گزارش تصویری از خلق آثار هنری با محتویات یخچال + تصاویر

جکی گوردون، هنرمند اهل گلاسکو، دوران قرنطینه را فرصتی برشمرد تا مهارت‌های عکاسی از صحنه‌های مینیاتوری خود را تقویت کند. گزارش تصویری از خلق آثار هنری با محتویات یخچال

سرگرمی

خلق آثار هنری با محتویات یخچال

سوژه‌های عکاسی مورد علاقه این هنرمند ۶۳ ساله در فضای باز، مناظر طبیعی و حیوانات بودند، اما بعد از همه‌گیری ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از جلوگیری از شیوع این ویروس، سوژه عکاسی او محدود به اولی، سگش شد تا اینکه تصمیم گرفت عکاسی از نمای نزدیک از چیز‌های کوچک را شروع کند.

او در توضیح اینکه چطور ایده عکاسی از محتویات یخچال به سرش زد، در صفحه اینستاگرام بی‌بی‌سی می‌گوید: حوصله‌ام خیلی سریع از عکس گرفتن از چیز‌های واضح مثل گل سر رفت و شروع به گرفتن عکس از آدمک‌های مینیاتوری لگو کردم. اما بعد دلم می‌خواست بیشتر صحنه‌های شبیه به زندگی واقعی و همچنین شگفت‌آور.

جکی می‌گوید برخی از صحنه‌های بیان‌گر دلتنگی او برای فعالیت‌هایی مثل سفر‌های دور دنیا و پیاده‌روی‌های طولانی در ساحل است که به دلیل همه‌گیری کرونا متوقف شده‌اند.

سرگرمی

سرگرمی

سرگرمی

سرگرمی

سرگرمی

سرگرمی

سرگرمی

سرگرمی

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن