گفتگو با پژمان جمشیدی بازیگر سریال زیرخاکی

در این مطلب از جدولیاب، گفتگو با پژمان جمشیدی بازیگر سریال زیرخاکی و همچنین بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران را خواهیم خواند! با ما همراه باشید.  پژمان جمشیدی ، بازیگر سریال زیرخاکی در گفتگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم صحبت ‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می ‌خوانیم:

گفتگو با پژمان جمشیدی

” خوشحالم سریال زیرخاکی مورد اقبال مردم قرار گرفته است. بازی کردن سریال کار سختی است، چون زمان‌ بر است و وقتی برای استراحت ندارید! من در شش ماه حتی ۵ روز هم استراحت نکرده‌ ام. درباره سریال زیرخاکی دودل بودم، اما متن را که خواندن مطمئنم بودم که این چالش بزرگی است و می‌ تواند اتفاقات خوبی بعد از آن رخ دهد!

آنقدر بازیگران خوبی کنار من بودند و گروه خوب بود که کار برای من راحت بود. همیشه خودم را فوتبالیست می‌دانم. اگر جایگاهی پیدا کرده ‌ام در هنر همه به خاطر لطف رسانه های ورزشی بوده است. اگر ارتباط‌مان کم شده به خاطر گرفتاری ‌های من بود.

فوتبال وقتی دوباره در خارج از کشور شروع شد من خیلی ذوق ‌زده شدم. هنوز تفریح اول من فوتبال است. حتی اگر سر صحنه هم باشیم سریع یک تلویزیون تهیه می ‌کنیم و فوتبال می ‌بینیم. اگر هم دربی باشد تمام تلاش خود را می ‌کنم که حتما بازی را ببینم. یک بار در صحنه تئاتر بودم ۵ دقیقه کاری نداشتم و از صحنه بیرون آمدم و چند دقیقه از یک فوتبال را دیدم. شاید کمتر کسی بداند. من بلافاصله پس از پایان فوتبالم کلاس‌ های مربیگری را پشت سر هم گذراندم. کلاس‌ های B را هم گذراندم و در چند تیم هم مربیگری کردم، اما بعدها نشد که ادامه بدم.

به شدت مربیگری را دوست دارم، ولی الان خیلی سخت است که سرمربی یک تیم شوم. حتی برای جامعه فوتبال هم سخت است که به در قامت سرمربی من اعتماد کند، اما دوست دارم شانس خود را به عنوان مربیگری امتحان کنم. بدون اغراق، قله حضور در سینما برای من رضایت مردم است و این می ‌تواند بزرگ ترین دستاورد من باشد. یک فیلمی از من در فضای مجازی پخش شد اگر شوخی با علی پروین کرده‌ ام، ولی کمتر کسی مثل من او را دوست دارد. من او را بسیار دوست دارم و هیچ قصدی برای بی ‌احترامی و هیچ بزرگ دیگری ندارم.

از تمام خبرنگاران، عکاسان، روزنامه‌ ها و برنامه ‌های ورزشی تشکر کنم. من هیچ ‌وقت لطف آن ها را فراموش نمی ‌کنم و برای آن ها آرزوی موفقیت می‌ کنم. “

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x