنامه دورهمی به کارگردانی مهران مدیری روز گذشته چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی، به مرور برنامه بهنام صفوی و ماه چهره خلیلی در سال های قبل پرداخت.

مهمان جمعه ۲۰ تیر ۹۹ برنامه دورهمی
مهمان برنامه دورهمی

برنامه دورهمی پنجشنبه ۲۳ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی و همچنین جمعه ۲۴ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی به پخش گزیده هایی از قسمت های قبل خواهد پرداخت! در توضیح قسمت های امشب و فردا شب چنین آمده است: ” دورهمی با آنانکه بین ما نیستند؛ دورهمى این هفته با مرور برنامه های گذشته، از رفتگان یاد می کند… “

برنامه دورهمی روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد. تکرار دورهمی در ساعت‌های ۶ صبح، ۱۱ صبح و ۱۷ بعدازظهر روز بعد باز پخش خواهد شد.

برنامه دورهمی به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی روی آنتن شبکه نسیم می رود. آنچه فصل چهارم برنامه دورهمی را با فصل های قبل متفاوت کرده این است که در این فصل از برنامه، آیتم های نمایشی دیده نمی شود و به جای آن گفتگوی مهمان، اجرای آهنگ و پلاتوها و همچنین مسابقه بین تماشاچیان بیشتر شده است.

[تعداد: ۵   میانگین: ۴.۲/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن